Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

Imune

K jedničce se srovnávat sice nedá, ale mně osobně se teda trojka rozhodně líbila víc než dvojka. Opět průměrný příběh, který ale obsahoval víc vtipných hlášek a okamžiků, u kterých jsem se i zasmál. 65% ()

lykan9

Příběh se vrátil opět do prostor Policejní akademie a opět se podařilo to, co se již povedlo v prvním díle. Ano na první film nemá, ale hodně se k němu blíží. Opět je to zábavné, vtipné a ztřeštěné. ()

fabecc1222

Trojka je velmi, velmi podobná jedničce, akorát teda obrácí celý původní koncept a z kadetů jsou najednou instruktoři. Stejně tak je tu mnoho, mnoho fórů z předchozích dílů, ale vlastně to nijak nevadí, protože to pořád všechno funguje. Opět dorazí několik nových tváří, které ale nejsou moc výrazné, z kadetů tak vyčnívá hlavně bývalý záporák Zed, který tentokráte bude čichat plyn či pojídat boty...Každopádně, jsou věci, které se neomrzí a Modrá ústřice prostě pořád funguje tak jak má. "Rundu pití pro všechny - Pití je tu zdarma, vy idiote" ()

cross

Dle mého názoru druhý nejlepší díl série, který lze brát jako bláznivou komedii s parodickými narážkami na původní film. I když stupidita scénáře mnohonásobně vzrostla, pořád je to celkem slušná bžunda, ale jinak už to prostě není "ono". Spíš ***1/2. ()

Spock

Třetí setkání s oblíbenými hrdiny už nedopadlo tak dobře jako ty předešlé, film už pomalu ale jistě začíná vykrádat předešlé díly, ale přesto to ještě jde. Zed naplno projevil svůj potenciál a stává se z něj plnohodnotný policista. :-) Děj se odehrává kolem souboje dvou policejních akademií o to, která s nich bude existovat i na dále, jednu vede oblíbený Lassard a druhou naopak velmi neoblíbený Mauser. Jak to na konec dopadne? Samozřejmě dobře. V kategorii nejvtipnější scény filmu tentokrát vítězí, Zed a jeho dýchánek se slzným plynem. :-) ()

Kosmik 1

Přibližně na stejné úrovni jako druhý díl co do vtipných hlášek. Na jedničku už nebude mít žádné pokračování, takže již nemá smysl se o tom dál zmiňovat. 50% ()

Autogram

S každým dielom akadémie ide kvalita mierne dole, ale v trojke to (ešte) nie je to žiadna katastrofa. Oproti dvojke je tu dokonca originálna zápletka súboja medzi dvomi skupinami policajtov. Gagy sú slušné, v dobe vzniku určite aj nadpriemerné. ()

Maynard.

Po prvním dílu je trojka moje nejoblíbenější... Neskutečně moc film oživily nové postavy a to kadet Sweetchuck a kadet Zed. Pokaždé mě rozesměje jak tito dva nováčci spolu sdíllí společný pokoj :o). Závěrečná honička na skůtrech se mi vždycky líbila a líbit bude. Stejně si tak nějak pořád říkám, jak je možný, že se mi to pořád tak líbí...Nu což, musím letět, mám něco rozjednanýho v Modré ústřici, tak zatím :o) ()

Cejny

Znovu ve výcviku, noví rekruti pod vedením starých známích z předešlých dílů. Proč ne, ale jako napodobenina prvního dílu nic moc. ()

Zemi11

A budu to tvrdit pořád, že šulini, kteří si místo Policejní Akademie pustí Šošenk nebo Kukaččí hnízdo ztratili pojem o tom, co má normálnímu člověku nabízet film... ()

klúčik

Séria začína trocha upadať, akoby už nevedeli o čom to má byť. Ale ešte sú tu scény na ktorých sa dá zabaviť. 65%. ()

rozbris

Další z mnoha policejních akademii, kde je policie na straně dobra. Ale oproti předešlým ztratil více, už není tak moc dobrá. ()

Han22

Pořád výborná zábava. Ve městě jsou dvě akademie a má zůstat jen jedna. Proti sobě stojí Lassar a Mauser, který piluje své řiťolezectví. Lassard se nevzdává a povolá své nejlepší kadety jako instruktory a s nimi pár nováčků - Facklarovu ženu, kung-fu mistra z Japonska (nezapomenutelná romantická scéna s Callahanovou), Tackleberryho švagra a hlavně úžasnou dvojici z druhého dílu - prodavače Sweetchucka a šílence Zeda. Jak to tak bývá, ti vořou co jde, ale ve výborné závěrečné akci se záchranou guvernéra zachrání vše na poslední chvíli. ()

KoRner

Podarené skoro ako jednička, ibaže to nemá celistvý dej a film je iba rad podarených scénok, z ktorých sú niektoré vtipné, inokedy trápne. Stará partia už nemá toľko priestoru na úkor nových postáv, z ktorých sú niektoré absurdnejšie, než tie pôvodné. Film je to priblblý, ale ako odviazaná zábava funguje dosť dobre. ()