1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

GilEstel

Že by předzvěst ženské emancipace koncem 19. století? Na Divokém západě? Ehm ehm... Na tomhle filmu je něco sexy. Bohužel to není ani precizní filmařina, ani herecké výkony, ani myšlenka......Jak málo stačí k natočení filmu. Měl to raději natočit Rodriguez a udělat z toho Grindhouse. ()

Ruut

Tentokrát nebudu hodnotit. Né že bych považoval Bandidas za film z ranku tak nadčasových a složitých že prostě jeho kvality změřit nejde :-). Jde totiž jen o jedno pánové. Co si budeme povídat. Množství hvezdiček a to jak se budou holky líbit čistě závisí na míře nadrženosti s jakou se na film koukáme. Kromě dekoltů Salmy a Penélope nevím co bych mel hodnotit. ()

Allien.9

Je to neuvěřitelné, ale mně se to prostě líbilo! Polovinu scén už jsem sice viděla jinde (a to nejednou), ale překvapivě mi to vůbec nevadilo. Obě hlavní protagonistky jsou pěkné, sympatické, cool a hlavně vtipné. Když se k nim pak ještě ke všemu přidá Steve Zahn, je o zábavu postaráno!;-) ()

kingik

Po odvážných pistolnicích v sedlech se v sedlech objevují odvážné a sexy pistolnice. A tenhle film právě staví na svých dvou protagonistkách Penélope Cruz & Salma Hayek. Je to sice poněkud prvoplánové, ale přiznejme si, že žánr westernu je orientován více na pánské publikum, které bude tentokrát s radostí tipovat, která z hereček bude mít v příští scéně napěchovanější dekolt. A nějaká ta akce, romantika a případné pomrkávání po slavných žánrových zástupcích se taky najde. Scénář psal Luc Besson, a kdo jeho tvorbu trochu zná, tak si může být jistý, že nějaké velké ambice a revolučního zástupce žánru rozhodně očekávat nelze. Kdo však má skromnější cíle, může se celkem dobře pobavit. Dva režiséři na jeden film nikdy nedělají dobrotu, občas jsem měl pocit jako by se nedovedli dohodnout, co přesně chtějí točit. Oscilace mezi westernovou parodií a moderním akčním westernem nebyla až tak vyvážená. Ženský western tady zase dlouho nebude, tenhle nabízí v přijatelném poměru všechno, co od žánru očekáváte, a ještě nějaký ten vtípek navíc. A navrch dvě sličné herečky. A to není zrovna málo. 60% ()

IQ Tiqe

Na tohle se nikdo nemůže dívat s velkým očekáváním, protože je jasné, co přijde - jednoduchost a čitelnost. Tím pádem odpadají nároční diváci, zato ti, kdo chtějí na chvíli vypnout, by mohli být spokojeni. Nejde o žádný filmový skvost, ale dvojice sexy krásek v hlavních rolích s přímo kouzelným španělským přízvukem to utáhne. Penélope navíc skvěle výrazově podává tak trochu naivku a Steve Zahn si konečně zahrál roli "ne-slizouna". Mě to bavilo. ()

HoneyBunny

Uznávám, že někomu může stačit pohled na dvě hispánské krasotinky, které se během patnácti minut bez logického důvodu pětkrát vrhnou po jednom z mužských hrdinů ve snaze mu vytrhnout mandle jazykem a za stejnout dobu se stihnou třikrát poprat mezi sebou ve stylu zápasnic v bahně, ale pokud rádi při filmu udržujete mozek aspoň na poloviční výkon, Sexy Pistols není ten pravý film pro vás. ()

Sašenka165

Příjemná oddechovka, při které se nemusí myslet ani přemýšlet o ději, příběhu, hereckých výkonech a podobných "nesmyslech", které se tu buď nevyskytují nebo se dovedně kryjí za sexy hlavní představitelky, na které sice je moc pěkný pohled... ale co z toho mám já, jakožto žena? Nic moc... ale není to film, který by urazil a dobře se u něj odpočívá. ()

teutates

Tu banditas mit big tits... proste dvom ekonómkam sa nepáčia finančné reformy, ktoré brázdia ich krajinu. Odporu sa postavia čelom a riešia daný problém po svojom... ako sem tam fun, noo 4/10 ()

Campbell

Konečně film kde jsem po práci mohl vypnout, film má vyloženě špatný scénář. Ale vynahrazuje se to celkem dobrými gagy a hlavně herci. Cruz a Hayek považuju za neuvěřitelně sexy. A Zahna mám jako herce celkem rád. Humor se celkem trefil tam kam jsem chtěl, a finální zpomalovačka je dobrá. Za mě prostě dobrý i když to není žádný Hill, Spencer ani žádný Nero tak jsem jednoduše zpokojen, a to jsem byl původně k tomuhle skeptickej. ()

Slarque

Penélope Cruz a Salma Hayek jako jediné atrakce po všech stránkách nezvládnutého pokusu o westernovou komedii. Jinak už je tu jen spolehlivý Steve Zahn, ani na pořádného padoucha nebyl rozpočet. Scénář z dílny Luca Bessona je natolik pitomý, že si výsledek zaslouží i ten dementní „český“ název. ()

WANDRWALL

Obě herečky se nemají příliš v lásce. To ale není nic nového. Co je asi méně známé, tak že proto film režírovali dva režiséři, aby nedocházelo mezi P. Cruz a S. Haeyk k zbytečným hádkám. Ty při natáčení prý byly stále na pořadu dne. Jedna si stěžovala, že druhá má větší výstřih, druhá zase, že je méně vnadně nafilmovaná a že se to musí předělat atd. A zde žádný drsný zákon z roku 1880 na ně neplatil. Inu ženské. ()

Vitason

Jedna hvězdička za překrásnou Salmu a druhá za snad ještě krásnější Penelope. Možná není správné k filmu takhle přistupovat, ale na druhou stranu, proč ne? Když si film na nic moc nehraje a útočí jen dekolty obou hrdinek. Mizerové v ženském podání. Scénář je hodně slabý. Střih je přinejmenším chaotický. Ve filmu je i pár chyb, dokonce se mi zdálo ,že se v jedné scéně kompletně změnilo pozadí při prostřihu, ale vem to čert, když je to taková pastva pro oči:) Jinak je to průměrná oddechovka. ()

klerik

Zopakovať úspech MAVERICKA skúšali viacerí (napr. WWW), dokázali to máloktorí (SHANGHAI KID). Bandidas sa však o nič nepokúšajú, ani nedokazujú, chcú len pobaviť - čiastočne svojou hlúposťou, čiastočne roztomilosťou. Pozerá sa na to dobre, divák dostáva to, na čo je už od Bessona producenta/scenáristu zvyknutý... ()

Crocuta

Hezký holky, celkem stravitelnej příběh, blbý kecy o "sjednocení lidu" a boji "za svou zem" a úděsnej střih. To jsou tak zhruba "Sexy Pistols" v kostce - neurážející záležitost na jedno použití. ()

mat.ilda

No jo, další slaboduchý výlisek sjel z pásu. Je složen hlavně z laciných triků, z nichž nejlacinějším se zdá být obsazení dvou hispánských krasavic, zaručený to magnet na diváka mužského rodu. Netroufám si odhadnout jeho návštěvnost v kinech, já osobně bych ho však umístila nanejvýš na nosič DVD, sekce bonusy, podsekce vystřižené scény. Celý. ()