poster

Oběti: Jiný člověk (TV film)

Drama

Česko, 2003, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  CITÁT - Nebudu vám to rozmlouvat....... Opět další příběh o lidské závisti, nenávisti, netoleranci, hnusu a zde ještě o rasizmu. CITÁT - Já černý, ona bílá, to tady lidi nemaj rádi. Zatím nejslabší a nejméně uvěřitelný příběh.(24.12.2014)

 • dr.fish
  ****

  Příběh o cikánovi, který žije jako běžný občan, podniká, staví dům, má však bílou ženu. Společnost mu není nakloněna, jelikož ho hází do jednoho pytle s ostatními Romy. On se snaží zejména v klidu žít, nenechat se vyprovokovat a dostane se tím do slepé uličky. Příběh sice na mnoha místech dost skřípe, ale podnět k zamyšlení to nepochybně je (a zřejmě i něčí osobní zkušenost). Jako nadhození tématu k diskuzi to beru...70%(8.10.2014)

 • zette
  **

  Scenaristicka onanie, umela.(1.4.2011)

 • pfa
  ***

  Čtrvrtý díl z cyklu Oběti nabízí pouze průměrný příběh. [5/1O](5.1.2008)

 • triatlet
  ***

  Herecky výborné stejně jako v předchozích částech série Oběti. Ovšem na rozdíl od předchozích dílů je hrdina od začátku pasivní. Rodinné scény se synem (fejeton o vybočování z řady, vzdorovitý útěk do party) byly dobrým výchozím základem, ale řešení trablů s dcerou ve veřejném domě mi přišlo dost nereálné.(31.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace