Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt a Bill Murray se vrací v dalším dobrodružství nejoblíbenějšího kocoura, který si na návštěvě Anglie užije doslova královského zacházení! Garfielda s Jonem (Meyer) a Odiem čeká Británie na všechny způsoby. V Londýně potkávají věrnou Garfieldovu kopii – královského kocoura jménem Prince, který právě zdědil úžasný zámek. Obě kočky si nečekaně vymění role a Garfield si brzy užívá bohatství, jak to jen jde! Je tu jen jeden problém: podlý lord Dargis se ho chce zbavit. Garfield 2 – to je dvojitá porce smíchu a zábavy pro celou rodinu… Ono totiž není špatné být králem! (Magic Box)

JADIM

Jednotka sa mi celkom páčila a čakal som, že podobne to bude aj u dvojky, ale to sa nestalo. Príbeh nebol veľmi záživný a ku koncu som sa celkom nudil. 4/10 ()

klúčik

Pokračovanie niečoho čo už tu bolo toľko krát, stále sa to opakuje, akoby už nič nové ich nenapadlo. Mám to len kôli deťom , ale ani oni sa na to moc nepozerajú..40%. ()

borec999

Nebavilo ma to tak ako jednotka, ale stále som to dopozeral bez ujmy na zdraví. A osobne si nemyslím, že je to zas o toľko horšie ako niektoré Disneyho animáky čo sa tu pohybujú v červenej farbe a sú vychvaľované do nebies. Je pravda, že vtipov ubudlo a niektoré sa opakujú. Zápletka a príbeh nie sú príliš strhujúce. Ale pozornosť si film aj kvôli veľmi krátkej dĺžke 70 minút udržal a na jedno pozretie ušiel. Priemer. 55% ()

Balu...

njn; tomu, že dvojka Garfielda je slátaninou všech možných pohádek nelze odporovat - a aji tak mě to bavilo =) I průměrně civící fanoušek pohádek viděl G2 v tisíci a jedné předloze; momenty jako zvířátka dělají lasagne (Brementowns Musicians v originále) nebo bojový plán ala Home Alone ten úsměv ´mimoděk´ přece jen vytvořily.. Je to od Disneye a primárně určeno pro děti - a pokud se na tomuhle podobné filmy nedívám častěji jak jednou za půl roku; tak koneckonců proč ne.. ()

Paity

Jendička sama o sobě nestála za nic a pokračování tlustého kocoura, Ta filmová pachuť prostě nikdy nezmizí. ()

Greny

strašně moc mám rád komiksy Garfielda, ale to co se s ním stalo ve filmu je až neuvěřitelné. Škoda, že se pěkných, vtipných a svěžích komisků v novinách vyvinulo něco takového...až ostudného....Svědomí mi nedovolí, dát méně hvězdiček nž tři, protože Garfield je můj miláček ...:-) ()

J*A*M*A*L

Dvojka Garfielda stála za velký kulový.Radši jsem to už ani nedokoukal, protože bych asi už chcípnul nudou.Jednička se mi docela líbila a i tady byl Garfield stále skvělý a roztomilý jen ten film stál za nic.25% ()

Yardie

Slabota! Nevtipné, bez nápadu, místy až trapné. Sice se tam pár zábavných hlášek objevilo, ale na tak dlouhý film žalostně málo. Myslím, že to nestojí ani za podívání. Nicméně, znám i horší počiny, budiž ty 2 hvězdičky, ale jsou hodně slabší. Howgh! ()

cingi.t

Tak zbytočné, ako by to len mohlo byť. Jednotku mám strašne rada, ale toto bolo celkom trápenie. Ešte, že pri tom nebolo treba vôbec myslieť ani sa sústrediť. Mohla som si pritom navariť, najesť sa upratať a aj tak to bol stále silný podpriemer. Nemyslím, že bol dobrý nápad pokračovať v niečom, čo sa len tak tak podarilo na prvý krát. Fakt, že v jednotke rozprávali dokopy 4 zvieratá, tri mačky a jedna myš mi bohato stačil, lebo som odporca hraných filmov, kde zvieratá rozprávajú. Keď chcú debatovať, nech sú aspoň kreslené. Dve hviezdy sú len za scénu, kde robili lasagne a za to, že som to pozerala v slovenskom dabingu s Marcinom v hlavnej úlohe. Inak by to hádam ani Garfield nebol. 2* ()

Šmoula

Tak po prvním díle přišlo i druhé zklamaní. Dvojka se sice od jedničky liší dějem, ale to je tak vším. Myslím, že jsem se skoro nezasmál, což bych asi u tohoto filmu měl. Celou dobu jsem fandil záporným postavám, což je asi taky špatně ?. Jediné na co se dalo koukat, byla krásná přítelkyně Garfieldova páníčka (ani si nepamatuji jméno, což bych asi taky měl ?). Usuzuju, že tento film si nebudu dlouho pamatovat, jelikož mě nějak moc nezaujal. ()

Mania

Už jednotka byla pochybná a teď tohle. Mnoho mluvicích zvířat a ještě k tomu dva zrzaví kocouři, to už je přeci jen na mě moc. Ještěže aspoň Odie si zachoval nějakou tu původní tvář. Teď mi ale vrtá hlavou, jak je možné že všechny zvířata mluví a jenom Odie ne? ()

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře