Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

HarveyDent

Demi Moore s těmi zlatými zbraněmi byla ale k****sky SEXY a celou trojku retardovaných, těžkou idiocí postižených holek poslala tam, kde už vlastně stejně jsou, ** ******. Asi se ještě nestalo, abych jen kvůli jedné ženské dával 40% ()

lobodlak

Je to fakt zábava na "Plný pecky". Od Brusova camea, přes kupu filmových odkazů, po šílené akce. NEMYSLET, BAVIT SE - Pak by mohlo nastat veliké rozčarování. ()

Grondal

Keď som tento film zapínal, bol som pripravený na to najhoršie. Čakal som bolesť, ale prekvapila ma smršť humoru. Neviem či to bolo tak úplne zamýšľané, ale z časti určite. Akcia, ktorú úvod ponúkol sa proste úplne vymykala všetkým tabuľkám, neexistujúce fyzikálne zákony sú len vrcholom ľadovca, proste treba to vidieť. Asi do polovice filmu som sa naozaj slušne bavil, škoda že Plný plyn z názvu filmu tvorcom nevydržal aj do druhej police a ten mi už potom pripadal ako nejaký dojazd. A ešte dodám jeden postreh - nečakane černošský Bosley bol jeden z kladov filmu. ()

Tuniak DF odpad!

McG mal buď to z tohoto spraviť porno alebo to nemal robiť vôbec... takto ani tá nálepka "Necenzurovaná verze" nikoho nepoteší... ()

J*A*M*B*O

Keď som pozeral tento film, pri akčných scénach mi bolo až doplaču, pretože také ,,efekty´´ som teda ešte fakt nevidel. Asi to mal byť remake Matrixu, ale teda bolo to dosť nepodarené. Ak si režisér pomyslel, že to zachráni herečkami tak bol na omyle. Dávam 3/10 bodov. ()

Pitryx

Tady je navíc trocha ze skryté minulosti jedné z agentek, ale jinak bych to posoudil stejně jako první film. Se vším všudy. Prostě pořád stejná zábava.** a půl.201307148959/9700 s.u. ()

brzozin odpad!

Jsou dva typy filmu, ktere uplne postradaji dej. Jednim jsou filmy takzvane umelecky mysteriozni, hrajici si s obrazem, zvukem a vyznivajici jako impresionisticke iracionalni alegorie. Druhym typem jsou dementni ztrestene silenosti, ktere pusobi jako na sebe navazujici a v rychlem sledu sestrihane hudebni klipy. Jedinym smyslem je byt cool. Coz je moderni vyraz pro naprosty nihilismus podporeny hedonismem a anarchismem. A to je take pripad tohoto filmu. Doporucuji zejmena vsem, ketri vyrostli na teleblbies. ()

helrohir

Zbytočný film bez akéhokoľvek náznaku hlbšieho deja, postavený len na exhibičných scénach hlavných hrdiniek. Jedna hviezda za to, že sú tie baby aspoň pekné. ()

TonyStark

Druhý díl už byl i na mě moc. Tohle je prostě nehorázná kravina. Jasný - má světlé chvilky, ale ty by se všechny vešly do traileru. Nemá to žádný opěrný bod, nic co by dávalo smysl. Úvodní trio už se nechová rošťácky jako v prvním dílu - tady už ze sebe dělají úplný hovada. Totální absence scénáře a režie. Díky rajcovní Luci Liu za to, že se na to dalo alespoň chvilkama dívat. ()

knihovna odpad!

Jediná šance tohohle skvostu je, že by vůbec nezačali točit. Ovšem tuhle možnost trestuhodně nevyužili, zbývá tedy náležitě ocenit odpadem. ()

ostravak30

Moje oblíbená trojice Cameron Diaz,, Drew Barrymore a Lucy Liu je zpět. Těm třem to neuvěřitelně sekne a hlavně jim to ve společné trojce ladí. Opravdu jdou skvěle k sobě. A D. Barrymore já prostě miluju. Charlieho andílci jsou především komedie, tedy očekávám, že se budu bavit. Nelze brát vážně, že holčičí trojka skáče z přehrady, doletí k vrtulníku, těsně nad hladinou to otočí a letí si to bůhví kam. Na druhé straně to vypadá opravdu efektně. Ovšem na druhé straně, když v úvodu vyskakují oknem společně se zachráněným Rayem Carterem, tam vyskakovat jsem viděl pouze ty tři, jeho jsem skočit neviděl, takže tahle scéna moc smysl nedává. Také mi chybí Bill Murray, který byl nahrazen Berniem Macem. Mimo tento detail si ale Andílci podrželi svůj standart. Pravdou je, že Demi Moore mi v tomto snímku moc neseděla. Důraz na její křivky, ve věku, kdy už překročila čtyřicítku, byl docela velký. Rozhodně větší než na její herectví. Mimo tyto drobné detaily, ale opět vidíme skvělé masky - D. B. jako andílek v pokročilém věku, C. Diaz jako člen CSI (zazní i znělka z tohoto slavného seriálu). A slavných hitů uslyšíme víc, takže ani hudba znovu nezklamala. Když k tomu přičtu i českou vlajku, tak mají u mě filmaři přeci jen plus, že komediálních prvků zůstalo dost. A ač trochu utrpěl příběh, pořád se jedná o kvalitní komedii plnou skvělých parodií, dobré muziky a krásné a zároveň vtipné trojice holek. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)