Final Fantasy VII: Advent Children

• Japonsko Final Fantasy VII: Advent Children (více)

Dva roky uplynuly od chvíle, kdy se trosky Midgaru staly svědectvím obětí přineseným za nastolení míru. Svět však bude brzy čelit nové hrozbě. Rychle se šíří záhadná choroba. Staří nepřátelé jsou znovu na nohou. A Cloud, který opustil život hrdiny a chtěl žít v samotě, se jim musí ještě jednou postavit...

Velkolepý celovečerní film zpracovaný s absolutním mistrovstvím! Film je pokračováním dějové linie mimořádně úspěšné hry Final Fantasy VII pro PlayStation. (oficiální text distributora)

jack_scott

Ač hrou nedotčen, musím dát maximální hodnocení, protože něco takového se jen tak nevidí. Příběh sice lehce hapruje a není to úplně přehledné, ale celkové pojetí a zpracování způsobují, že prakticky by to mělo úspěch snad i bez příběhu. Prostě fenomenální. ***** a 100% ()

sirrgulo

Vizuální stránka filmu je vážně skvělá a přesně taková, jakou si může fanoušek videoher přát. Jenže v případě, že ste hru nehráli a já jí nehrál, snadno se v ději ztratíte. No možná ne úplně v ději, ale dost mi chybělo vysvětlení, kdo je kdo mezi hlavními i vedlejšími postavami. Například Vincent, vypadá vážně skvěle a hlavně ten jeho plášť, jenže kdo je zač? úvodní krátké vysvětlení o znesvářených stranách někomu kdo hru nehrál rozhodně nepostačí. Takže animace je skvělá, akční scény famózní, ale dějová stránka je opravdu slabá. Film pro fanoušky Final Fantasy, v případě že jimi nejste, dopadnete asi jako já. Zklamáni. ()

Raptile

jedna hvězda za animace zbytek příběh= totální chaos nedodíval jsem se na to ani, musel jsem si pustit něco smyslupnějšího ()

Shley

Po zklamání z Esence život jsem váhal zda se podívat na Advent children, ale zvědavost mě přemohla anelitoval sem. Úžasně vypadající animace, celkem propracovaný a zajímavý příběh, dobře propracované a občas i zábavné postavy. Na filmu je to vidět a z každého animovaného políčka je cítit fantazii a atmosféru jedné z největších sérií hráčské historie. Film je velmi akční a má velmi rychlý spád. ()

egbert

Nuda nesmírná. asi jsem si vytvořil imunitu vůči evropsko-americkému kýči, takže mi jeho prvky nezkazí film, nicméně proti kýči japonskému takovou obranu ještě nemám. Značná část filmu vypadá jako špatná reklama na nejmenovaný produkt. ()

x_ander

Absolutní pecka a pro fanoušky Final Fantasy čirý orgasmus. A to říkám jak člověk, který zrovna Final Fantasy VII nikdy pořádně nehrál. Příběh je hodně "jiný" a náročný, zkrátka takový, jaký ho umí jen Japonci, což nemusí každému sednout. Ale má šťávu a v závěru (Aerith!) mi slzička ukápne. Ale co především staví Advent children do pozice absolutního zabijáka filmových blockbusterů? Skvělé akční scény! Po pár oťukávačkách v úvodu filmu (bitka s Tifou v kostele je úžasná) se zhruba v polovině zvrhne v naprosté inferno, které skončí až v úplném závěru. A musím říct, že motorková honička na dálnici, souboj s Behemotem nebo zjevení Sephirotha mají takové koule, že se Hollywood absolutně nechytá. 95%. ()

Víteček

Graficky promakané je to rozhodně, za to je většina mého hodnocení. Na druhou stranu příběh mi přišel nic moc a jako téměř nepolíbeného Final Fantasy mi ani emotivně nic neříkal a některé postavy byly vyloženě trapné (ty dva klauni ze Shinry). ()

Drozdo57

Toto nie je pokračovanie Esencie života, vy "odborníci"! Toto priamo nadväzuje na hru Final Fantasy VII, ktorú odporúčam zahrať. Keď ale vidím názory toho "odborného" osadenstva top užívateľov tohto serveru, tak sa stále viac prestávam diviť niektorým celkovým hodnoteniam. "Pri jedničke som zaspal". Pane bože... Anyway. Pútavý vizuál, zábavné súboje. Sem-tam nejaká blbosť. Celkovo ale jeden z mojich obľúbených guilty pleasures. Tifa je win. ()

cubiczech

Naprosto strhujici dilo, uzasna atmosfera a pro ti co hraly hru dalsi zabava navic... perfektni hudba a nadherne fantazijni souboje... ()

Marv

Kdo nikdy nehrál FF7, ten si s tohoto filmu vezme pouze vizuální a akční orgie, podbarvené skvělou muzikou. Fandové hry u toho budou sedět s úsměvem a po skončení si to daj hned znova. Koho z nás fandů nezahřálo u srdce, když se sešla celá grupa, aby nakopala pr..l Bahamutovi? ()

old salt

Ač nejsem příznivcem počítačových her, tento folm mne celkem zaujal. Samozřejmě především vizuální stránkou a "matrixovskou" akcí, kterou vždy vhodně podkresluje hudba. ()

Chester46

Potom co jsem dohrál Final Fantasy VII, Final Fantasy VII Crisis Core ,Final Fantasy VII Dirge of Cerberus a shlédl FF VII Last Order, takže koupě byla povinnost! Od začátku jsem věděl "vocogou", líbylo se mi, že na začátku bylo takový seznámení s dějem pro nezasvěcený a na DVD je ještě Reminiscance of Final Fantasy VII který je určený pro lidi co hru nikdy nehrály, tento krátky filmeček provede tyto lajky celým dějem hry Final Fantasy VII, takže pak si pustí film a jsou v obraze! Opět CGI master kickass movie! Pokračování celosvětově úspěšné PSOne "smažby" Final Fantasy VII, v hlavní roli Cloud Strife! Děj se odehrává dva roky po hře FF VII, celá skupina Avalanche se rozdělila a každej žije svůj život. Cloud a Tifa si otevřeli bar a doručovatelskou společnost. Yuffie se vrátila na Wutai. Baret hledá alternativní zdroje energie. A ostaní se flákaj (ve filmu to není řečeno co zbytek party dělá). Tu a tam se objeví parta tří výtžníků! Všichni zastupujou jednu vlastnost Sephirotha! Kadaj - představuje Sephirothovu krutost. Yazoo - představuje Sephirothovu přitažlivost! Loz - představuje Sephirothovu násilnickou stránku! A všichni hledaj svoji matku Jenovu (pohrama která kdysi spadla z nebes). Cloud se jim v tom snaží zabránit! A je neúspěšněj! Kadaj se dostane k Jenovinym buňkám a absorbuje je do sebe! Stane se z něj Sephiroth! Pro mě naprosto úžasná bitva a skvělěj konec! ......................Po vydání hry na PSP FF VII Crisis Core Square Enix udělal tzv. Advent Children COMPLETE edici která je o 20 minut delší než původní Advent Children, vřele doporučuju! Zvlášť těm kteří dávají přednost Zackovi před Cloudem jako já! ()

Leyla

Advent Children dost nekriticky zbožňuju, hlavně kvůli Tifě. Jen mě mrzí, že jsem nikdy nehrála původní hru, a proto asi film nikdy úplně nepochopím. Proto ta jedna hvězdička dolů... ()

Sintiroma

Tohle je moje nejoblíbenější hra mého mládí,dohrál jsem ji minimálně 3krát a s filmem to kromě postav nemá vůbec nic společnýho.Tudíž pro mě je tento film zklamáním. ()

Ghostcz

Pro mne velké zklamání :( Když tento kousek srovnám s FF Esence života, tak vyjde jako poražený :( Nejde mi o vizuální kabát, který pokročil, ale děj a vůbec .... spíš je to pro Japonce, ty tomuto stylu holdujou. Já jako Evropan zůstanu u sci-fi Esence života :) Ale jen můj osobní názor, ostatní co hodnotili lépe nezavrhuji, na rozdíl od tohoto filmu :D :D ()

Dagoun

Možná to bude tím, že mě herní série FF nikdy nezaujaly, možná tím že jsem japonské anime-příběhy nikdy nechápal. Jednotlivé scény jsou krásné na pohled, často velice akční a propracované ...ale dohromady? Zde musím s hvězdičkami šetřit. ()