Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt a Bill Murray se vrací v dalším dobrodružství nejoblíbenějšího kocoura, který si na návštěvě Anglie užije doslova královského zacházení! Garfielda s Jonem (Meyer) a Odiem čeká Británie na všechny způsoby. V Londýně potkávají věrnou Garfieldovu kopii – královského kocoura jménem Prince, který právě zdědil úžasný zámek. Obě kočky si nečekaně vymění role a Garfield si brzy užívá bohatství, jak to jen jde! Je tu jen jeden problém: podlý lord Dargis se ho chce zbavit. Garfield 2 – to je dvojitá porce smíchu a zábavy pro celou rodinu… Ono totiž není špatné být králem! (Magic Box)

bond77

Nedůstojné pokračování výborného komiksu. Film je prakticky o ničem, hlavní zápletka se mi zdá tak trochu trapná. ()

Ogrb odpad!

A já naivní blbec si myslel, že horší než jednička to být nemůže. Ale věčte mi, může. 0/10 ()

godspeed

v tištěné podobě jsou mini příběhy o kocouru garfieldovi svižné, ironické, laskavé a chytré. tento 74 minutový film je jednoduše špatný a o ničem. taková rádoby oddechovka na nedělní odpoledne pro pacienty po lobotomii. takhle tedy ne! ()

Lumpus

Zábava pro rodinu ale jen jednou,děj piťomoučký,předvídatelný ale hezky se na to dívá a chvílemi se bavíte,film nenudí a to je dle mého hlavní. ()

Johniii odpad!

Jak někdo může z oblíbeného komiksu udělat takhle hroznej, trapnej, nezáživnej, lacině vypadající a celkově prostě ošklivej film je mi opravdovou záhadou. To co je v komiksu vtipné ( tedy garfieldovo povalečství, přežírání se lasagnemi a neustálé hláškování) je zde nechutné. Marně hledám alespoň něco na tu jednu hvězdu. Nenacházim. Je to arcipíčovina. P. S. I ta animace stojí vcelku za vyliž ()

Brano

Jednotka bola ešte pozerateľná, ale toto bola už príliš stupídna záležitosť. Neviem pre akú vekovú skupinu je to určené, ale viackrát to už vidieť nechcem. Vtipy boli neuveriteľné trápne, ako aj celý film. Strata času. /25%/ ()

borohub

Když jsem to viděl poprvé v kině tak jsem si říkal jaká je to krávovina, když jsem se na to koukl s odstupem času, tak jsem to lehce přehodnotil. Jedná se o nehorázný kýč, ale pobaví to. Pořád je to film pro děti a v porovnání co se točí teď jsem se královsky bavil.. 70% ()

ostravak30

Pokračování prvního filmu o rezavém kocourovi není ani horší ani lepší. Je to docela časté, že se americká komedie ve svém druhém díle přesouvá do Anglie. Námět dvojky ale není originální ve více parametrech. Zákeřný lord chce totiž zdědivšího kocoura nechat odstranit a navíc na místě zámku postavit něco zcela jiného. Zde je to celé okořeněno o dvojnictví. Děti se budou asi bavit i dalšími zvířaty, jejichž koordinace je jedna z lepších věcí tohoto filmu hned vedle hudebního čísla slavného zvířecího hrdiny. Moc se ale čekat nedalo od režiséra takových filmů jako Alvin a Chipmunkové nebo Hop, které ale přišli až po Garfieldovi. A je přece jen rozdíl makat na SpongeBob v kalhotách, kde nemusíte fantazii ničím omezovat, protože se nacházíte ve fantaskním světě a filmu dle slavného komiksu v reálném světě byť s mluvícím kocourem. Tvůrci se sice inspirovali skutečnou událostí, kdy zvíře dědilo, ale rozhodně více by prospělo, kdyby nic nevymýšleli a čerpali mnohem, mnohem, mnohem...víc z původních komiksů. ()

Durdas

Druhý hraný film s tlustým nenažraným vtipným oranžovým kocourem. Garfielda zbožňuji a tak jsem si tento film, nemohl nechat ujít. Zápletka je zajímavá, pro mě byla překvapivá. Zasazením druhého oranžového kocoura, mě trochu rozladilo, pro film byl ale důležitý. Rozhodilo mě to proto, protože podle mého názoru, Garfield byl, je a bude pouze jeden! Navíc mi připadá, že dvojka nemá takový vtipný šmrnc, jako měla jednička. Proto ode mě 2 dostává o jednu hvězdičku méně než jednička. ()

route60 odpad!

Klasicky animovaného Gárfielda mám rád ale tohle digitálni hovado může potěšit možná děti do 5 let. ()

harycek

Proč tak negativní hodnocení ? Je to film pro děti a pohodu, zapšklouni hrající si na filmoborce§§§§ s český dabingem se mi to líbilo P.S. ona Pyšná princezna taky není zrovna IN ()

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře