poster

Pidilidi

 • Velká Británie

  Borrowers, The

 • Slovensko

  Piadimužíci

Rodinný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Mistami sice hodne vtipny a mily film, ale vetsinu casu se divak pouze soucitne priusmiva.(31.7.2002)

 • MMR
  ****

  Tento film mě zabavil včerejší večer. Mohu říct, že to nebylo až tak špatné, prostě spíše film pro děti. A jelikož se ještě občas jako dítě cítím, tak to baví i mě =D(25.10.2012)

 • kingik
  *

  Když náhodou při svých filmových toulkách narazíte na pidilidi s klidem do nich kopněte. Jsou jen pár centimetrů vysocí, ale otravní, až vám přerostou přes hlavu. Málokdy se stává, aby film tak dokonale zmršil knižní předlohu v její podstatě a jen se omezil na pár scén, které s většími či menšími úspěchy vyloudí pobavený úsměv. Za zmínku ještě stojí trikové efekty, které na rok vzniku celkem udělají dojem, ačkoliv o nějakém nebetyčném oslnění nemůže být řeč. Pidilidi jsou hlavně dost otravný snímek ze kterého se po shlédnutí nevybaví mnoho. Vypadalo to, že v lepším případě tvůrci přistoupí k tématu dospělým způsobem a v tom horším případě nechají vyniknout exhibování postav až do úmoru s totálně zabitým a ponejvíce infantilním dějem na zblbnutí. Druhý případ byl použit ve filmu. Z toho vyplývá, že pidilidi jsou v bytě nevítaná havět a dá se z nich zmagořit. Mé hodnocení: 20%(31.3.2013)

 • AngelAngie
  **

  Není to tak hrozný, v dětství jsem dokonce měla org. VHS ..(24.5.2008)

 • swamp
  **

  Bože, to já se za ty tvůrce a zkrachovalé herce někdy tak stydím..(27.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace