Šmoula

Pokud je potkate a jste fanoušky jiného fatbalového týmu, tak jste asi v prd..i. Děj filmu se zkládá z bitek, rvaček a nadávek. Ani nevím, za co jsem udělil tento počet hvězdiček, prostě na mě ten film nějak působil, asi je to tím, že jsem fanoušek fotbalového týmu a fandit se musí třeba jen u televize s lahváčem!!! ()

Morico

Mezi "hooligans" filmy je to lehkej nadprůměr, ale že bych se z toho zas posadil na prdel, to taky ne ... takže s přihmouřeným okem 3,5 * ()

KOZEL84

Přiznávám že jen dvě dávám protože je mi z těch dementů na blití.Líbilo se mi,že tu nebyl žádný záběr na nějaký fotbal.To je totiž to poslední o co těm Kurvám jde.Ostré na ně!!! ()

chelsea17

Dost syrový a reálný. Lépe natočit film o anglických hooligans asi nepude. Já moc takovým filmům neholduju, na druhou stranu je to velmi povedený, takže za 4 hvězdy. ()

Matli

Bitky, bitky, bitky, bitky, žádnou velkou hloubku to nemá, prostě chuligáni a příběh jednoho z nich. 31% ()

sadlokan

Jestli tady píšou,že to je na motivy novely J.Kinga,tak teda asi jo.Ovšem má to s ní společnýho ty bitky a názvy týmů.V tý knížce je o drogách možná někde zmínka,ale dost dlouho by mi trvalo,než bych jí našel,kdežto tady je to nosný téma,na kerý je napálená i taková přísná tekkno muzika.Ke knížce by se spíš hodily starý ska/skins kapely.Knížka je daleko víc takový chlastací/šukací lážo,film je vodsyp někde drobet jinde.A vylejzají z něj hooligans jako ještě daleko větší pakárny!!A vrhá je do nějaký,shit,přemejšlecí krize!Ale možná je to víc podle skutečnosti. ()

Luk Skywalker

Film celkem zdařilý, ale i tak mi tam pár věcí nesedlo - třeba postava veterána z 2. světové války, tam vůbec nemusela být, bo nebyla pro děj podstatná a pak ta schizofrenní sny hlavního hrdiny (celkem mě rušila). Co se týče neutrality filmu vůči násilí hodnotím kladně, většina filmů buď oslavuje nebo odsuzuje. Dále se mi líbil výskyt suchého anglického humoru (např. v policejním autě hláška: "Na koho to kurva čumíš?!"). ()

Hapretor

Nesympatičtí herci/čky, debilní děj o debilech = velká nuda a žádný přínos. Velká škoda je, jak tu už někdo psal, že na konci filmu nedošlo k žádnému prozření hlavního představitele, což by bylo mnohem lepší - snové sekvence totiž vypadaly dost nadějně a ne tak tupě jako zbytek filmu. ()

Rathalos

Dalsi z mala filmov,ktore zobrazuju zivot futbalovych fanusikov takzvanych Hooligans,ktorym vlastne ani o futbal nejde,skor je to taky druh fanatizmu,pre nich zabava,ktorou zabijaju cas,nebolo to zle,ale podla mna to bolo trosku podane takou vtipnou formou,co pri tak zavaznej teme mi velmi nesedelo,aj preto sa mi viac pacila zalezitost z roku 2005 s Elijahom Woodom,no a musim este pochvalit herca Dannyho Dyera,perfektne sa hodi na taky druh role...:-) ()

yossarian-

No poselství filmu je. I když váš kámoš šel na sedm let bručet, i když máte halucinace a i když vás skoro umlátí k smrti, stojí to za to... Fotbal mám rád a tohle je jeho odvrácená strana, která si nezaslouží být oslavována. ale jedna hlaška byla dobrá NA CO SAKRA ČUMÍŠ... ()

Blaogranas

Je to několikatý (asi čtvrtý) film o hooligans co jsem viděl a tak se rozhodně nemůžu a ani nechci bránit srovnání s těmi ostatními. Football Factory bych řadil někde na lepší střed toho, co už jsem měl možnost shlédnout. Takovýhle típky bych ale k fotbalu moc nepřirovnával, protože během celýho filmu se nedostali ani na jeden zápas :-) A na závěr malá poznámka ... Fuck off Chelsea. ()

desolator6

Muahahaha, provtriedny masaker "Ultras" ktorý zaujme nejedného chlapa. Peký dej o "bežnom" živote futbalového bitkára, dobre herecké postavenie, herecké výkony ani nehovorim. Parádne bitky, parádny.... no už by aj stačilo. Každopádne odporúčam! ()

DAPDO

Nevěděl jsem, co od filmu čekat. Četl jsem knihu Fotbalová fabrika, která neměla chybu a čekal, co z toho udělají filmaři. Byl jsem překvapený, sice se to s knihou v mnoha věcech liší, ale natočeno to bylo slušně. Asi hlavně díky tomu, že film točili Angláni, kteří ví hodně o fotbalovém chuligánství a neudělali z toho slátaninu připomínající akční film. ()