Připravte se na nepřetržitou akci a napětí! Sylvester Stallone se v závodě s časem snaží vyvést na povrch skupinu cestujících, kteří uvízli ve zříceném tunelu 100 stop pod řekou Hudson, ve filmu Roba Cohena Denní světlo. Když výbuch uzavře tunel, musí se přeživší vypořádat s toxickými výpary, požáry a hrozícím kolapsem celé konstrukce. Jejich jediná naděje je v rukou Kita Latury (Stallone), bývalého šéfa lékařské pohotovosti, pronásledovaného vlastní tragickou minulostí. Stěny se postupně bortí a tunel se plní vodou a Latura je nucen dát v sázku svůj vlastní život, aby zachránil ostatní a zabránil katastrofě přerůst v ještě větší pohromu. V napínavém dobrodružství dále hraje Amy Brenneman. Z působivých zvláštních efektů a nervy drásající naléhavosti snímku Denní světlo se vám bude tajit dech od začátku až do konce. (Magic Box)

Hapretor

To záživnější, ale nereálné se Slyem. Taková akčně-rádoby napínavá klasika, kde Sly "hraje" odhodlaného muže činu. ()

helloween93

Hodně průměrný katastrofický film se Stallonem. Ten tu jako neohrožený ex-záchranář tahá lidi ze zasypaného tunelu. Přišlo mi to hrozně nudné a poměrně nezajímavé. Katastrofické filmy mají udělat dojem, ne nudit. Čekal jsem víc. Dvě hvězdy. ()

Rathalos

Denne svetlo je katastroficky film,ktory si myslim,ze je dost nedoceneny,jeho kvality su urcite na vyssej urovni hlavne v tomto zanri,Sylvester Stallone bol po hereckej stranke uplne v pohode,nechyba akcia a napatie,cize nemam co dodat...:-) ()

GOREGASM

Na seriózního Sylvestera to není vůbec špatné. Sly tady hraje chlapa z masa a kostí, s logickými a pochopitelnými motivacemi, technická stránka filmu je také na solidní úrovni, a kdyby byly lépe obsazeny vedlejší role (zbavit se Vigga Mortensena za čtvrt hodiny je retrospektivně solidní castingový přešlap), šel bych s hodnocením ještě výš. Ta úvodní exploze je natočena a sestříhána opravdu parádně, a přestože tady říkají krysám hovna s nohama (pochopíte, až uvidíte), jde o kvalitního devadesátkového Stalloneho. 65% ()

Artard

Klasický Stallone z 90tych rokov v zaplavenom tuneli. Veľa preháňania, prehrávania, od každého okolo a mudrovanie ako by niečo spravili lepšie ako Sylvester, takže meh. ()

Besyn

Hu,tolik klíše a filmařských chyb snad nebylo ani v Rozpoutaném pekle.A Stallonovi toho jeho super-mega-hrdinu nesežeru.Během celého filmu jsem měl úsměv na tváři a nenudil jsem se,takže ty dvě tomu s oběma zavřenýma očima dám. ()

plagjoklas

Tak na tento film som sa mohol kukat do nekonecna. podotykam ked som mal 10 rokov. Teraz sa uz na filmy pozeram trosku kritickejsim okom, ale stale sa mi to dost paci. Stallone tu nie je typicka akcna figurka, ale normalny clovek, ktory sa nahodou dostal do prekernej situacie s ktorej sa musi vylizat. celkom slusny akcniak kde stallone podáva cekom dobrý výkon. ()

Barak

Když si vypnete zvuk, bude se vám na to koukat mnohem lépe. Dialogy jsou příšerné, lidi tam jsou úplně dementi a chudák Sly si dělá ostudu - tohle je vážně špatné. Nechápu, jak na to Cohen mohl kývnout - nejspíš mu nedali přečíst scénář, protože jinak nevím.... 4.5/10 ()

Torgal

Ach jo, toto sa Slyovi moc nepodarilo. Scenár je zbierka tých najväčších klišé, patetických dialógov a béčkovej akcie. Celé je to nudne podané a dosť mimózne (hlavne scéna s vetrákmi, to bolo riadne wtf, dosť pochybujem, že sa taká sústava vetrákov nachádza aj niekde inde ako v hlave megalomanského scenáristu). Jediné pozitíva sú Sylvester (je to proste borec) a pár slušne natočených scén. 4+/10 ()

Kingjiri

Stallone v roli bývalýho záchranáře, kterej se po vyhazovu živí jako taxikář a čirou náhodou je zrovna u toho, když se začne bořit tunel. A protože se nikdo k záchraně pár přeživších nikdo nemá, opráší Sly svý znalosti i dovednosti a ujme se toho sám. Nakráčí si to pěkně do tunelu a s chladnou hlavou (pozdějc celym tělem) řeší jeden průser za druhym. Jak je vidět, scénář neni nijak originální a je trochu děravej, jenomže já jsem se celou dobu bavil. Sly je sympaťák a ostatní herci byli vcelku OK. Viggo Mortensen tu má fakt jenom menší vedlejší roli, protože tu zamachruje coby horolezec snažící se dostat ven po svym a taky se mu to vymstí. Menší palec nahoru jde i za hudbu a solidní vizuální efekty. Sympatickej průměr se Stallonem v hlavní roli. ()

SimonShot

Běžte někam s 56% de*****é, jak můžete dát takému filmu jenom 2 hvězdy nepochopím logiku některých uživatelů kdy nějakým totalním kravovinám navalí 5* a tady vyzvrací 2 * tenhle film si zasloužíl minimálně 80%, měl příběch měl atmosféru hrála tam filmová LEGENDA co víc chcete !!!!!!???????? ()

Stíba

Občas stupidní mono/dialogy, otravné chování postav a logické nedotaženosti ale jako celek celkem slušná záchranná útěkovka s dobrým Slyem a finálním odkazem (ve scéně vytažení přeživších) na takovou klasiku, jakou je legenda žánru, Dobrodružstí Poseidonu. ()

Trixi

Jediný, kdo dokáže zachránit hrstku přeživších, je samosebou Sly. Trochu otřepané, ale jinak docela zajímavá podívaná. ()

fandalehy

Průměrný americký akčně-katastrofický film 90. let. Sly coby statečný hasič, který samozřejmě dostane skoro všechny lidi ze zasypaného tunelu bez zapocení. Ocenil jsem roli Vigga Mortensena coby namyšleného horolezce, který dostál přísloví: PÝCH PŘEDCHÁZÍ PÁD... ()