CrashHP

Vynikajúci Danny Dyer sa odvážil na cestu do tých najhorších chuligánskych partií a čo to odhalil z pozadia gangov po celom svete. Ak si ľudia z médii myslia, že u nás existujú chuligáni, nech si každý jeden pozrie čo to je byť skutočným chuligánom. Skvelý dokument a povinnosť vidieť u každého človeka, ktorý má (alebo nemá) čosi spoločné s futbalom. ()

Rathe

Nahlédnout pod pokličku Hooligans bylo zajímavé, odporné, ale dost reálné. Já sám tomuhle vůbec nefandím, spíše jsem proti tomu. Oni nejsou fanoušci. Fanoušky se stávají jen za účelem, aby měli důvod někomu rozbít hubu. Dávám přednost fotbalu než rasistickým a fanatickým bojům. A alkohol, sex a drogy každý víkend? Ani bych se nedivil, protože ti co to ve skutečnosti dělají asi nejsou úplně v pořádku. ()

serbero

Jednu hviezdu dávam za tú poslednú scénu , keď sa po častiach schádzali až ich bola riadna tlupa , skvelá hudba v pozadí a potom riadna nakladačka. Celý film bol riadna nuda až na ten koniec. Hooligans s Frodom sa mi viac páčil a čo sa týka kvality bol minimálne o dva leveli vyššie ako toto. ()

Klimajzo

Proč jsou fanoušci Millwalu vždy ti špatní ? Hlavní hrdinové tentokrát fandí Chelsea, jediné mínus filmu. Jinak toto je víc britské než sama královna. Fotbal, hoolignas a drogy to mě dokáže nakopnou víc než preso. Hláškama se nešetří a stalo se to pro mě cooltovní záležitost, protože raději budu chodit na fotbal, než si ho honit doma u superstár. ()