Yuri69

Zdařilá sonda do života současných britských chuligánů. Rozhodně mě zaujal mnohem více, než mladší zpracování podobného námětu s "papírovým" E. Woodem v hlavní roli. Snímek staví především na paradoxních rozdílech mezi hodnotami většinové společností a bitkařskými. Za všechny musím vypíchnout scénu, kdy jsou rodiče konfrontováni s nastávajícím jejich dcery. Atmosféru pulzujícího strachu při akčnějších scénách perfektně dotváří dynamický soundtrack. ()

dzberry

Kdyby ti angličtí bobánci četli v dětství Rychlé šípy, mohly se o nich točit úplně jiné filmy... U těchto fotbalových příběhů anglické produkce se člověk chca nechca dostane vždy do srovnávání s ostatními obdobnými – Football Factory v konfrontaci průměrný, podrůměrný. Story prostá nápadu, část s vidinami či sny, které mají příběh zřejmě ozvláštnit a vedou až k závěrečné scéně, působí šroubovaně. Přehudbíno. ()

Boudyy

Nabízí se srovnání s Hooligans, kteří vyšli o rok později a kteří z tohoto souboje vychází jako vítězové. Tento film je sice také natočen celkem syrově bez amerického feelingu a má zdařile natočené bitky. Co nemá, to jsou hooligans, kterým byste fandili. Film je určitě velmi dobře natočený autentický pohled na život pár týpků, ale fandit se jim nedá. A o to by snad mělo jít, ne? Když už je to prezentováno stylem "já jsem postava, snažím se být sympat´ák, tak mi fanděte". Zatímco Alexanderovi hooligans byli sympatyčtí týpci a tátové od rodin, kteří si rádi po práci zajdou na fotbal a pomlátit se za nějaké ideály, tihle Loveovi jsou směsice fetek, flákačů a tupců, co beztak ani neví, za jaký klub se mlátí. Jako surrealistický dokument ano, jako film, kde se máte vžít do rolí postav a bojovat s nimi jejich boj, to ne. ()

Mire

Film o ľuďoch, ktorých by som sa nebál nazvať "ľudským odpadom". Nezmyselné bitky medzi "priaznivcami" rozdielnych futbalových tímov nemajú so zdravým fanúšikovstvom nič spoločné. Tento film si užije najviac práve táto zberba, lebo sa nesnaží nijako moralizovať o tomto type "zábavy". Pre nás ostatných je to vcelku zaujímavý a obstojne natočený pohľad do života týchto grázlov. Malé plus za to, že to nie je z americkej produkcie. ()

Deadmann

Film o fotbalových hooligans FC Chelsea. Nikoho tedy asi nepřekvapí, že se vše točí kolem bitek, chlastu a drog. Režisér popisuje osudy členů jedné takové chuligánské partičky, a nutno uznat, že se mu jednotlivé charaktery daří vykreslit na výbornou. Přestože se má jednat o drama, ve filmu se vyskytne hned několik vtipných scén - člověk se zasměje rozhodně víc, než u chuligánsky laděné „komedie“ Non Plus Ultras. Velice dobré herecké výkony spolu s vynikající hudbou sice netvoří nezapomenutelný zážitek, přesto má film šanci i u publika, kterému jsou nějaké bitky ukradené. ()

Efreeti

Green Street Hooligans se mi líbilo daleko víc...ale je pravda, že tohle je přece jen víc ze života(osudy postav a tak) ()

SenFlxr

Na fotbal nechodím, českou ligu nesleduji ani v televizi. Tenhle film se mě líbil především díky pro mě skvělému humoru. Některé scény a dialogy mě pobavily naprosto neskutěčně. Takový oběd s rodiči přítelkyně jak je zde ztvárněn, to je paráda ;-) ()

jack_scott

Velice povedený snímek, s některými skutečně vynikajícími scénami. Režisér zvláště dobře zachytil „atmosféru těsně před násilím“ samotným, například úvodní pochod na hospodu, či absolutně špičkové vysazení dvou týpků z autobusu a jejich kontakt s domorodci… „Where u fom m8s? – just around…“ xD Snímek celkově vůbec nenudí, ale obecně tolik špičkových scén tam není. To není vyloženě na škodu, to vůbec, něteré dialogy jsou ve snímku také dobře povedené. Nejen „znuděný chlap před třicítkou…“ , a ackoliv se toho samozrejme neúčastni skoro nikdo, leckdo ma pochopení pro pořadnou drsnou akci, což tenhle snímek bohatě poskytuje. Z toho tedy vyplývá, že pokud vás baví akce a filmy o hooligans- sledováním nic nezkazíte, nesmíte si tedy snímek nechat ujít . Protože násilí přeci v historii lidstva vyřešilo víc problémů, než jakákoliv jiná veličina! Go Chelseaaaaaaa xD **** a 85%. ()

jin69

Jasne nejlepsi film o fotbalovych hools na motivy celosvetove veleuspesne knihy Johna Kinga.Syrove zabery ,,tretich polocasu " , dobre vykresleni charakteru postav,predevsim linie s Tommyho dedou je skvela a asi nejdulezitejsi myslenka filmu je :Fotbal je jen zaminka. ()

megajalec

Vystihnuté dokonale. Myslím, čo sa týka kostýmov, výber hlasných postáv, ich chovanie, futbal je len zámienka, dobrá hudba. V tomto u mne dobrý. Čo však tie diery? Často film kríva na jednu nohu (pritom stopáž je super), plno hluchých miest (tie sny - wtf??). Málo pútavé. ()

DonBraso

Kdyby tam těch rvaček bylo i více,tak je to bomba film.Takhle je to někde pod branou,kde se to hlavně točí okolo Tommyho,kde si zde zahrál Danny Dyer vážně sám sebe.Ikdyž jsem místama začínal trochu zívat,tak v pravý moment se něco začlo dít a je jedno,že to bylo jenom pořád to stejný,drogy a hlavně sex a hlavně Chelsea,trochu pro mě zbytečně se to dalo i pro mě nepochopitelně na druhou kolej o Tommyho dědovi,který za války bojoval a se svým nejlepším kámošem,chtěl odjet do Austrálie.Jestli jak čtu,vycházelo to podle knihy a bylo to tam super,ale prostě mi tohle jako odbočka moc nevoní,ikdyž nějaký velký emoce mezi synem a dědou stejnak nebyla a zbytečně to narušovalo ducha anglických hool,jak žijou a baví se.80% ()

Sticks

Žáner krimi?? Aha jasné, keď hľadajú druhú partiu, tak to môže byť akési vyšetrovanie? A kde je komédia? Veru, mala by byť. A rovnako verím, že dabéri museli mať srandy kopec. Čo na filme oceňujem, je nadupaný soundtrack a snaha neukazovať značkové mikiny ulice. No a pochvalu si aj zaslúži ten, čo pripravoval dialógy. Určite bolo ťažké vymyslieť zakaždým inú nadávku. Film nepodniká cestu až na kosť a nepríde vám ani zle pri surovosti(všimnite si hlavne zvukové efekty), takže nebudete otvárať okále. 7,3/10 ()

solisoli

Slušne natočená životná púť Londýnskych rowdies a ich športovú filozofiu. Skvele zrežírované, výborný spád, pravý anglický čierny humor a dobre herecké výkony. Keby hrali na ihrisku aj snehuliaci, týmto magorom by to bolo úplne jedno, hlavné aby naplnili svoje poslanie. ()

HorstFuchs

Poměrně dobře natočený film o fotbalových hooligans. Lidech, kteří většinou nemají jiný zájem než fanatismus. Nedokáží se uspokojit ničím jiným než mlácením jiných lidí, šňupáním nebo sexem s kdejakou děvkou na večírcích... Jelikož se mi věci jako rasismus, násilí a fanatismus silně příčí, tak se mi nelíbil ani tento film... ale to už je věc názoru, fanatický fotbalový nadšenec by si určitě přisel na své. ()

Marv

Film o bandě dementů, jejichž životní náplní je koks, chlast a násilí a nic víc. Nic co bych uznával,ale je pravda, že tenhle film má fakt koule. ()