Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt a Bill Murray se vrací v dalším dobrodružství nejoblíbenějšího kocoura, který si na návštěvě Anglie užije doslova královského zacházení! Garfielda s Jonem (Meyer) a Odiem čeká Británie na všechny způsoby. V Londýně potkávají věrnou Garfieldovu kopii – královského kocoura jménem Prince, který právě zdědil úžasný zámek. Obě kočky si nečekaně vymění role a Garfield si brzy užívá bohatství, jak to jen jde! Je tu jen jeden problém: podlý lord Dargis se ho chce zbavit. Garfield 2 – to je dvojitá porce smíchu a zábavy pro celou rodinu… Ono totiž není špatné být králem! (Magic Box)

lekr

Nechutný odvar z předešlého dílu. Tvůrci ze snímku udělali jakousi nepovedenou frašku o vzpouře zvířat, ve které je Garfield spíše vedlejší postavou a která hrozným způsobem paroduje všechny filmové žánry. Zápletka filmu je dětinská, průhledná a hloupá, Garfiledova komika úplně vyšumněla a dialogy jsou neuvěřitelně tupé. Garfielda jsem vždycky miloval a po bombastické jedničce nemůžu vůvec uvěřit tomu, že se dalo takhle podělat! Mé největší filmové zklamání!! ()

O´Neill

Asi jako u prvního dílu, Oddie už tady sice není, ale sranda je to pořád. A právě na to se chci dívat. A ačkoli je to o něco horší než jednička, stále dávám pět hvězd :) ()

Crawler-D

Děti si tenhle film určitě užijí, je zde spousta mluvících zvířátek a Garfield dělá legrační věci. Ostatní se sice budou chytat hůř, ale díky lepšímu scénáři, který umožňuje Garfieldovi více využít svůj potenciál, nebudete z kina odcházet přímo zklamáni. I čtenáři stripů najdou během promítání několik jiskřiček naděje. ()

Wormboy

Uzasny pripad uplne zbytocneho, umelo vykonstruovaneho filmu, ktory je nudny az na zaplakanie. Musim sa vsak priznat, ze na par vtipoch som sa dokonca pousmial. ()

lilina133

Možno si to ten film nezaslúži, ale Garfielda ako postavičku ( aj toho počítačového...) mám strašne rada a tým svojim pohľadom si odo mňa získal tie tri hviezdičky, ale nabudúce ma však obmäkčiť nemusí... ()

forsythia

Ale notááák, tak strašný to zase nebylo. Dokonce jsem se u toho bavila, u prvního dílu jsem pouze trpěla. Tady jsem sice taky místy trpěla, ale jen místy. Ano, s comicsovým Garfieldem to má pramálo společného, ale pohyby těch kocourů jsou například naprosto úchvatné. Zvířátka připravující lasagne v zámecké kuchyni si mohli odpustit, to byla bezpochyby úplně nejblbější scéna z celého filmu, ale jinak to mělo celkem šmrnc. ()

COF_666 odpad!

Ach jo...Chápu že těm kteří komiks neznají by se to mohlo aspon trochu líbit, v nejhorším případě je film alespon nebude otravovat. Ti kteří znají a mají rádi komiksového Garfielda, budou asi mlátit hlavou o stůl. Film není vtipný a do horoucích pekel ho mimo jiné posílá i neskutečný český dabing! Řeči o tom že náš dabing je výborný jsou naprosto mylné - kdysi možná nyní už ne! Garfield jednoznačně zklamal, ale upřímě řečeno už se to dalo po jedničce čekat! ()

Mrkvič

Příšerně pitomé pokračování. Garfield by měl svým humorem mířit k odrostlejším divákům, ale zbytek filmu míří na ty nejmenší. Vzniká dost bizarní paskvil, který časem otupí i humor obtloustlého kocoura. ()

filmmovier

Musím říct, že i když se povedla už jednička, dvojka se mi líbila o dost víc a celkově je mnohem povedenější než její předchůdce. Zápletka o záměně sice není nikterak originální, ale hlavní je, že tady není trapná a dobře se na to kouká. Ve filmu je mnohem víc vtipu než v jedničce, scénář je mnohem lepší a svižné tempo filmu mi také nikterak nevadilo. Herecké obsazení je opět povedené, nejlepší je Billy Connoly jako ,, záporák" . No a angličani opět projevili svůj chytrý smysl pro humor, ty forky jsou vážně povedené. Tentokrát 100%. ()

TO

V tomto filmu hrají všechna mluvící zvířata známá z filmů Dr. Dolittle 1-3, Babe 1-2 a Rychlý Stripes. V dnešní době si zvířata mluvící lidskou řečí na nedostatek práce u filmu rozhodně stěžovat nemůžou. Film není ani moc dobrý ani příliš špatný, prostě takové ztřeštěné nic s prdícím Garfieldem. ()

lennyd

V anglické královské rodině vždy po svém majiteli dědí jeho kocour. To ale nechce lord Dargis dopustit, a dělá vše pro to, aby se starého kocoura zbavil. Shodou okolnosti do Londýna míří i Jon (Breckin Meyer), aby požádal svoji přítelkyni Liz (Jennifer Love Hewitt) o ruku. Možná je to jejím povoláním (veterinářka) nebo vrozenou žárlivostí, jede s Jonem i jeho kocour Garfield, aby mu sňatek rozmluvil (rozmňoukal). A jakto tak už bývá, nastane zmatek a Garfield je zaměněn za královského kocoura, který musí snášet "lidské" zacházení a naopak Garfield musí zabránit zrádnému Dargisovi, aby se jej zbavil ... První Garfield vycházel ještě z podstaty samotného Garfielda, ale dvojka je už jen hezky animovaná pohádka. Od prvního okamžiku je naprosto (do detailu) jasné, jak vše dopadne, takže se nelze ubránit určité nudě. Což o to, kocour i ostatní zvířátka jsou docela hezká, ale všechno je takové .. statické. Víc než dvě hvězdičky a to jen za krásnou Jennife Love Hewitt.. ()

Bobik9

Jednička se mi hodbě líbila, ale dvojka je pro mě zklamáním. Ani po druhém shlédnutí jsem se příliš nebavil. ()

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře