poster

Žena ve vodě

 • USA

  Lady in the Water

 • Slovensko

  Dáma vo vode

Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy

USA, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Jo jo, Shyamalan si do tohohle filmu nenechal kecat, asi si myslel jakej je borec, ale po tomhle filmu snad zjistil, že bude lepší si do toho nechat kecat. Jediný co Shyamalan zvládnul byl začátek, ten se mi fakt hodně líbil a to to větší pak bylo uklamání z dalšího průběhu, ten byl děsně naivní, stupidní a předvídatelnej. V podstatě z nadějnýho mysteriózního filmu se stává v mžiku naivní fantasy pohádka se spoustou nerealistických scén a hlavně s nerealistickým chováním postav. Aspoň že Shyamalan umě schoval svojí neschopnost pracovat s triky a tak většinou moc z digitálních efektů neukáže, vždycky trošku mlží a nemyslim si, že to je jen kvůli tomu aby to bylo tajmený. Taky nevim kdy už končně Shyamalan zjistí, že když sám sebe dává vždycky do svýho filmu, tak to filmu moc neprospěje, protože naprosto vždycky působí jak pěst na oko a akorat ruší celej příběh a v tomhle filmu obzvlášť, to snad musel mít narozeniny, že si naložil takovou porci minut, ale naštěstí jeho trapnou postavu vyvažuje dokonalej Paul Giamatti, ten je fakt skvělej a celej film zachraňuje. Velká škoda, že film nepokračoval v tom co ukázal na začátku, ale abych pravdu řek, i když to nebylo přesně podle mých představ a dost sem to zkritizoval, tak se mi to jako taková fantasy pohádka celkem líbilo, škoda, že to asi tak nebylo myšlený(21.4.2007)

 • mandes
  ***

  rozpocet $70 million prvi vikend $18,044,396 trzby celosvetovo $72,785,169 tak jediná vec ktorá sa mi naozaj páčila bola sem tam úžasná hudba Jamesa Newtona Howarda . inak by to bolo za 2(6.11.2006)

 • MM_Ramone
  ****

  Zdá sa, že si M.Night Shyamalan pomaly razí cestu medzi desiatku mojich obľúbených režisérov. Jeho tvorba sa mi začína čím ďalej viacej páčiť. "Žena vo vode" sa od predchádzajúcich snímkov líši hlavne v tom ako je filmársky pojatá. Jedná sa v podstate o rozprávku. Tu by doslova sedel klišoidný výraz rozprávka pre dospelých. Správca obytného domu Cleevland Heep objaví v bazéne stvorenie z iného (Modrého) sveta - nymfu Story. Je to vodná víla, ktorá prišla ľuďom pomôcť, ale zároveň jej samotnej hrozí veľké nebezpečenstvo. Shyamalan nádherne spracoval túto tému a bez rozpakov ju zaodel do rozprávkového hábitu. Dovolím si byť patetický a vyhlasujem, že je to krásne. ****(25.11.2008)

 • AngelAngie
  *****

  Mě tahle nádherná pohádka zcela pohltila .. spokojená jsem i s hereckým obsazením!(3.6.2008)

 • ripo
  ***

  Najlepšie, čo bolo na tom filme, bola hudba a zábery na éterickú Bryce sediacu v sprchovacom kúte ....(9.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace