Oběti: Jiný člověk (TV film)

Česko, 2003, 78 min

• zette

Scenaristicka onanie, umela.(1.4.2011)

Herecky výborné stejně jako v předchozích částech série Oběti. Ovšem na rozdíl od předchozích dílů je hrdina od začátku pasivní. Rodinné scény se synem (fejeton o vybočování z řady, vzdorovitý útěk do party) byly dobrým výchozím základem, ale řešení trablů s dcerou ve veřejném domě mi přišlo dost nereálné.(31.3.2011)

Cikány rád nemam, ale jako film to bylo skvělý. Cyklus Oběti je výbornej!(30.3.2011)

Já vám nevím, ale mě to zaujalo..Dobré téma, celkem dost pravděpodobný příběh..Škoda jen toho konce..Dokonce mi bylo toho cikána líto :)(11.1.2014)

CITÁT - Nebudu vám to rozmlouvat....... Opět další příběh o lidské závisti, nenávisti, netoleranci, hnusu a zde ještě o rasizmu. CITÁT - Já černý, ona bílá, to tady lidi nemaj rádi. Zatím nejslabší a nejméně uvěřitelný příběh.(24.12.2014)

• - Janu Zímovou (bývalá Kudrikova žena) při postsynchronech nadabovala Marcela Nohýnková. (funhouse)

• - Filmový návrat Ondřeje Kepky po 9 letech na filmové plátno. (M.B)