Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

MiCM

Někdo hodnotí odpad, ale není to naivní ani absurdní, jen ukázali jak naivní a stupidní tyhle filmy někdy jsou.. Já bych řek, že to přece jen má svoje.. ()

tnp101

Neuvěřitelná ptákovina, která mě svou naprostou trapností několikrát upřímně rozesmála. GUILTY PLEASURE jako z učebnice. ()

Bobik9

Slušná parodie na americké teen komedie. Začátky komediálních herců, kteří ač si v tomto filmu z romatický komedií dělají srandu, si stejně za pár let v takových filmech zahráli a to ne jednou. Můj oblíbenec Chris Evans, Good Charlotte a pár slušných vtipů. Je to příručka, jak natočit klasický americký teeen "doják". ()

majxik

teda, po dlouhe dobe me napadlo ze bych se mohl podivat znova na tento snimek, a opet jsem se u nej vytecne bavil, i kdyz jako kazda parodie, skoro neustale to bylo za hranicema trapnosti :o). A rozhodne tento snimek vice docenite pokud jste videli prci prcicky a 10 duvodu proc te nenavidim. Ktere jsou zde hojne parodovany. ()

sahe

Celkem i povedená PARODIE na komedie pro náctileté... je to blbost, ale tím, že je to blbost na 2, tak se fakt zasměju :-) .... musíte ty teen komedie znát, abyste pochopili tu parodii ()

Lentia

Sice jsem filmu dala, jen 2* , ale některé situace nebyly až tak špatné, jako třeba ta, když v závěru všichni tančí a jeden týpek prohodí, že nevěděl, že mají na škole samé profesionální tanečníky. :-) Jako parodie to celkem ušlo, ale občas by to chtělo trochu více lepšího stylo, aby se film pak neproměnil v trapnost. ()

Honzua

Je to přesně ten předěl mezi promyšlenými parodiemi let minulých a ubohým fekálními trendem poslední doby, pořád z toho ale jde cítit, že ty filmy mají rádi: Za Breakfast Club s Paulem Gleasonem a cameo rolí Molly Ringwald, Teda Mosbyho předtím než se odstěhoval do New Yorku a moudrého údržbáře Mr. T "... a králem plesu se stává... - Marty!" ()

VanTom

Jako nebyl to zas úplný odpad – občas jsem se dokonce zasmál, holkám to seklo a písničkový soundtrack zněl slušně. Žánr teenagerských romanťáren autoři zjevně nakoukali (minimálně Velmi nebezpečné známosti a 10 důvodů), protože v příběhové šabloně ctili pravidla. V humoru však šli hodně na nepřístupnou hranu a několikeré fekální nechutnosti si rozhodně mohli odpustit. ()

cross

Tahle pitomost je tak stupidní, že ji nelze ani považovat za parodii. Ok, párkrát jsem se sice zasmál, ale pokud nebudete bezvadně znát parodované fimy, nestane se vám to! Nejmutnější ovšem je, že i když si film dělá srandu z "těch pitomých teen-komedií", nedosahuje zdaleka kvality či zábavnosti ani té nejhorší z ních! ()

-ELFKA- odpad!

Žeby som bola až tak velmi konzervatívna? Bulšit je vrchol nevkusu. Americký fekálny humor podla mňa vôbec nieje smiešny. Je to skôr na psychiatriu.. ()

jitrnic

Podle mě to není taková katastrofa. Parodie sama o sobě je poměrně ubohý žánr a tahle patří k těm snesitelnějším. Samozřejmě, že těch blbých fórů je několikanásobně víc než těch dobrých, ale i tak jsem se čtyřikrát, možná pětkrát zasmál. ()

Elleannie

Mám ráda jak filmy, které jsou zde parodované, tak i tuhle parodii:D Bohužel se mi nelíbí, že ve většině takových parodií musí někdo přehnaně slintat, prdět nebo kadit (to by se sice ještě dalo zvládnout), ale jakmile lítají exkrementy přímo po lidech a slin je až příliš mnoho, to už mi nedělá moc dobře.. Každopádně v téhle parodii převládají "milejší scény", a já si ji prostě oblíbila:) ()

Kosmik 1

Ano, jak už sám název napovídá, jedná se o shit (čti šit :D). Ale nepopírám, že když jsem to viděl jako teenager kdysi, tak jsem se i párkrát zasmál. Dokonce znám i lidi, kterým se Bulšit líbí. Teď jen nevím, jestli pouze kvůli těm holkám...35% ()

Siri69

Hodně úchylný a debilní film bez špetky smysluplnosti... Ovšem když se zaměříte pouze na ty vtipné scény a hlášky a nebudete řešit jestli film dává nebo nedává smysl,tak se určitě pobavíte !!! 3,5* ()