Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

VerenaLord

Jediná originalita v tomto díle je za vlasy přitažená smrt na horské dráze, jinak to kopíruje jedničku a dvojku. Nezajímavé, nudné a místy lehce přiblblé. Myslím, že netřeba vidět víckrát než jednou. ()

sarkareifova

"Trojka" je jedním z těch oblíbenějších. Trochu mi vadilo, že hlavní hrdinka přišla o všechny svoje známé a o svou lásku vůbec neprojevila žádné city, sice teda brečela, ale to spíš vypadala jako když brečí u romantickýho filmu a ne na pohřbu svých kamarádů. Nejsou tady žádné nudné pasáže a film si drží furt stejnou dějovou linii. Způsoby úmrtí jednotlivých postav jsou prakticky stejné jako u prvních dvou dílů. Pořád nemohu pochopit proč sakra nikoho nenapadlo zabít toho s tou vizí? Třeba by se pak všichni zachránili :D ()

Kadas97

Tretia časť je prvá spomedzi nezvratných osudov, ktorú som videl v kine a musím povedať, že v kine to bol zážitok. Doma to však taká hrôza (v dobrom) nebola a priznávam, že tento diel až tak moc nevyšiel. Ani ten potenciál, ktorý sa skrýval v lunaparku a kolotočoch nebol tak úplne do poslednej kvapky vyčerpaný. Pri filme sa človek nenudí, ale po atmosfére tu nie je ani chýru ani slychu. Jediné veľké plus je interaktívne DVD, kde sa dá príbeh trošku ovplyvňovať, ale nikdy sa mi nechcelo pri tom sedieť a kombinovať všetky možnosti. 6 z 10 ()

tranquill

Hororová série pokračuje ve šlépějích předchozích filmů, jen s dějem si režisér moc hlavu nedělal. Je to spíš směs epizod, jak lze přijít k úrazu, ale zato stále nápaditých :-)) ()

Mayers

Po zhlédnutí čtvrtého dílu musím trojce jednu hvězdičku přidat. Nápad s horskou dráhou zajímavý, umírání vcelku originální a bavilo mě si na DVD vybírat v několika momentech, jak to bude pokračovat (můžete dokonce udělat dobrý skutek a zachránit pár lidí!!). Nejlepší určitě scéna v solárku, z těch blonďatých umělotin mi navíc příjemně houkalo v trenkách. 55% ()

Dimo

Boha jeho... Ne, fakt ne a ještě jednou ne. Ani jako výplach mozku nefunguje. A pro ty zhruba tři dobré, respektive ucházející momenty se nemá cenu trápit. ()

Razzor_82

"Vždyť jsi mi ani nevěřil!" Po třetí je už všechno předvídatelné a série ztrácí své kouzlo. Některé scény jsou už zbytečně brutální a o krev zde není žádná nouze. Tímhle dílem to mělo skončit. 6/10 ()

pistik odpad!

Jednoducho strašný film. Nedá sa porovnať ani s jedným z prvých dielov alebo dokonca s čímkoľvek, čo bolo v hororovom ánre natočené. Filmu chýba akákoľvek logika, či herecké výkony. Zarážajúci je spôsob akým vo filme deti umierali- bol totižto úplne nezmyselný. Oni totižto umierali na základe fotiek- tie mali akosi napovedať ako dané postavy umrú. To by nebolo až takéčudné, keby tie fotky neboli urobené ešte pred tou tragickou udalosťou, ktorej sa samozrejme vyhli. AKo je potom možné, že na fotkách bola naznačená smrť, čo sa im mala udiať až po tej udalosti, keď tie fotky boli urobené ešte predtým a nikto nemohol tušiť, že to tá dievčina prekazí. Navyše postavy sa správajú absolútne nelogicky a vôbec nereagujú na podnety, ktorénaznačujú, že sa stane niečo zlé. Len sprosto čumia a čakajú, kedy dotyčný umrie. Jednoducho hôrza na entú. ()

chaturga

První díl dobrej, druhý jakž takž (pěkná úvodní nehoda na dálnici), třetí díl největší sajrajt, jaký může být divákovi naservírován! 1000x klišé!!!!!!!! 1000x stupidní smýšlení postav v situacích, kdy by každý normální člověk jednal naprosto jinak. Naprosto trapná úvodní nehoda na horské dráze - spíše k smíchu!!! Téměř počítačově udělané jako nám známý žralok "megalodon". A to hlavní! Nehorázná filmová chyba !!!!! Ten klukl s kamerou, který má nehodu zapříčinit, pak vystoupil s ostatními a nehoda se přesto stala!!! Má cenu něco dodávat? ()

Sosak

Co si budeme nalhávat - z tohoto pokračování si zapamtujete leda scénu v lunaparku, nebo v solárku. Zbytek je vaření z vody a něco, co už tu bylo, akorát jinak zabalený... Film, co si pustíte, když potřebujete vypustit. ()

HonzaMag

Originalita se jaksi vytratila, takže je k vidění x-tá variace téhož. Pro mne je tu k vidění názorná ukázka - proč nesnáším horskou dráhu.... ()

zberatel

Poradove cislo 3 je slabsi priemer ktory sa nechyta na svojich predchodcov no stale je to pozeratelne aj ked tie ´dead popravy´ efekty mohli byt o nieco lepsie. ()

Martin9

Viděl jsem první dva díly a tenhle je z nich rozhodně nejhorší. Je to bez originality, vlastně je to úplně stejné jako minulé díly jen změněny způsoby úmrtí. Nějaké pěkná scéna se tam najde, třeba začátek s horskou dráhou, ale jinak nuda. 35% ()

BLADER

Wong sa k sérii vrátil a za seba musím povedať, že to urobil... rozpačito. Nemá to atmosféru jednotky, a ani zábavnosť dvojky, ale stále je to niečím, čo sa drží nad priemerom súčasných "nenáročných" hororov. Keď som dal predošlmým dvom po 5, tu musím dať 4. Ale verte mi, stojí to stále za to a ja sa teším na štvorku. ()

Luckyman

Nádhera, u trojky som sa bavil rovnako ako pri jednotke a dvojke. Myslel som, že to bude nejako nadväzovať na predchádzajúce dva, ale je to úplne nová a iná kapitola. Najlepšie boli scény na konci pri ohňostroji. ()

Psycho.R

Je to prostě pořád dokola, někdy mi příjde, že je to už prostě moc překombinované, co se týče umírání. Ale kvůli Winstead se na to rád klidně ještě podívám. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)