Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

Trixi

Je toho spousta, co by se tomuhle filmu dalo vytknout. Ale nevidím důvod proč. Tenhle snímek je vlastně jedna velká nadsázka a tak, kdo ho bere příliš vážně, tak vůbec nepochopil záměr autorů. Je to prostě comix....... To je jako byste chtěli po Batmanovi a Spidermanovi, aby vysvětlili své schopnosti........nesmysl. Prostě to zkoukněte, pobavte se a smyslu plnou podívanou hledejte někde jinde. ()

Sosak odpad!

Co jednička naznačila, dotáhla dvojka do neúnosného extrému. Trojice agentek, které umí všechno a mají výcvik ve všem ostatním...zároveň jsou "správně trhlý" a řeší problémy, odpovídající věku třinácti let. Ne, děkuji. Akční scény byly nezvládnutý a občas působily dost směšně, stejně tak naprosto debilní příběh. Až to občas vypadalo, jakoby tvůrci chtěli záměrně všechno tak přešvihnout, což možná i záměr skutečně byl, ale nabízí se otázka - co z toho? Zábavu? Jak pro koho. Ani hudba už mě tady nezvedla ze židle a ty tři holky jsou čím dál umělejší (už chybí jenom otevřít hubu jak nafukovací panna). ()

Acrobat odpad!

To co pri jednotke len to nasobte dvoma. Nech sa paci damy a pani! Len skuste a pozrite si tuto fresku, ktora zatoci s vasou halvou a zaludkami, obsah ktoreho je lepsie naspat stravitelny ako tento odpad vyvrateny z ust pochybneho amatera s priznacnym oznacenim McG. Zazijete stupidny scenar, stupidne efekty, popretie zakladov fyziky – specialne na gravitacne zakony si dali najviac tvorcovia zalezat . Nulove herecke vykony, primitivna americka zabava, ,kde tlsty amici s colou v ruke urcite jasali ze maju moznost vidiet plnohodnotne zabavny a akcny film dokopy. Ktorou cestou sa preto vydaat aby ste nevideli tento odpad vazene damy? Urcite chodte na nejake nakupy do obchodnych centier. A vy pani? Kludne si dajte particku sachu, stretnite sa na futbale, alebo si pozrite vojnovy dokument. Predsa len ohlupovat sa takymito „dielami“ nie je v ludskej podstate. ()

Nekroskop

James Bond rozdělen na tři kočky. Nadupané technologie a scény popírající fyzikální zákony. Ale nutno přiznat, že akce tam je vážně dostatek. ()

Withree

Šílený nářez od McGeho. Vlastně ani nikdo nic moc nečekal, ale zábava je to dost dobrá, akce ještě šílenější než v prvním díle, množství popkulturních narážek, černej Ir, u těch blbých vtipů se musí člověk aspoň trošičku zasmát, co víc si přát? A z nebe padaj bílý ženský. ()

DarkoCohen

Ještě větší pitomina než jednička. Jestliže tam ještě drželi tvůrci úchylný srandičky jakžtakž na uzdě, tak tady už se jejich podivný mozky neudržely. Absence příběhu se dala očekávat, ale nad takovouhle patlaninou všeho možného, místy až nemožného, zůstává rozum stát. I jako parodie by to stálo za pendrek. A když k tomu přihodím, v mých očích nesmyslné, protěžování C. Diaz, která byla a je nejotravnějším Andílkem, nemám daleko k odpadu. Tohle zkrátka nemá s příjemnou akčně komediální oddychovkou nic moc společného. Tohle je kardinální filmový průser. 10% za L. Liu a pár povedených akčních sekvencí. ()

josieaddms

Ne tak vtipný jako jednička, ale pořád ještě mě to jako dítě dost bavilo, takže se k tomu ráda vracím. Pořád to jsou Charlieho Andílci. ()

Likan7

Nikdy jsem nebyl jejich fanouškem a nikdy nebudu. A nikdy mi nebude Drew Barrymore připadat sexy! Kdo ale proboha nechal Cameron Diaz ty dlouhý vlasy?! ()

Brinkley odpad!

Dala jsem těm holkám šanci, ale jak já se nudila... 50 minut bylo víc, než jsem byla schopna strávit. Co dělat, jako ženská jsem opravdu neměla na co koukat. ()

bono22vox

Stejné jako první andílci, jen se třemi podstatnými rozdíly: rychlejší, akčnější a místy dokonce vtipné! Film tak potrhlý, že by byla ještě větší potrhlost mu něco vyčítat... ()

Armin82

Tohle je jeden z mála filmů, kde to herečky ani sex-appealem nedoženou. Neskutečná krávovina s rádoby vtipnejma scénkama, rádoby vtipnejma dialogama a pohádkovejma akčníma scénema, kdy holky proskočí střechou a v pádu si dají kus dřeva pod nohy a sjedou po laně, jak na skejtu. Prostě film pro malý děti a co je nejhorší? Všechny tři agentky vypadají ve svých akčních rolích asi tak přesvědčivě, jako politici ve svých předvolebních kampaních. Neuvěříte jim vůbec nic!! 10% za legendární song od Prodigy a jednoho legendárního T-1000 terminátora Roberta Patricka ()

TomasRichtr

Větší béčkovej kýč z toho snad už ani udělat nešel. Logika a fyzikální zákony v tomto filmu prostě neexistují, hodně mi to připomíná Bollywoodské "trháky". Příběh prakticky žádný. A jestli ještě někdy v americkým filmu uslyším frázi "Mám něco, co ty ne - přátele!", tak asi už někoho zažaluju. Hvězdička za pěkný holky v hlavních rolích. ()

Durgas odpad!

Nechutné a dementné. Nie. Chcel som povedať, až nechutne dementné. Prehnaná akcia na smiech, alebo skôr na plač. Videl som to iba na televízore v krčme, ale myslím, že stačí... ()

mira.l

E-e, tak tohle byl krok dosti vedle, od začátku blbost, blbost a zase blbost, byl jsem vcelku přesvědčen o hodnocení odpadem, ale jelikož se docela sám sobě divím, že jsem to dokoukal až do konce, tak si za to (výjimečně sám sobě) uděluju jednu hvězdičku. Toto už nikdy víc. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)