Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

Diamant

Po prvých dvoch dieloch prichádza konečne "policajná" komédia bez závažnejších morálnych (prípadne umeleckých) trhlín. ()

lekr

Stále skvělá zábava..trojka se drží na úrovni dvojky a je pořád ještě skvělou nadprůměrnou komedií..dokud v Policejní akademii vydržel Guttenberg stálo to vždycky za to!! I když jedničku už žádný díl nikdy nepřekonal... ()

ic

Třetí díl není tak špatný... ze začátku je to fakt zábava, ale s blížícím se koncem se to začíná nějak zvrhávat. ()

Juto

O trošku slabšie ako predchádzajúce časti ale stále zábavné. Každú chvíľu sa objaví zábavná línia, ako keď manželka jedného dôstojníka trvá na tom, aby sa sama pridala k jednotke. 6/10 ()

WolfR

Opět skvělé pokračování Policejní akademie, ikdyž horší než předchozí dva díly. Humoru opět malinko ubylo, ale pořád je to celkem vtipné! Děj se opět zase více odehrává na pozemcích akademie, což je velice fajn! Ovšem mrzí mě, že nepřibyli skoro žádné nové postavy a ty staré se už vůbec nijak nevyvíjí. Ale i tak herci z původní sestavy + Zed (Goldthwait)opět předvádějí skvělé výkony a jsou fakt vtipní! Takové 3 lepší hvězdy. ()

Sabrewulf

Nejlepší díl série. Samozřejmě pouze v návaznosti na první dva díly (např. Zed a jeho oběť jako policajti a ještě přiděleni k sobě...). Mauser s namalovaným obočím mě pokaždé zaručeně dostane. ()

vesper001

Do třetice všeho stejného: stejná znělka, stejné postavy, stejně prostoduchá zápletka, stejné vtipy, stejná předvídatelnost - na tři hvězdičky to ovšem není ani náhodou. ()

filmmovier

lepší než dvojka, srovnatelné s jedničkou. Společně s Nasazením v Miami Beach je tenhle díl můj nejoblíbenější ze série. Ačkoliv humor je stejný jako v předešlých dílech, přesto se dočkáme nových vtípků a mnohem větší zábavy. Osvědčené postavy nezklamou ani tentokrát a překvapí i některé nové. Rozhodně jsem se bavil víc, než u dvojky a možná že ani u prvního dílu jsem se nenasmál tolik, jako tady.... ()

lennyd

Ač je L.A. velké město, dvě policejní akademie ze svého rozpočtu neutáhne. Aby nebyl nikdo znevýhodněn, bude celé léto obě akademie (Lassardovu i Mauserovu) sledovat speciální komise, která nakonec rozhodne o tom, která akademie bude zavřena. Bude to Mauserova, s kadety jedním jak druhým, vyrovnanými do zástupu - nebo Lassardova, která je otevřena lidem, a dokáže udělat policisty i z bývalých šéfů punkové bandy ? ... A jedeme z kopce - trojka Policejní akademie sestup kvality série nezastavila, ale naštěstí jej ani moc neuspíšila (to začíná až od 4, trojka je ještě relativně koukatelná). Sice jde o stoprocentní kopii prvního dílu (s jakýms takýms pseudopříběhem), ale to ani vcelku moc nevadí, a určitě se budete bavit Mauserovo-Proctorovskou debilitou, stejně tak úžasným Zedem (Bob Goldthwait). Jo a Tackleberry si konečně vrzne :) ()

anli

Třetí pokračování policejních expertů,kteří doplnili tým a snaží se stále bavit.Je tu stále pěkná porce zábavných scén a gagů,nové přírůstky do týmu a opět několik nezapomenutelných hlášek.Malinko zaostává za druhým dílem a u mě to má za příjemných 65%. ()

Kubaso

Pořád je to sranda, ale trojka už bohužel postrádá nápady, díky čemuž se opakují fóry z jedničky a humor je často mimo mísu a strhává film do trapnosti. Naštěstí v ní nikdy nezůstane dost dlouho. ()