Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt a Bill Murray se vrací v dalším dobrodružství nejoblíbenějšího kocoura, který si na návštěvě Anglie užije doslova královského zacházení! Garfielda s Jonem (Meyer) a Odiem čeká Británie na všechny způsoby. V Londýně potkávají věrnou Garfieldovu kopii – královského kocoura jménem Prince, který právě zdědil úžasný zámek. Obě kočky si nečekaně vymění role a Garfield si brzy užívá bohatství, jak to jen jde! Je tu jen jeden problém: podlý lord Dargis se ho chce zbavit. Garfield 2 – to je dvojitá porce smíchu a zábavy pro celou rodinu… Ono totiž není špatné být králem! (Magic Box)

wobufet

Čekal jsem od toho capinu, a stalo se. Příběh neoriginální, předvidatelný a i když sem komiks četl jen jednou, vůbec to není ono. Párkrát sem se zasmál, parkrát si řekl co to sakra je a z kina odcházel vesměs v normální náladě. ()

marivet

Staré nápady, žádná legrace. Prostě šeď a nuda. Čekala jsem, že budu řvát smíchy a jen jsem se nudila. Už v prvním díle byl divný dabing pana Čecha a i v tomhle druhém ukázal že může chodit jen rozdávat prémie od Sazky dětem, které se umí narodit...K filmu: Bída a velké zklamání.! ()

Calwen77

Nevím, co je horší, jestli jednička nebo dvojka. Nechápu, proč se film jmenuje "Garfield" - protože je oranžový a tlustý stejně jako Davisův? To je totiž všechno. Hvězdičku za snahu. ()

Muf911

Na svůj žánr myslím docela vtipné a hlavně výborně animované. Navíc ukočírovat všechna na zvířata na scéně musel být pěkný ořech. Jako oddychovka dobré. ()

kishi_SO

prislo mi to vtipnejsie ako prvy diel ale este vzdy neuveritelne trapne. P.S.: komu Jennifer pripadala ako mechom udreta??? ()

dzejnyka

Prečo som ja toto vlastne pozerala? Aha ... to bol ten deň, kedy si šikovná kamoška porezala ruku, frajer ju musel zaviesť na chirurgiu a ja som zatiaľ babysittovala jej 4-ročné potomstvo, ktoré do toho s nadšením čumelo, a očakávalo odomňa to isté. To jediné ma ospravedlňuje :-) ()

DansteR

První Garfield byl koukatelný film pro všchny toto už je jen pohádka. Všechno je dělané tak, aby se na to mohli koukat děti, ale to rozebírání věcí furt dokola zase odradí všechny ostatní. Nakonec jsem dokoukal, ale víckrát se na to asi už nepodívám. Aspoň že zůstala Jennifer. Sotva 40% ()

Mtytjouda

Ještě horší provedení jedničky.... Naprostá slátanina, která mě ani jednou nepobavila..... 15% a to možná ještě přidávám ()

MovieMan7

Příběh dobrý, vtipy převládaly lepší, než ty trapné. I díky hodnocení překvapilo. Mínusem je určitě animace a nepodobnost lidí a komiksu. 50% ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá poloanimovaná komedie, která mohla být na můj vkus srandovnější. Většina zvířecích hrdinů mi přišla nevýrazná, tím pádem i jejich humor byl slabý. Ovšem najdou se i vyjímky jako třeba Garfield. Fascinuje mě, jak je ten koucour zdechlý a rozmazlený a taky se mi libí jeho pohodlné chování. Příběh byl spíše průměrný, nicméně záplatky, kdy dojde k záměně dvou kocourů slibuje slušnou podívanou. Závěr není nijak nečekaný, ovšem jiný i třeba překvapivější konec by zde neseděl. ()

Poland

Bratrův nejoblíbenější film, který jsem nedobrovolně viděl asi 12 krát, a musím říct že dvojka se jedničce vyrovnala né-li ji v některých věcech predčila. Také jako u jednoho z mála filmů musim vyzvihnout úžasný český dabing Vladimíra Čecha. Podlě mě skvělá zábava na odreagování. ()

Xtrodinary

Nech je film povrchný ako chce. Z celého tohoto filmu ma fascinovala postava Garfielda a po celý čas som sa vlastne na ostatné veci ani nesústredil. Samotný Garfield je podľa mňa veľmi dobre spracovaná postava. Bohužiaľ film stratil na kvalite v iných oblastiach. ()

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře