Kdybyste měli šanci prožít svůj život znovu, chtěli byste ho změnit? Peggy Sue Kelcherová (Kathleen Turnerová) tu šanci dostala. Měla dvě děti, právě se rozváděla, ale pak se náhle vrátila zpět časem o 25 let nazpět, na svou střední školu. Teď pro sebe může vytvořit novou, lepší budoucnost - ale touží po ní vůbec? Peggy Sue se vdává je fantastická komedie, která Vám poskytne námět k přemýšlení o “silách osudu“... (Guild Home Video)

HanSolo

Jedna z těch romantických komediích, které vznikly v 80. letech a tím pádem jsou ještě dobré, neboť to byla doba, kdy vznikaly snad jen dobré komedie a tuhle navíc režíroval Coppola a v hlavních rolích se sešli Turner a Cage. Nechápu, proč to mnohé zklamalo. ()

mikhail

Dobrá oddychovka na zimný večer. Kathleen Turner ako vždy odviedla slušný výkon, ale za zmienku stojí aj Nicholas Cage, ktorý sa celkom dobre zhostil úlohy jej manžela.I keď osobne si myslím, že túto rolu mal hrať trochu starší herec. Zaúradovali však asi rodinné zväzky. Ešte jedna pikoška. Cage hral postavu otca dcére, ktorú hrala Helen Hunt hoci ona je od neho o pol roka staršia ;o) ()

kubilov

Peggy Sue a její cesty v čase je klasický oddechový film. Nezatěžuje příliš mozek, herci si své odehrají docela slušně, romantická zápletka je mírně vlezlá až na konci a celé je to tak celkově milé. Přesto je to na pouhé lepší 3*, chyběla mi tam lepší nadstavba. Určitě je zajímavé, že teenagerku hrála dvaatřicítka, v některých scénách to však skoro ani nešlo poznat. Ačkoliv je to vzhledem ke Coppolově filmografii jeden z těch méně výrazných a asi i slabších kousků, tak opět prokázal, že měl skvělý čich na výběr nepříliš známých herců, kterým tak pomohl vyšvihnout se, což je u Peggy Sue Jim Carrey, který už tehdy dokazoval svůj skvělý komediální talent. ()

pollstro

Návrat do studentských středoškolských let prostřednictvím nevysvětlitelného cestování v čase. Odlehčený, zamilovaný a smysluplný příběh o životě ve snaze zvrátit svoji minulost. Film ani ne tak o atmosféře, nostalgii a zábavě dávných časů, ale o milostné zápletce, která postupně přechází z oblasti řešení problémů do oblasti přijímání problémů, které v několika částech probouzí vlastní zkušenosti, přičemž zároveň vypráví každodenní milostný příběh jednoduchou a příjemnou formou, která může mít částečné náznaky důmyslnosti a to především v otázce svobody člověka utvářet si svůj vlastní osud. Milá a usměvavá fantasy komedie, která ve své době náramně připomínala mnohem sofistikovanější a zábavnější Návrat do budoucnosti. Atraktivní myšlenková hra, která se bohužel cíleně soustředí na přeslazenost a sentimentálnost příběhu, jehož idylicky vyzněný závěr působí neobratným dojmem. ()

Muf911

Jednoznačně super film. Jednak mám rád zápletky s cestováním časem, navíc tu byla pěkně udělaná 60. léta a dobová atmosféra. Pár okamžiků mě vzalo za srdce, jako třeba shledání s prarodiči, což je věc, o které sním docela často. ()

Griswold

Příjemná komedie tak trochu ve stylu Návratu do budoucnosti. Ne tak svižné, ale má to svoje kouzlo (Coppola holt umí točit). K tomu příjemná atmosféra, zajímavá Kathleen Turner, zábavný Cage a mladičký Jim Carrey, v pohodě to stačí na 4*. ()

Sublog

Francis Ford Coppola si po náročných snímcích odpočinul a natočil tuto příjemnou romantickou komedii, která sice ani zdaleka nedosahuje kvalit jeho předchozích děl, ale přesto příjemně pobaví, což je v komediálním žánru přeci jenom důležité. Hlavní roli tu ztvárnila Kathleen Turnerová, ale s přehledem ji přehrává Nicolas Cage. V dalších rolích se objevili například tehdy neznámí Jim Carrey, Joan Allenová nebo Helen Huntová. Jedinou chybou tohoto jinak ve svém žánru dokonalého filmu je příliš přeslazený konec, za který mu místo pěti hvězdiček dávám čtyři. ()

demovka

Pokaždé, když bylo smutno, film mi pomohl. Má dobrý konec, pobaví a nechá zapomenout. Všem dámám a slečnám doporučuju. Je to skvělý vtipný film, romantická komedie. Obsahuje nový nápad o nepřekombinovaném přesunu v čase. Minulost je skvěle udělaná a za nejmilejší a nejvtipnější jsou návštěvy u babička a dědečka, které v přítomnosti již nežijí. Líbily se mi i písničky, zpívající Nicolas Cage a Jim Carrey byli osvěžující novinka. Kathleen Turner je velice dobře uvěřitelná, jediná malá chyba je, že je jako mladá trochu baculatá. Ale je to pochopitelné, nejde najdenou vvypadat jako dívka, když je to zralá žena. Ve skutečnosti nemusím Nicolase a Jima. Ale v tomto fillmu Jim konečně hrál a né se přiblble pitvořil! ()

Snowgirl

Velmi jiná komedie a musím říct, že až hypnotizující. Nevím, co v tom je, ale nic jsem nečekala.... i s určitě blbým dabingem TV Noha mě to naprosto připoutalo. Možná divná chvilka, možná nějaké spříznění s panem Coppolou, který je asi mým duchovním kámošem :-) ()

Honey007

zajímavý námět a příběh, přesvědčivé herecké výkony a perfektní kostýmy. Na Francise Coppolu poněkud nečekaný snímek, ale zřejmě i díky jeho ruce film nesklouzl ke zbytečným klišé a je tak příjemnou, pohodovou podívanou. Navíc Nicolas Cage jako středoškolské ucho je opravdu roztomilej. 60% ()

Indio

Ano mám rád cesty časem a tohle není špatny. Od Coppoli bych čekal uplně jiny téma a když už tak víc než průměr. ()