pivson22

Eurotrip je průměrný Americký film, u kterého jsem se občas i zasmál, ale to bylo tak asi vše. Děj není příliš zajímavý, a tak je tento film dobrá oddechovka. ()

WilliamMW

Nejlepší na celém filmu jsou vystřižené scény. Vzali to nejšílenější, co si Američani o státech v Evropě myslí a krásně to několikrát podtrhli. Jenže i tak, nebo možná tak trošku i kvůli tomu jsem si film užil, i když se zmíněnými vystřiženými scénami by byl rozhodně ještě o hvězdu lepší a komplexnější, takže takhle jen za 3. ()

GasRabbit

Ideální komedie pro odumření pár kmenových buněk. Zajímavé jsou minirole českých herců Jakuba Koháka (kde utíká ve francouzském dresu před fanoušky Manchester United) a Miroslava Táborského, který si za niklák chce otevřít na Slovensku hotel. Ovšem naprosto ikonická je scéna s úchylným italem ve vlaku, což je prostě nejlepší scéna ve vlaku všech dob! A od dob této scény už v kupé neříkám nic jiného, než bonjorno! ()

sanpedrosan

Paříž, Amsterdam, Bratislava, Řím a přitom je člověk kulisama pořád v Praze, produkce se toho nebála (asi ví, že cílovka takové kraviny neřeší a nepozná) – ale sranda dobrá, super nápady a uvidíte spoustu evropských klobás. Poměrně nechápu, jak něco takového mohlo vzniknout pod křídly Dreamworks, wau, šílenost-guilty pleasure ()

futislav

Taková odpočinková jednohubka, kde se divák i zasměje. Je tam i spousta nesmyslů a představit Bratislavu jako cikánské sídliště, to by tak odpovídalo americkému vnímání východní Evropy. Osobně jsem se cítil dotčen. Bratislava tam stála tisíce let před tím, než byla objevena Amerika. Jako pubošská komedie dobré. ()

Ondak

Komedie pro náctileté. Všude moře sexu, alkoholu a trapných situací. Cílovou skupinu si film našel jednoduše a všem ostatním (starším) bude humor připadat trapný, ale i tak jsem se i občas zasmál (úvodní skladba na párty, angličtí fanoušci). Návštěva a vyobrazení Slovenska je opravdu mimo. I po těch letech se nejedná o špatnou komedii, jen již nejsem její cílová skupina. Jinak asi hvězdu nahoru. ()

maara666

Taková americká naivní ptákovina, která ale celkem pobaví. Nejlepší je Táborský, který dostane pár centů, dá výpověď a otevře si vlastní hotel. ;-) ()

JB001

Ta pražská Paříž, Kampa jako Amsterdam a cestování s ČD to je kouzlo nechtěného. Ocení ho ale pouze jenom někteří Češ, kteří milují Prahu a nesnáší místní vlaky. Jinak ale výborná komedie i pro seniory vzpomínající na skutečné holky ve skutečné Paříži a v Amsterdamu. Moc hezká reklama nikoli na EU ale na Prahu. S tou Sixtinskou kaplí mi to už vtipný moc nepřišlo, ale papež byl dobrý... A to nejlepší nakonec byla Ruzyň ()

soukyd33

Skvělá (Středoškolská) zábava. Skvělé hlášky, super scény, a dobrý soundtrack. To je zaručená zábava pro větší partu (středoškoláků). Jak může dopadnout dobrodružství, po jednom zpackaném emailu? No, cesta do Evropy může začít. Poznámka: Ve filmu se často setkáme s anglickými titulky, a to v místech kde se mluví německy, či jiným než anglickým jazykem. Poznámka: Film doporučuji sledovat s titulky forced. Hvězdiček 4 ()

hephaestus

V žánri teen komedii musim dať 5 a to nielen z nostalgie. Proste tento film bol neskutočná pecka a s odstupom času nestráca dych. ()

spaiky

Jedna z těch lepších teeagerských komedií, nečekaně dobře jsem se bavil. Ta čtvrtá hvězdička je za skvělou Bratislavu a za to, že je to z poloviny český film ()

Untouchabl

Skvělá parodie, skvělej soundtrack, Matt Damon, Vinnie Jones, Miroslav Táborský, Petr Jákl, mi scusi, groovy cakes, Scotty doesnt know, Hans a Gruber, niklák a Bratislava rulezz ()

tolo

Fakt "teenkomedie" nemám rád. Ale. Prostě jsem se celý film bavil. A všem škarohlídům v diskuzi, kterým se nelíbil obraz Bratislavy. Berte to s nadhledem, vždyť tvůrci si dělali prdel úplně ze všeho včetně papeže. ()

tomuz

Prekvapive docela zabavna zalezitost, nejsrandovnejsi mi prislo, ze je to cely nataceny v praze a okoli. vetsina vtipu je zalozena na americkych pseudopredstavach o evrope a kupodivu to funguje. slovaci, co se vecne rozcilujou, jsou k smichu. jasne, neni to film pro lidi, co nepoznaj nadsazku, kterych je tady bohuzel docela dost, ale doporucuju nedbat vykriku nesebevedomych lidi, co daj na to, co si o nich mysli americani a podivat se na tenhle film. ()

tmx

Skoro by se dalo říct "pěkná komedie", ale při bližším pohledu je to jen okopírovaný Roadtrip lehce střižený Prcičkami a tím pádem plný sexuálních narážek. I přes úžasné ztvárnění Bratislavy s maximálně dokonalým gagem "1,83$. Co za to dostanem?" se trip nad 3 hvězdičky nedostane. ()

Anakikin

Zaměřením teenagerská komedie, ovšem přece jen se této škatulce lehce vymykající. Některé scény jsou skutečně vtipné, jiné spíše lehce trapné. Část na Slovensku mi na začátku trochu evokovala Obsluhoval jsem anglického krále, jinak je ale zcela nereálná a ke Slovensku hodně krutá. Za což minimálně bod strhávám. ()