Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Vojcl

Teď není ta správná příležitost zatleskat..V tom má jeden týpek z tohohle filmu pravdu.. Zase ta typická americká komedie rádoby pro mladé, která si opět myslí, že čím více nechutnosti a nevkusu tím více zábavy.. Pár dobrých gagů se přeci jenom najde, tak pitomé jako Klub sráčů to zase není, ale to je tak nějak všechno.. ()

sonnak

Kdepak odpad...parodie na Breakfast Club (dokonce se stejným učitelem =) a Americkou krásu byly parádní...herci sympático (Joy z Earla), nuda žádná. ()

Kaluž

Camea Paula Gleasona a Molly Ringwaldové jsou skvělá („Fucking teenagers!“). Rozhodně se v tomto případě nejedná o odpadní vody parodického subžánru. Jde o vtipnou sondu do teritoria teen komedií se vším všudy. Tedy i s povinnou trapností, fyzickým (ne)humorem a všemi těmi nechutnostmi, kterými tady polovina intelektuálního osazenstva opovrhuje. Odpálit tuhle vyšperkovanou trapnost je příliš jednoduché. A ano, český distribuční název si zaslouží oprátku. ()

runner85

Čakal som úplne odveci somarinu, tak som bol celkom milo prekvapený, celkom zabávané, až na ten fekálny humor čo tam trochu bol ... inak táto zmes filmov Breakfast Club, American Pie, Cruel Intentions, 10 Things I Hate About You, She's All That bola zábavná ak tam dakto videl ešte iný film nech mi napíše do pošty :D ... PS Chyler Leigh tak kvôli tebe si asi pozriem ešte pár filmov :D ()

gegina31

Opravdu bulšit. Dělat si srandu z hororů, to je aji většinou vtipný, ale dělat si srandu z romanťáků, tak to je spíš trapný. ()

Aleee89

Další z ptákovin, které stačí vidět jednou a dost. Ale když film běži zadarmo v televizi, řekla jsem si, proč ne. Nic jsem neočekávala, spíš nenucenou zábavu. Toho se mi sice moc nedostalo, pod pojmem zábavný film si přece jenom představuji něco jiného, ale párkrát jsem se zasmála. Něco bylo nechutné, trapné a stupidní, o hereckých výkonech tu taky nemůže být řeč. Prostě ptákovina, které se párkrát zasmějete. ()

higuain

3 hvězdy, protože jsem se fakt bavil. Je to sice totální výplach, ale taky jeden z nejideálnějších filmů na projekci v ehm... společensky unaveném stavu a v (hodně) dobrý náladě to dokáže pobavit i za střízliva. ()

Fanucci

Někdy až moc fekální, ale některé scény jsou povedené (rozstleskávačky, závěrečné vyznání hlavního hrdiny na letišti). ()

Eldrick

Ačkoliv nehorázně sprostá (což jenom vítám), taky nečekaně nápaditá parodie, bohužel ale víceméně trapná. ()

OG_Swifty

Je to parodie na řadu amerických "teen movies" a většina je trapná... nicméně pár světlých bodů to má - incest, scénka s výběrem "pytle hoven" nebo její obraz.. ale nejvíc mě dorazila hláška u rentgenu - STŮJ SVINĚ :D Je to tak na dvě hvězdy, protože většina filmu je vážně trapná .. třetí hvězda je za herecký obsazení + klip a song Marilyna Mansona ()

GILLWANDER odpad!

Prvotriedny debakel, v ktorom nenájdete žiadny zmysel. Ani ten teenagerský. Totálna kravina, hnus najvyššej triedy. Toto by sa nemalo brať ani ako film ale ako výšplech plný sračiek. Nemá zmysel sa pri takomto humuse rozpisovať. 10% ()

maverick10

Parodie jsou me oblibene, ale natocit opravdu vkusnou parodii neni lehke. Ve vetsine pripadu se sklouzne do nevkusu a trapnosti. To je bohuzel i tento pripad. Mnozstvi fekalii a ran do rozkroku neni opravdu tou spravnou cestou jak to delat. Ovsem byli tam i svetle a originalni sceny. A ja se bavil. ()

Des2

Geniální parodie. Tleskám za zboření všech teenagerovských klišé a tomu, že si Bulšit dokázal pohrát nejen s komediemi (Prcičky, Taková normální holka...), ale i s tak vážnými filmy, jako je Americká krása. Trocha fekálií přece nikomu neublíží, tohle je kult velikosti Scary Movie :) A s výborným soundtrackem k tomu. ()

Petrasuvicka

Člověk se musí smát tomu, jak moc je to blbý...jistý momentky mě vážně rozesmály, ale některý naopak silně znechutily. Celkově 40% ale na hvězdičky 3 díky těm některým vtipnám chvilkám ()

honajz2

Hodně nenáročná parodie všech možných teen filmů, který ve finále celkem ujde a za pozornost rozhodně stojí. Pravda, někdy je to nechutné a neskutečně trapné (tu scénu, jak holka sere na hajzlu bych vymazal úplně, stejně tak tu lesbickou scénu), ale jindy to je zase neskutečně zábavné a klidně se přiznám, že jsem se u toho hned několikrát zasmál nahlas. A v rámci parodií se jedná o celkem dobrý kousek, i když mě některé (výše zmíněné) scény dost iritovaly. Ale tak kdybych na to narazil někdy v televizi, což je celkem velká šance, jelikož na Nova Cinema to je snad co 2 měsíce, tak se na to klidně kouknu znovu. 3* ()

Chen

Žádný skvost to tedy není, ale je pravda, že některé narážky jsou opravdu přesné. Nic pro milovníky vkusného humoru, to je jasné, ale pár slušných gagů tu bylo. ()

HappySmile

Tak tohle je podle mně opravdu hodně povedená parodie na teenagerské filmy. Pokud víte, jak vypadala scéna v původním snímku, a pak ji vidíte tady, tak to opravdu nejde nesmát se. ()