Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

kingik

Až na hranici sitcomu, je natočena tahle ulítlá komedie, která si vybojovala 3 hvězdičky svými neotřelými fóry a zajímavými postavami ztvárněnými herci, jako jsou Ryan Reynolds, Anna Faris, Justin Long nebo Luiz Guzmán. Nic víc, jen nenápadně zábavný film. ()

Payushka

Jeden z nejtrapnejsich filmu pod sluncem, ktery ma ale roztomilou sebereflexi v poslednich par minutach. Jenze sebereflexe je na 30 sekund a zbytek ubohych snah o humor je na hodinu a pul... ()

Frajer42

Tento film je tedy řádná píčovina. Ovšem píčovina s několika solidními momenty, které by se ovšem daly spočítat na prstech jedné ruky a ani byste je nemuseli využít všechny. K dokoukání jsem se přemáhat nemusel. Film není nudný, nicméně není ani vtipný. Herci jsou nezajímaví až debilní. A pokud tu byl nějaký úmysl přijít s nějakou myšlenkou, tak vyzněl někam do ztracena. Za sebe dávám 2*. ()

boshke

Očekával jsem přízemní fekální komedii pro primitivní náctileté. Dostal jsem ji... ale bavila mne, ač tento žánr nepatří k mým oblíbeným a jeho zástupce nikterak nevyhledávám. Po propařené noci s žumpou v puse, pytli pod očima a třeštící hlavou je to žánr téměř ideální... 70% ()

swamp

"I hate this fucking place sometimes, you know. Why the fuck do we need four more people on at this time of day, man? Look at this place, it's fucking dead! I swear, Dan needs to clean the shit out of his fucking brain sometimes, man. Fucking asshole. What are you looking at, fuck-wad?" Prostě velký úlet. :) Ale pro mne téměř kultovní! :D "The goat! The goat, you bastard!" ()

predators

Nabízí se srovnání s The Slammin' Salmon. To je však o několik řádů lepší, a tak je hodnocení takové, jaké je. Nevím, jestli je to věkem, ale netopýří křídla z koulí mě fakt neberou. Trapná nuda bez špetky rozumných vtipů! 15% ()

Pedestrian

Problémem téhle komedie je: a) Ryan Reynolds není Stifler, b) T-Dog a jeho parťák není Jay a mlčenlivý Bob a za c) Rob McKittrick není Kevin Smith. ()

Chrustyn

No, tak tady nevím co bych k tomu řekl. Na tenhle film jsem se vlastně díval omylem jelikož jsme se s partou chystali na kalbu a měly jsme ještě čas tak tam kámoš se slovy "prej to je nářez" pustil tuhle pytlovinu. Od první vteřiny jsem se nudil a občas nechápal .Později jsem začal usínat ale rozhodně sem se u toho nesmál. Narozdíl od kámošů (ty ale byly zrovna pod vlivem nějakých pochybných látek). Takže pokud vás bude k tomuhle někdo nutit tak se buď zhulte nebo dotyčnému vzkažte "Hele kámo, to si děláš prdel?" ()

SeBig

Bylo mi docela na blití ztoho jak připravily jídlo tomu kdo je nasral :-D Ale jako komedie to ušlo byla to prdel s fajn hláškama jako ,,Nejchytřejší dítě z Daunovim sindromem" + vtipný sprostý rap od Andyho Milonakise taky pobavil. ()

korbitch22

Jako bejvalej kuchař a barman Vám můžu potvrdit, že ten co psal scénář, naprosto věděl která bije. Dokonale vypointované dialogy, hlášky, vztahy na pracovištích a u toho samozřejmě lehce fekální a drsnej příběh říznutej o dobře vymyšlenou hru. Film pro pracovníky gastronomie, film pro inteligentní lidi s nadhledem co uměj číst mezi řádky. Pseudo iňtouši a rádoby uvědomělí uživatéle od 3* níže nechť si vylížou prdel, nebo je čeká česneková sůl. Moje srdcovka. ()

Arsenal83 odpad!

Ďalšia do zbierky hnusných odpadových komédií. Reynolds sa môže len hanbiť za účasť na tomto projekte. Toto nie je film to je filmová atrapa, odporná imitácia a urážka skutočných filmárov. Nedokázal som sa prinútiť zasmiať ani raz. Celý falošný humor tu je sílený a zameraný len na sex, drogy a fekálie. ()

Hellblazer

Môže byť vtipná komédia ktorej humor stojí len na nechutnostiach? No pokiaľ ste teenedžer tak hej a presne pre nich je Waiting... určený. Popravde sa človek sem tam zasmeje ale niektoré scény sú vyložene blbé a filmu by bodlo keby tam neboli, napríklad scéna s "bobrom" vážne nepotrebuje komentár. ()

Stanislaus

Hele kámo, kdo tu vaří? je komedie, ve které je většinová část humoru postavená na nechutnostech a fekálnostech okolo příprav jídla a na sprostých slovech zaměstnanců restaurace, tudíž nejde zrovna o ten nejinteligentnější typ humoru, který existuje, nicméně i přesto jsem se někdy musel pousmát, to musím přiznat. Zkrátka hloupý a ve všech možných ohledech jednoduchý film, po jehož zhlédnutí jistě někteří přehodnotí své chování vůči obsluze v restauracích. ()

Ivoshek

Není to zas tak špatný, jak naznačuje místní průměrné hodnocení (aktuálně 55 %). Podle mne to je takových poctivých 60 %, možná i 65. :) Osazenstvo Shenanigans je docela zábavné panoptikum roztodivných postaviček, z nichž každá má nějakou svoji specialitu. Hodně vtipná mi přišla ta vyhořelá servírka, co všem kolem brutálně nadává a ke konci ukáže netopýra. ()

TheEvilTwin

Překvapivě velmi dobrá a vtipná komedie sledující partu zaměstnanců v restauraci od šéfa, přes kuchaře až k číšníkům. Má to skvělý a trefný humor, bere si to do huby celé restaurační prostředí a servíruje nám fakt hromadu gagů, hlášek a celkově působí dost svěže a poutavě. Dojde i na pomstu personálu  a „vylepšení jídel“ směrem k zákazníkům, kteří jsou nepříjemní kreténi, perverzní humor a i známé herecké tváře celkově zlepšují dojem z filmu. Ke konci sice trochu upadá a neví, jak sám sebe zakončit, ale jinak jde o dokonale ulítlou komedii. ()