1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

choze

Veletrapný komediální ženský western z rychlokvaškové produkce Luca Bessona. Plusy - námět, Salma Hayek a střízlivá stopáž, díky níž film uteče jako voda i přesto, že se v něm nic neděje. Mínusy - vše ostatní. Žádná akce, žádná erotika, žádné hlášky, estrádní humor (mluvení se zvířaty, Salmino škytání, neustálé líbačky) a zuřivé přehrávání Penelope Cruz, přičemž Bessonem opět jen hrubě načrtnutý scénář ještě zdůrazňuje nevýrazná režie pánů debutantů. ()

Lynn

Trochu mi to připomínalo Wild Wild West - asi proto, že i Sexy Pistols jsou z rodu jednoduchých westernových komedií, pro něž by pes neštěknul :-) ()

TeeAge

Ajajaj, kde sa už chce hájiť s formou, to už nemôže dopadnúť dobre. Nepamätám sa, kedy som sa tak naposledy nudil pri westernovke. Ak sa to tak dá nazvať... ()

Le_Chuck

Moje pocity? Dobré. Po tom čo som sa nechal navnadiť "chválou" všade naokolo som bol príjemne prekvapený. Kočkám to náramné sluší, hrajú pekne, vyzerajú pekne aj vtip funguje. Vzhľadom na ambície filmu "v prvom rade pobaviť" ma vôbec netankuje stupidný scénar. Čistokrvná (hm...skor bastard) sezónna jednohubka z exotickými conchitami a prďáckym bullet-timom. I like it! ()

hellstruck

Western,netalentovaná Hayek,netalentovaná Cruz..a všechno v jednom filmu?Tak tak jsem to rozdýchala,protože ani jedno z toho nemám ráda.Film,který sází na výstřihy těchto dvou ""hereček""o ničem jiném to není.. ()

NinadeL

Holčičí mexický western s trochou toho francouzského šarmu? V hlavní roli Penélope Cruz a Salma Hayek? Může být. V tradici Viva Maria a Pistolnic (s kapkou Wild Wild West) se to celé jeví jako vysloveně logický krok. Navíc během turné obě sličné divy nabídly hezký příběh vlastního přátelství, které překračuje kontinenty. ()

Kaka

Bohužel je scénář tak hloupý, že ač jsou herecké představitelky jakkoli symaptické, na lepší než průměrné hodnocení to nestačí. Latinskoamerický nádech měl však vždycky své kouzlo, ať už to byly Pistolnice, Tenkrát v Mexiku, Muž v ohni, či Zorro a ani tento snímek není výjimkou. Hezké kulisy a jemná strunná hudba patří mezi typické ingredience. Dámské duo je rozhodně to nejlepší, co může toto dílko nabídnout. Nad krásou Salmy Hayek se tají dech a společně s Penelope si na plátně skvěle rozumnějí. Jejich společné scény jsou tak pravděpodobně ty jediné opravdu vtipné za celý film. Akce je neslaná nemastná a závěrečný bullet time je vyloženě trapný. Blbůstka na jedno pokoukání. ()

sud

Westernová komedie se dvěma krásnýma holkama alá Petrolejářky ? Ale jo, proč ne. I když ani jedna z nich nepatří mezi mé oblíbené herečky, rád si je prohlédnu :-). 40%. ()

viperblade

Kdo očekává od filmu s názvem "Sexy Pistols" něco jiného, než že se tam budou předvádět 2 sexy pistolnice, bude zklamán. ()

D.Moore

Dvě krásné baby v banálním příběhu se spoustou fórů, Stevem Zahnem, který není trapný, Samem Shepardem, který se bohužel jen mihne, charismatickým Dwightem Yoakamem, jehož jsem do té doby neznal... Senzační oddychová zábava! ()

MM_Ramone

Čo ku tomuto povedať? Ono to vôbec nie je až taký škvár ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Zvlášť potom príšerne hlúpom názve, ktorý tomu pridelili tuzemskí distribútori. Jedná sa o jednoduchú westernovú komédiu, tak trochu na dievčenský spôsob. Samozrejme, že to nemá grády ako staré westerny s Clintom Eastwoodom. O to sa tento snímok ani nesnaží. No sledovať 96 minút dve pekné baby, ako sa medzi sebou neustále hašteria a preháňajú po Divokom Západe, mi prekvapivo prišlo celkom vhod. Kľudne si to pozrem o nejaký čas opäť. *** ()

Spooner

Tak tohle bylo docela špatný. Od tvůrců byl možná dobrý tah obsadit do hlavních rolích této ,,kovbojky" 2 krásky, jakými Salma a Penelopé opravdu jsou. Bohužel jejich krása je to jediné, co nám v tomto filmu můžou nabídnout. Obě totiž své role absolutně nezvládají. Já vím, že se po nich v tomto filmu žádný převratný výkon očekávat nedá. I tak je to co předvedly velice žalostné. Steve Zahn je v pohodě přehraje a to se ani nemusí nijak snažit. Režie tohoto filmu taky velice špatná a selhává ve všech směrech. Tam kde se film snaží bejt vtipný, je většinou trapný. A tam, kde chtějí mít tvůrci úchvatné akční scény, mají akorát nepřehledný guláš (viz. přestřelka ve vlaku). Vcelku je to tedy dosti špatný film, který snad radši ani neměl vzniknout. Jediným pozitivem je snad jenom krása hlavních hrdinek a jedna scéna, ve které bych si to se Stevem Zahnem rád vyměnil :-) ()

Phobia

Nejsem dostatečně zanícená feministka ani dostatečně nadržená lesba, aby mě tenhle kvaziwestern s dvojicí vnadných krasavic naplnil uspokojením. Na komedii je to málo vtipné, na akci moc babské a celkově dost laciné a hloupé. Co pochválit? Hmm... hmmmmm... po hodně náročném pracovním týdnu to lze přežít - při sníženém zvuku využít i jako účinné uspávadlo. Podruhé vážně ne-e, neděkuji. 39% ()

Jamal

Čekal jsem od těch dvou bab mnohem více akce a vzrušení, škoda. Každopádně kdo mě nejvíc dostával byl Steve, který mě opravdu svými scénami dokázal rozesmát a tak jsem se na tento snímek dokoukal v pohodě a bez zloby. (( :: hlavně ta scéna kdy se nejdříve cuká když ho svážou k posteli a pak si na něm předvádí jaká z nich umí líbat více (( :: a která je větší krasavice? ()

Fiftis

Na pozadí krásnych kulís podložených jemnou hudbou sa promenádujú dve sympatické uhrančivé sexbomby v napnutých korzetoch a v príbehu, kde sa dej stratil a nikto ho nehľadal, nám predvedú, ako sa im spolu krásne hrá. Okrem potechy pre oko a diétnej stravy pre mozog je tu aj pár dobrých nápadov, ale všetko je zamurované réžiou a kamerou. Všetko dohromady spojené nám dáva ale celkom pekný, jemne odfláknutý guláš. I keď som to nenapísal nejak potešujúco, je myslím veľká škoda že sa tieto dve dámy nestretli v pokračovaní, ktorého scenár si viem veľmi rýchlo vymyslieť v hlave aj ja. ()

Jacinda odpad!

Tohle je výsměch americkému westernu i životu v té době. Film založený jedině na "krásných" herečkách a jejich výstřizích. Ty dvě by si dokázal podat (zneškodnit a oddělat) každý normálně stavěný chlap a většina ženských od rány včetně mě. Obě najednou a s potěšením ()

Pepinec

Tak podívejte, vážení milí kamarádi. Strčte si vaše kritikou nabitý kolty hezky v klídku zpátky za opasek, já tenhle duel prohrát nehodlám. Jsem obyčejnej mužskej, kterej slyší, co chce slyšet, kterej vidí, co chce vidět, a kterej hodnotí, co hodnotit chce. A kterej by taky dal cokoli za to, aby mohl bejt koltem kterýkoli ze zde přítomnejch slečinek a nechat se osahávat jejich šikovnejma ručičkama. Šmankote, tohle bylo tak sexy, až jsem z toho zapomněl spisovnou mluvu... ()

salahadin

Penelope a Salma naštěstí nejsou dvě punkerky á la Sex Pistols, bohužel ani Sexy Pistols (to ty pistole, co drží, jsou hezčí). Dvě hašteřivý Maxim girls chtějí vylupovat banky a pomstít lid, s těmito preferencemi by mohly vyhrát komunální volby. Hlavní záporák nevypadá jako odborník na nemovitosti, ale na nemotornosti. Že by babská variace na Reforda s Newmanem? Ať chtěná či nechtěná, jejich role by zahrála líp i škeble rybničná. Jedna má temperamentu, že by rozvášnila i vytesané hlavy amerických prezidentů, druhá má permanentní škytavku a umí s nožem líp jak Steven Seagal...jasně, musí se to brát s nadhledem, ale já toho nadhledu nemám nekonečné množství. A tak upřímná hloupost, jako je tato, toho nadhledu potřebuje koňskou dávku. Mé 2* jdou na vrub faktu, že jsem film viděl v méně vhodnou dobu a v nevhodném rozpoložení k tomuto filmu, které mám v 99% případů. Postelová scéna je trapná a jen pro chlapy...a když čtu zdejší komentáře, bohužel jí to vyšlo. ()