Po orgasmu je člověk ve zvláštním rozpoložení. Směje se tomu, pro co by před chvílí vraždil, říká věci, o kterých by normálně nemluvil... Devět hlavních postav tuto situaci v našem filmu zažije mnohokrát, podle matematického výpočtu - čtyři muži x pět žen. Přesně dvacetkrát. Vzniká sled miniepizod, které se slévají do jednoho příběhu o lásce, intrikách a sexu. Film Post Coitum je především o vztazích, ze kterých se láska nevytratila, protože tam nikdy nebyla.

Celý propletenec vzniká díky intrice ambiciózní asistentky ředitele Sabriny (Eva Elsnerová), která cítí, že její biologické hodiny již bijí na poplach. Rozhodne se ulovit svého šéfa Zikmunda (Jiří Langmajer). Strhne tak lavinu událostí, která postupně smetává všechny aktéry příběhu. Počínaje bezelstnou Zikmundovou partnerkou Violou (Beata Greneche) a poživačným stárnoucím hipíkem, fotografem Bakchusem (Franco Nero), přes naivního Jarouška (Mira Nosek) a jeho manželku, barmanku Messalinu (Mahulena Bočanová), až po zmatenou pannu Kristýnu (Lucie Vondráčková), otrlou studentku medicíny, přivydělávající si prostitucí - Kleopatrou (Sandra Pogodová) a pak překvapivě i zdánlivě neprůstřelného bohéma, rockera Adama (Richard Krajčo).

Devět rozdílných charakterů se svými potřebami a touhami rozpoutává na filmovém plátně hru, která se zpočátku jeví jako komická fraška, ale postupně z ní začíná mrazit v zádech. Divák je miluje i nenávidí zároveň, protože každý má šanci najít ve filmu moment, ve kterém pozná sám sebe.

Chcete mít lásku za každou cenu? Tak plaťte! Účet však bývá dosti překvapivý...

Režisér Juraj Jakubisko se po dlouhé odmlce po filmu "Nejasná zpráva o konci světa" pustil do moderního kontroverzního příběhu, který zcela jistě zaujme diváky svou originalitou. Posledním filmem producentské společnosti Jakubisko Film je umělecky kvalitní a divácky velmi úspěšná "Kytice". (oficiální text distributora)

Aidina odpad!

Tak toto je snad největší odpad od Jakubiska, co jsem kdy viděla. Toho někdo nutil s pistolí u hlavy aby natočil něco tak odporně ubohého? I když jeho "velkofilm Bathory" taky moc krásy nepobral. Nechápu, kdo mu to proboha sponzoruje. ()

Fajolo

Nazval by som to zbytočný film. Bojím sa, že najdlhšie mi v pamäti utkvie neustále sa opakujúca historka o rakovine konečníka. ()

Tristesse odpad!

Post coitum omne animal triste et post opus Jakubisko omne homo triste, jakou neskutečnou hovadinu mohl natočit. Nejlepší z celého filmu byla ta vila Tugendhat. :-) ()

Ironhead odpad!

Juraji, Juraji,Ty uz radeji vazne nicnetoc... ikdyz musim po shlendutzi casti tohohle dilka uznat, ze v ty straslivy spatnosti jsem nachazel spetku bizardniho pobaveni :_) btw... chudak Franco, cemu se to upsal? ()

johnnie78 odpad!

Asi takhle, Babovřesky jsem dokoukal, tohle po cca patnácti minutách vypnul. Neměl jsem přitom vůbec pocit, že se koukám na film, ale na něco, co je blbá parodie filmu. ()

Pafouk

Vyskočilo mi to v nabídce ke shlédnutí a ač jsem věděl, že místní hodnocení drhne dno, šel jsem to přeci jen vyzkoušet. Proč si nedoplnit filmové vzdělání i z druhého konce kvalitativního žebříčku ale hlavně mám tento film v povědomí, neb se natáčel na Krupkově náměstí v době, kdy jsem tam studoval obchodního akademika. A když na začátku překonáte nutkavý pocit to vypnout a zapomenout, postupně vás zaujme setkávání zúčastněných postav a vy se zabavíte tím, že přemýšlíte, kdo má koho ještě fiknout, aby byly splněny všechny kombinace. Někdo tam někoho souloží prakticky pořád, takže se přes všechny ty prsa, zadky, předky (Langoš) dokopete ke konci, kdy už jen nevěřícně koukáte, cože se to vlastně děje za scény (houbař, nemocnice, zvon, ... ). Má to nějaké prapodivné digitální triky (výbuchy(?), průstřel), kterým vládne digitální spláchnutí záchodu (!). Takže  závěr - v černých číslech je to asi oprávněně, ale nemohu s jistotou říct, že se tomu musíte nutně vyhnout. Něco podobného zase jen tak neuvidíte. ()

mess

Velmy kontroverzný film sá zdá byť toto dielko, celý film je založený na sexe, náhodnom sexe, ale každý ďalší uzatvára kruh, velmy podivný kruh lží, bolesti ale aj lásky, vo všetkých formách, jediné čo ma zarazilo je dost detské telo Lucie Vondráčkové, čakal som rozhodne viacej. Ale navzdory tomu si myslím že tento film nieje odpad a práve naopak si zaslúži 4*. ()

Sinclair

Uchylárna první třídy v leckterých scénách velmi podobná americkým pravidlům vášně. Nicméně hvězdička za skvělý herecký výkon Franca Nera, hvězdička za relativně dobrou Lucku Vondráčkovou, která jinak ve filmech příliš herecky nevyniká a poslední za (i na naši neerotickou filmografii ) odvážné scény. S jistou formou nadsázky a humoru člověk musí sledovat děj jinak se nedá dodívat až do konce. ()

rubii

bojím se dát tohle hodnocení je to trochu moc nad průměr tohohle filmu, ale musím nějak kompenzovat to, že jsem zase podcenil hodně jiných filmů či seriálů. Scénář samo sebou někomu vypadl z hodně velký p_ _ _ e, ale celkově to na mě působilo skoro pozitivně zvlášť po pár pivech . . . ehm omlouvám se ()

merissa

Za charakterního Franca Nera, díky kterému jsem se smála ještě dlouho po opuštění kinosálu. Obávám se však, že ten smích by napotěšil ani pana Jakubiska, ani jeho Deanu, natož pak Nera, který herecky vyčpěl už před lety. ()

Muňa odpad!

Poprvé co dávám odpad! Chvilku jsem nad tím přemýšlel, ale pak jsem si řekl: ale čemu jinýmu než tomuhle to dát... Nedá se u toho ani usnout! ()

Trescha odpad!

Děs a hrůza,furt se šuká...A nikde nic..MOžná kdyby Lucka Vondráčková ukazala Prsa nebo pipku,tak nějakou tu hvězdičku tam šoupnu,kdo ví....Tak snad příště Pane Jakubisko ()

moorks

Jak shrnout tenhle film, je to o šukání,šukání a zase šukání. Nevím,jestli je horší než jiné podobné filmy typu "Duše jako kaviár "nebo " Milenci a vrazi ", ale mě přijde herecky nejlépe obsazený s ne tolik okoukanými tvářemi. Režisér Jakubisko mi přišel, jako by si spletl branži, ale pokud chce prorazit jako pornorežisér, pak má ještě šanci. Ale vážně, nechápu, proč takový režisér točí takové filmy???? ()

Zemřel režisér Juraj Jakubisko

Zemřel režisér Juraj Jakubisko