1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

jojinecko

Nevtipná, "akože westernová rozprávka" pre masy, ktorá by zapadla medzi večernú Tv produkciu. Ešteže chlapské oko poteší diablica Salma, najmä v sexi oblečku, pretože Penelope nepomohlo ani to a stále na mňa pôsobí absolútne asexuálne+ten jej príšerný hlas, brrrrrrrrrrrrrr...Luc Besson opäť riadne prestrelil a ani dvaja režiséri jeho príbeh bohvieako nezachraňujú...Tento film nefunguje u mňa ani ako "oddychovka" a skoro som sa unudil k smrti... 1,5*/5 ()

honajz

Takový á la spagheti western, kde v 70. letech nešlo o děj nebo umění, ale o legraci a hrával tam Terence Hill a Bud Spencer. Místo Modroočka a Tlusťocha tady prostě hrají dvě pohledné dámy, samotný nijak originální příběh sem tam vzbudí úsměv na tváři a docela to potěší. ()

Ilicka

Dejte dvěma hispánským krasavicím do ruky zbraň a velmi přiléhavé haleny, přidejte intelelektuálního detektiva, který roztaje po první sérii polibků žhavých krasavic v těsném růžovém oblečku, hodně okoukané situační komiky, slabomyslný scénář a soundtrack, který z poloviny vykradl Zorra, a máte Sexy Pistols. Proklatě okoukané, chvílemi trapné, avšak místy opravdu nefalšovaně zábavné. Avšak at se nikdo nezlobí, když k ještě dodám: Přestřelka ve vlaku: WTF???!!! ()

Ištván87

Jak je možné natočit film kde se mohou páni pokochat dvěma nejkrásnějšími vývozními artikly španělsky mluvících zemích, a ten film se přesto dá strávit asi jako podrážka poctivých Baťovek????? ()

Mgb21

Moje hodnocení je ovlivněno hlavními hrdinkami. Za "normálních" okolností filmu přísluší ***. Průměrný film o pomstě a hamižnosti. Jenže v hlavních rolích jsou tyhle dvě nádherné herečky a já se nemohl celý film na ně vynadívat. Speciálně pro Salmu mám slabost. Takže všem příznivcům krásných žen a líbání zvláště tento film doporučuju!!! ()

becki_tu

Jedna hvezdička za neodolatelnou Penelope Cruz a druhá za občasné náznaky humoru a za vcelku slušnou akci. Víc se ale z tak dementního scénáře asi vytřískat nedalo. ()

ScarPoul

Len s čistej spolupatričnosti dávam také hodnotenie aké dávam. Ono chlapi by mali držať spolu a skrátka Steve Zahn sa dostal do pozície do ktorej by sa hádam chcel dostať každý z nás. Do bozkávacej súťaže s dvojicou spanilých krások v podaní Hayek a Cruz. Takže už len kvôli nemu a toho ako šťastný musel byť, dávam so spolupatričnosti tretiu hviezdu. Inak je to veľmi hlupučko napísané aj zahrané, vlastne bez jedinej scény, ktorá by vzbudzovala napätie. Na postavy sa ale dobre pozerá a nejaké tie vtipy sa tiež podaria. Rovno z reklamy povolať Sandberga a Ronninga nebola chyba, ak by sa pod film nepodpísal béčkový fušer Beeson. Film ale spĺňa svoj účel. Je krásnym vyplnením večernej zábavy a obohacuje filmografiu herečiek o charaktery v korzetoch. Ešte mi nedá nespomenút vizuálne asi najkrajšiu scénu - prestrelku vo vlaku, ale inak je to celé príliš čierno biele, než ako by sa na to dalo pozerať bez hlúpeho úsmevu na tvári. Je to béčko ako vyšité a hrá sa to na áčkový film. Inak ako vravím stráviteľná zábavá s mnohými zábermi na dekolty ústrednej dvojice. ()

Bast

Bez překrásné - zdůrazňuji překrásné Penelope Cruz by ten film byl naprosto - zdůrazňuji naprosto - otřesný. ()

Avalon820

Sexy Pistols jsou naprosto výborná pohádka. Krásné prostředí, celkem vtipné dialogy a velice 'zajímavá' dvojice hlavních postav, jejichž herečky jsou vlastně hlavním tahounem filmu. Stačí se posadit, vypnout mozek a kochat se... přírodou, jistěže. A ještě jedna věc - kdyby byl film delší, závěr příběhu zajímavější a takových scén, jako byla ta závěrečná, víc, nebál bych se dát 4*. ()

Terva

Proč jsi vykradla banku, Z pomsty! Tak ty jsi nechtěla pomoc lidem? Víš co za to bude rýže? Vemte dvě hezký holky ( Penélope Cruz a Salma Hayek ), pár zbraní ( spousta lidí umře, když si nepočítají náboje ), pár nožů ( já věděl, že na něco přijdeme ), nějakou tu banku ( nekradu, to je mého otce! ), mazlíčka ( vítejte v Mexiku, pane Cooky. ), přidejte nádhernou mexickou hudbu a máte hodinu a půl dobrou zábavu. Ani hnout!! Všichni lehnout!! Jak si mají lehnout, když se nemají hnout? Tak jo, lehnout a ani hnout!! Ať žije Mexico!! Jaké banky jsou v Evropě? Vetší!! ()

Marek1991

Toto bol naozaj sexy film a zo sexuality vyťažil najviac ako mohol popri dodržaní určitých medzí. Vôbec to podľa mňa nebolo vtipné, ale herečky hrali napriek tomu skvelo a presvedčivo, hispánky ako sa patrí. Napriek naivným a komerčným veciam to malo dynamiku a dalo sa na to pozerať a určite nie len kvôli naozaj až neskutočne sexy scénkam, pre ktoré by som si veľmi rád vymenil úlohu s hercom Steveom Zahnom. V celku to bolo obstojné. ()

DDT

Ani sexy, ani pistols. Jen jakási filmová varianta ochotnického divadelního představení, kam přišli na hostování dva profesionální herci. Bohužel nemají co hrát. Chvíli jsme měl dokonce dojem, že se dívám na nějakou novou českou komedii :-( ()

ladko

No fakt to sú sexy pištoľníčky( Salma mňam), ale príbeh skĺzaval k trápnym fórom. Ako oddychovka na sobotný večer to funguje však dobre. ()