Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

Dever

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Feel Good Time - Pink/William Orbit [3:59] ,2. Saturday Night's Alright (For Fighting) - Nickelback/Kid Rock [3:45] ,3. Rebel, Rebel - David Bowie [3:09] ,4. Danger! High Voltage - Electric Six [3:35] ,5. Livin' On A Prayer - Bon Jovi [4:08] ,6. Any Way You Want It - Journey [3:24] ,7. Surfer Girl - The Beach Boys [2:26] ,8. Working for the Weekend - Loverboy [3:42] ,9. A Girl Like You - Edwyn Collins [3:56] ,10. Nas' Angels...The Flyest - Nas/Pharrell [3:45] ,11. I Just Want to be Your Everything - Andy Gibb [3:45] ,12. This Will Be (An Everlasting Love) - Natalie Cole [2:51] ,13. U Can't Touch This - MC Hammer [4:16] ,14. Last Dance - Donna Summer [3:19], ()

Viktooorka

Delší verze reklamy na "Redbull Vám dává kříííídla". A tahle reklama mě stále baví, i když pohled na ty vychrtlé zadečky mi dělá vrásky na čele :o) ()

novoten

Větší, drsnější a akčnější nemusí být vždy na škodu a kazit tak dojem z prvního dílu. U andílků totiž není ani co kazit, protože jedničce se vyhýbám několikakilometrovým obloukem. Nablblé laškování je protentokrát překvapivě snesitelné a akce nejenže je koukatelná, ale dokonce i skvělá. Navíc ústřední trojka nabírala sex appeal hodně velkou lopatou. ()

tron

„Koľko máte chlapov?“ – „Dve kamošky.“ – „Ale ich je 50!“ – „Ja viem, nie je to fér.“ McG a jeho tri uchichotané, roztopašne a pri najbližšej vhodnej príležitosti tancujúce baby, pokračujú v akčno-komediálnej krasojazde. V ten rok mohol akčný fanúšik do kina vyraziť na toto alebo na T3 a oboje bolo po stránke akcie zvládnuté viac, než uspokojivo. Dvojka je iná len do takej miery, aby mohla byť reč o sequele a nie o remaku. Napríklad Bill Murray ako šéf hrdiniek odstúpil (podľa všetkého ho minule naštvala Lucy Liu do takej miery, že sa na dvojku vybodol) a nahradil ho jeho brat (!) Bernie Mac (!!). Niektoré staré tváre zostali (Crispin Glover, Luke Wilson, Matt LeBlanc), ďalšie pribudli (Robert T-1000 Patrick, Demi Moore v chvíľkovom návrate do áčkarskej produkcie, John Cleese ako úžasne nič nechápajúci otec). Nechýbajú cameá (Bruce Willis), zábavné dialógy („Ako sa darí vášmu filmu?“ – „Mali sme 13 scenáristov, takže...“), ani strhujúca akcia. Už úvod z Mongolska je absolútne megalomanský a šialený. McG by mal rozhodne nakrútiť „vážny“ akčný triler. P.S. - Dodatok v roku 2017. Tak McG príležitosť dostal... a T4 je najslabší Terminátor v histórii. McG by sa mal vrátiť k nakrúcaniu akčných komédií. Sory, nie každý deň mám poruke vešteckú guľu. Kino Považan NMnV 2003 ()

B!shop

Jeste vetsi jizda nez prvni dil, sice jeste vic nerealisticka, ale koho to sere, kdyz je film neskutecne sviznej a neni tu prakticky moment bez akce, je tu dostatecnej pribeh, skvela hudba a tri naprosto paradni kocky v hlavnich rolich, cehoz si byl McG vedomej, takze krome ruznejch paradnich bitek a honicek nesetri ani zaberama na ruzny casti jejich tel. Taky je fajn, ze se vratila vetsina hercu z jednicky, jako Wilson, LeBlanc nebo Glover a z novejch potesi hlavne John Cleese, i kdyz jeho role je fakt hodne jednoducha. Vim, ze to je jen takova akcne komedialni kravina, ale ja se fakt perfektne bavil, ze nemuzu dat nizsi hodnoceni. ()

monolog odpad!

ještě horší než jednička, pokud to je vůbec možné. jedinej klad jedničky se vypařil, neboli Bill murray odešel, a tady nezůstalo vůbec nic, co by obyčejnýho, uzavřenýho, dobrý filmy milujícího, semtam romantickýho a hrozně často zbytečně poučujícího člověka zaujalo. ()

Jara.Cimrman.jr

"Já už neberu příkazy od reproduktoru." Padlý andílek Madison mě zaujal víc, než ty tři mistryně světa v létání, tančení a převlékání. Nicméně musím smutně konstatovat, že druhý útok na můj rozkrok se opět podařil a scénu, kdy Natalie rozvibruje zadeček v rytmu U Can't Touch This, si jako divák nemrava troufám označit za nezapomenutelnou. Mně se na to prostě skvěle dívá, dobře se to poslouchá a mozek si u toho báječně odpočine. ()

EdaS

Vidět takových filmů víc za rok, to by asi legrace nebyla. Ale takhle je to příjemné zpestření. COOL! ()

Skejpr

Na dvojku sem šel proto, že se mi líbila jednička, když sem byl malej. Jinak pro ní platí to samý co pro jedničku, ale ty dvě hvězdičky sou tentokrát trošku lepší dvě hvězdičky, protože v jedničce nebyl Bernie Mac. ()

Shit

Fakt ukrutně svižná akční jízda s mojí oblíbenou Cameron Diaz, ale ani Barrymore s Liu nejsou k zahození a režisér McG toho dokáže fakt plně využít, bohužel horší to už je s příběhem a se scénářem a bohužel ani ta akce neni zrovna výstavní, sice je fakt ukrutně famózně nabušená, ale je i na mě, což je teda co říct, dost přehnaná, ty lítací komba byly holt i na mě moc, krom toho triky nic moc. Ale díky fakt suprový ultra svižný a dokonale sedící hudbě to je pohodová koukatelná akční podívaná s fakt rozkošným obsazením ()

flanker.27 odpad!

Nějak jsem se nenaučil u filmů nepřemýšlet... P.S. Vždycky mě pobaví, když má ženská na plátně vypadat kůl při držení zbraně a vidim, jak to drží blbě :)) ()

choze

Andílci tvrdí muziku a servírují snad po všech stránkách lepší pokračování podle na chlup stejné šablony. Hned v úvodu natrhnou prdel Bondovi a jeho Zlatému oku a pak mj. nechají zastřelit Bruce Willise, píchnou si i do nemožných misí Ethana Hunta a do finále se zhoupnou jako Spider-man. A sexy Demi Moore dráždivě si pohrávající s Cameron Diaz si může připsat comeback roku. Prosil bych trojku. Hned. ()

Gilmour93

Rudou mašlí se stříbrným lemem ovázaná krabice z mahagonového dřeva, na ní z ryzího zlata ukuté obrovské logo MTV posázené blyštivými diamanty a uvnitř ranní stolice mistra McG nastříkaná sprejem na růžovo.. Z vlastní zkušenosti vím, že u pokračování příběhů Liščí trojky se dá báječně žehlit. Já byl dokonce tak zažraný, že když zazvonil telefon, přiložil jsem si k uchu žehličku místo sluchátka a pak jsem si spálil i to druhé při pokusu přivolat záchranku. Pokud budete žehlit i vy, nezapomeňte zase trošku přejet i ksicht růžovému snu plastických chirurgů Demi Moore (bez napařování - zničil by se make-up!) a hlavně, až budete schovávat prkno, nestrčte omylem do skříně nebohou Lucy Liu.. ()

Psema

Mindless popcorn až na půdu, který jede od začátku do konce jako mašina namazaná nejnovějším Mogulem. Je to hlasité, barevné, srandovní a neskutečně hot. Pokud člověk přistoupí na hru, kde se nesmí myslet, zklamaný neodejde. A navíc. Je tam - tenkrát ještě neznámý - Shia. Go angels go. ()

Ainy

Já vím, že je spousta lepších filmů, ale nemůžu si pomoct, prostě jsem se u shlédnutí "andílků" bavila :-) Všechny tři herečky patří mezi mé oblíbené, takže proč nedat aspoň ty čtyři hvězdy (tři andílci a Bernie) ;-) ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)