Pod kůží

Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend – výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice. (oficiální text distributora)

zolo23

Nemôžem si pomôcť, ale mám rád filmy ktoré sa odohrávajú prakticky na jednom mieste(benzínové pumpy,alebo obchody asi najviac). Dej sa tu celkom dobre stupňuje, atmosféra v pohode,proste taká malá blbá odychovka. ()

manonfire odpad!

Podívejte se na sloupec uživatelů hodnotící tento film. Vemte si průměrnou hodnotu IQ o 100bodech stupnice. Za každou hvězdičku uživatelem přiřčenou tomuto snímku mu směle odečtěte 10bodů koeficientu. Chupacabre, Dellamorte, Flipnic, Bluntman a další....ti všichni svým vkusem oligofrenika potvrdili relevantnost zvoleného parametru. Tenhle film byl tak špatný a naivní, že to rozčílení vydejchávám ještě teď a pokud by snad měl pan režisér v plánu oblažit nás ještě nějakým podobným dílem, bylo by snad příhodnější kdyby raději s rozbitou lebkou chcípl v libovolné výtahové šachtě. Děkuji za pozornost. 0% ()

Mythago

Co nám dikobraz nabízí? Plno krve, ještě víc krve, další krev, pak znovu krev, sjetou únoskyni, na oko nesjetého únosce, páreček milenců, kteří jsou opravdu roztomiloučcí, krev, ale nakonec to jde stejně zase všechno k ledu. Výsledek je každopádně ten, že to musí vidět každý správný hororový úchyl. ()

KeithMaxwell

Nesympatické postavy v čele s připosraným hlavním hrdinou spolu s jejich chováním a rozřesená kamera při jakékoliv akci zabíjí jinak dobrý horor, který má přesně to, co sem od něj chtěl - partu lidí uvězněnou v obklíčení originálního a brutálního parazitického onemocnění, vážně, takhle dobré filmové "monstrum" sem už dlouho neviděl, proto zamrzí nevyužitý potenciál a jen 3*, pokračování bych se ale určitě nebránil. ()

Soweek

Aneb kdo říká, že originální nápady na horory vymřeli, kecá. Začátek perfektní, ta thrillerovo/hororová stránka mohla být rozhodně lépe propracovaná. Rozhodně bych se nebránil druhému dílu, který by byl určitě lepší. ()

The Viper

Pár herců a jedna malá bezninka. Tohle vše stačilo Tobymu Wilkinsovi k tomu, aby natočil skvělý horor ! Vytěžit s takového minima tolik napětí a akce zároveň rovnatelné jako skvělá zábava. Tak takovému člověku se musím jenom klanit. Ale dokud to nebude trhák se slavnými tvářemi a hafo efekty za miliony dolarů, tak to bude nedoceněný snímek, který uchvátí jen pravé fandy hororového světa. ()

sedm.1

Takový malý,nenápadný horůrek,který je ale bohužel nenápadný asi právem.Tím ho tedy nechci označit za špatný,nudný,či jakoliv jinak ho neprávem očernit,ale zároveň zde nemohu napsat nic,čím bych Pod kůží mohl nad podobně laděnou produkcí vyzvednout.Hororů,které se odehrají na jednom místě s minimem herců a jedním "monsterm" je vážně dost a tento prostě ničím nevyniká.Já mu sice nemohu upřít fungující atmosféru a pár napínavějších scén,ale kdyby neměl ani to,šlo by to celé nejspíš do kytek úplně.Herci jsou nevýrazní,co se týče tradičních hororvých ingrediencí,jako strach,krev,násilí,to je zde pomálu,autoři si zde spíše opravdu pohrávají jen s tou atmosférou a pocitem nebezpečí z neznámého.Efekty jsou pak dost diskutabilní,vlastně jich tu také ani moc není a když,tak pak stejně moc díky "mistrům" kamery a střihu nejdou hodnotit.Pod kůží je zkrátka horor,jehož kvalita příznivcům žánru (jako jsem já) sice bude bohatě stačit,ale o nic většího tu fakt nejde. ()

iXtr3m3

Originálne monštrum za 5 hviezdičiek, rýchly strih a kamera za 2 hviezdičky, to máme 2,5 hviezdičky. Vo výsledku s prihliadnutím na to, že v poslednej dobe sa to len tak hemží nezávislými hororíkmi s neuveriteľne slabým spracovaním musím Splinterovi dať 3 lepšie hviezdičky, ktoré si podľa mňa bezpochyby zaslúži. Určite lepší snímok ako inak celkom vydarený aj keď len priemerný "lowcheap" titul Alien Raiders. Čiže ***+. ()

KoRner

Po hodine a pol zistiť, že jediná slabina je oheň je dosť trápne. Z tej roztrasenej kamery ma rozbolela hlava, nevšimol som si žiadne napätie, pretože som poriadne nevedel čo sa tam vôbec deje. A to ešte nespomínam hrdinu s práve odrezanou rukou ako berie brokovnicu a ide to čudo roztrieľať... ()

Hanys_

Mohl to být fain horůrek, boužel jeho větší ambice jsou pohřbeny velice nepřehlednými akčními scénami.. 35% ()

Holina

U filmu jsem si vzpoměl na Ruiny, Mlhu a snad i Vetřelce a hafo dalších hororů - Wilkins nám totiž naservíroval slušnou vykrádačku všeličehos, aby to zabalil do krvavého hávu a hodil na DVD. Úplně špatné to nebylo, ale až příliš zdlouhavé a zpočátku zbytečně komplikované a na konci zase jednoduché a uprostřed tak nějak nic. No nudit se asi nebudete, ale ve srovnání s Ruinami, které mi horůrek asi nejvíce připomínal je to mdlé... ()

Tydlidáš

Dávám dvě hvězdičky za film jako takový. Myslim si, že nápad není špatnej, ale to zpracování se zrovna moc nepovedlo no. Není v něm nic co by mě extra nadchlo. 3 lidi a monstrum který skoro není vidět díky hroznýmu střihu, akorát ty oživlý ručičky s trnama. Ty se fakt povedly a jim dávám tu hvězdu navíc. ()

Sancty

Malý veľký horor, ktorý má tú smolu, že doplatil na nižší rozpočet. Strih je o hubu ale časom som si naň privykol. Pre finálnu scénu je to dokonca nutnosť. Napriek tomu si v tom chaose nejde nevšimnúť postavy oblečenej v kostýme. Inšpirácia Carpenterovov Vecou je viac ako náhodná, ale pre mňa, po už nudiacich, zdegenerovaných a vyšinutých vraždiacich maniakoch, pôsobí sviežo a originálne. ()

iampatrik

60% Povedený horor, jenž pracuje s originální látkou, kde hororovým prvkem je jakýsi jednoduchý, ale smrtící organismus, zato ostatní věci jsou ze zaběhnuté hororové škatulky. Určitě se ze Splinteru dalo vymačkat více, přesto má film spád a na tomu stačili v podstatě tři herci a jedna malá pumpa. ()

Teabag

Docela slušný "zvířátkový" a ostnatý horor s komorní atmosférou a vcelku sympatickými postavami. Ani moc nevadí, že Splinter nevládl závratným rozpočtem a překousnout se dá i trochu horší vizuál. Tenhle film je hezkou ukázkou toho, že i z mála se někdy dá vytěžit vcelku dost. ()

4everMan

První půlka filmu nudná až k umření...nudné dialogy, žádné vzrůšo. Ano, chodící ruka je možná sranda...ale jinak bez akce. V druhé půlce ze začne konečně něco dít. Ten nápad s teplotou je dost dobrý... a konečně i chodící ostnaté monstrum se nám ukáže. Bohužel se moc nevyvedlo, moc sem z něj neviděl a nepůsobilo na strašně (slabá stránka nízkého rozpočtu). Musím ale přes nízký rozpočet pochválit kameru, která byla pro mne velice kvalitní. Ovšem ne, tři hvězdy tomu nedám, ač jsem dlouho uvažoval. 44 % ()

tlamiczka

Fajn nízkorozpočtový horror s velmi zajímavým a děsivým monstrem. Necelá první hodina funguje i přes hodně nízký rozpočet velmi dobře (dala bych 4 hvězdičky) ale v závěrečné půlhodince jako by filmařům došel dech - logika se rozpadá, rozklepaná kamera se roztřese způsobe, že by bylo lepší kdyby monstrum vůbec nezabírali a celé to vyjde tak nějak do ztracena. Každopadádně pokud jste fanoušci horroru, určitě to zkuste, to monstrum je výborné. ()

mazadlo

Nízký rozpočet je tady znát na každém kroku. Herci jsou tupí, dialogy jsou strohé a bez šťávy, postavy nemají větší hloubku a monstrum paroduje Carpentrovu Věc bohužel ale asi tak, že vlastně vůbec není vidět. Navíc jsem viděl s pošahaným českým dabingem za který by zasloužilo celé dabingové studio facku a kopanec mezi nohy. Za snahu o něco jiného dávám dva body i když už teď mě to mrzí. ()

SICK_BREED

Kdyby se hororová scéna obohacovala každý měsíc o stejně kvalitní a zajímavý snímek jako je Splinter, rozhodně bych se nezlobil. Jedná se o příklad totálního béčka, což ale myslím v tom nejlepším možném slova smyslu. Zajímavé monstrum, vcelku sympatičtí herci, jedna benzinová stanice a dobře dávkovaný počet smrtí a explicitního dikobrazího gore. Dokonce musím říct, že při scéně, kdy ohava začal šaškovat s Whighamovou rukou jsem měl co dělat, abych se nazačal cítit opravdu nepohodlně a aby se mi třeba samovolně nezačali úlekem kroutit údy. ()