poster

Pidilidi

 • Velká Británie

  Borrowers, The

 • Slovensko

  Piadimužíci

Rodinný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 89 min

Režie:

Peter Hewitt

Předloha:

Mary Norton (kniha)

Scénář:

Gavin Scott, John Kamps

Producenti:

Tim Bevan, Eric Fellner

Střih:

David Freeman

Kostýmy:

Marie France
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  **

  No zasmál jsem se párkrát to jo. I příběh není špatný. Ale jinač je to blbina. Co k tomu dál povídat ? Dobrý herci, nějaký ten nápad no. Ve výsledku výrazný podprůměr. 33% = **(12.1.2013)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Mrzce nevtipné a protivné.(20.11.2012)

 • TheMaker
  ****

  ::::::::::::::::::: Jako malému se mi to líbilo moc ! Takže taky trochu hodnotím z nostalgie, ale líbí se mi to i dnes ! :-D ::::::::::::::::(31.3.2009)

 • liquido26
  ****

  Pohodová nenáročná rodinná komedie s hezky vytvořeným retro světem a odporným Goodmanem coby padouchem.(10.11.2014)

 • Bauer
  ***

  Milý a sympatický film! Prvních deset minut jsem koukal a bavil jsem se jak malý dítě, protože to " půjčování " pidilidí mně opravdu bavilo a ta akce , kdy ta malá holka zůstala v mrazáku byla opravdu skvělá. Jenže po tom se z toho stala obyčejná honička mezi pidilidičkama a velkým člověkem. A už to ztratilo to kouzlo, jenž to mělo ze začátku. John Goodman v roli slizského, tlustého, a hnusného advokáta byl celkem dobrý. Ovšem nejlepší výkon předvedl Hugh Laurie. Docela mu to sluší bez těch vousů, co nosí v Dr.Housovy. Dále nechápu, že zrovna génius jako je Hans Zimmer k tomuhle filmu zkomponoval hubu. Na to je ho docela škoda! Jsem rád, že jsem to viděl, byla to celkem hezky ztrávená hodina a půl ale vidět už to na pár let nemusím!(22.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace