Kultovní komedie Karla Janáka o teenagerech Rendym a Jáchymovi, kteří hodlají pokořit zasněžené horské svahy a získat obdiv půvabných dívek. Rendy a Jáchym jsou v počítačové herně snowborďáckými rekordmany. Na opravdovém prkně dosud nestáli, ale věří, že v povánočním týdnu pokoří zasněžené svahy a udělají dojem na skvělé sexy dívky. K jejich zděšení je ale na hory doprovází neskutečně jedovatá Jáchymova sestra Marta. Bratranec a správce chaty, kde jsou zadarmo ubytováni, si je plete s námezdními silami a spolu s Martou se jim snaží udělat z pobytu peklo. Neodolatelné bohyně, do kterých se Rendy s Jáchymem zamilovali, obletuje drsná trojice místních snowborďáckých suverénů... Veleúspěšná teenagerovská komedie plná kiksů, trapasů, ale i splněných snů je filmovým debutem režiséra a scenáristy Karla Janáka a proslavila se v ní mladá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. (Česká televize)

ZoltanCZ

Nuda k pohledání. Vtipy spočítáte na prstech jedné ruky nešikovného řezbáře, navíc herecké výkony nic moc a působí to občas dost amatérským dojmem. Scénář je průhledný jak balící folie, ale to je u tohoto žánru vlastně normální. ()

rakovnik

Dva nevychovaní, drzí spratci jedou na hory a všem ukáží, jak na ně nikdo nemá. Přes spoustu světlých okamžiků a několik povedených gagů u mě převažuje pocit, že ti dva (ne)sympaťáci si nezaslouží můj obdiv. Nedivím se mimochodem, že kluci příliš nestáli o Lucku Vondráčkovou, obzvláště při srovnání s jejími kamarádkami, které byly vybrány opravdu skvěle.Všudypřítomný product placement mě otravuje. Obávám se, že tito výrostci se stali předobrazem mnoha dnešních teenagerů. ()

Martin741

Snowboardaci su akousi ceskou lacnou napodobeninou US filmovej serie zvanej American Pie. Duo Madl, Kotek je herecky naprosto otrasne, k tomu dementna rezia Karla Janaka. American Pie mali aspon Stifflera /najprv tusim Sean William Scott a neskor sympatak Steve Talley/. Tuna nic take nehrozi. K tomu kopa trapnych hlasok, ktore su nasilu vrstvene na seba, vtipy su taktiez robene nasilu. Ale aby som nasiel aj nieco pozitivne, pochvalim nahu Vondrackovu. 10 % ()

Havaj8

Ohromná nostalgie, kdykoli se na to podívám, hned zavzpomínám jak jsem u toho vyrůstal. Duo kotek-mádl tady zafungovalo hned na první dobrou. Nespočet vtipnejch scén, hlášek, dobrodružství, první romantiky a všeho, co v pubertě chceš. Tehdy tímhle režisér zabodoval přesně u mojí cílový kategorie, žádná velká věda a hned z toho byl hit. ()

honajz2

Tak jsem to po asi 7 letech, co to chci vidět, konečně viděl a naštěstí to není špatné. Takový film pro puberťáky, který v něčem pobaví, v něčem je zase trapný, děj vůbec nemá, ale divá se na něj příjemně (kromě finále kde tak nějak ztratil dech), postavy nejsou zrovna sympatické, ale ani vyloženě nelezou na nervy a má to dobrou kameru a hudbu. Akorát mi vadilo, že tu jsou některé prvky zajímavě rozpracované (pes, díra), ale ve finále se s nimi vůbec nepracovalo. Ačkoli, nabízí se otázka, jestli vůbec můžu něco takového po takovém filmu chtít... Každopádně Snowborďáci nejsou špatný film, svůj účel plní dobře, ale mě osobně asi jedno zhlédnutí stačilo. 3* ()

Rocky88 odpad!

Tady jde jenom o to, aby si dva dementi našli holku, vojeli ji a spokojeně se vystříkali......To vše v obalu z dementních vtipů zabalených kokůtkem, který si říká režisér. Jak se tohle může někomu líbit?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? ()

Jino

Tupé, nehorázně vyreklamované, stupidní... ale někdy je to cool... Vtípky jsou strašně, ale strašně umělé a komické situace jsou na sebe nalepovány co nejčastěji a za každou cenu to musí být sranda. Ve výsledku to na mě působí směšně, ale ne tak jak by mělo...spíš se směju ze škodolibosti. ()

Elyssea odpad!

Totální stupidita. Zažila jsem časy, kdy to všichni mí spolužáci vyplnili do dotazníku jako nejoblíbenější film. Hrůza. Navíc mi neříkejte, že Vondráčková a Seidlová nebyly na ty hochy poněkud staré. Duo Kotek + Mádl, k tomu se raději nevyjadřovat. ()

marcek

Karel Janák přivedl do světa filmu dva herce české filmové budoucnosti - Kotka a Mádla (Mádl je lepší). Komedie snowboarďáci nejsou zrovna filmem, který bych si vybavil při slově Česká republika, ale kokat se na něj dá - a často se i zasmějete. Ještě jsem zapomněl ............... STŘIKÉÉÉÉÉJ ()

Attta

Taková teenagerská pohodovka. Hudba pěkná, protože Dan Bárta má skvělý hlas ale i hudební vkus. Pavla Tomicová je skvělá herečka, která mě dokázala fakt pobavit. No film je prostě pro děcka nebo mladší lidi a dospělým se určitě nezavděčí a z dnešního pohledu, jsou hlášky okoukané ohrané a trapné, ale tehda se na to podívat dalo. ()

bourec

V tomhle filmu je spousta věcí, který se mi nelíběj. Ale když vono je to až kreténsky ujetý a vtipný.70%. ()

Silverluv

Povedena komedie. Ma to spad, naboj, dobrou hudbu, vtip, spoustu vyborne vypointovanych scen. Hrdinove nejsou kupodivu trapni, nedelaji ze sebe idioty, naopak, chovaji se prirozene, coz uz jsem dlouho u komedie tohohle typu nevidel. Funguje to. ()

Amroth666

Na ten film jsem koukal tak před třemi lety ale podívám se na něj i teď, protože mě to nějak neomrzelo naopak, zasměju se u toho.To je asi všechno. ()

Bathory – velkofilm po Československu

Bathory – velkofilm po Československu

25.02.2007

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006

Český lev je za námi