Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

dj_kure

Mě se líbila trojka daleko víc než druhý díl a byla podle mě i o chlup lepší než jednička. Lepší celkové zpracování a zábavnější podání mě celkově víc bavilo. Bonusy na DVD v podobě co by kdyby už byla jen taková třešnička na dortu. Takže film bavil i po skouknutí. 70% ()

Nikol10

Musím úplně změnit hodnocení. Z jedné hvězdy na tři a to protože,jsem to viděla po nějaké době v televizi a musím říct,že ono to vůbec není tak špatné,jak jsem to pohanila. :) První a druhý díl jsou vynikající,tak jsem to prostě zhodila,poněvadž jsem čekala další bombu. Není to sice originální,nepřináší nic nového,ale koukatelné to stále je. ()

chlebo

Ci pána.. možno by ani nevadilo, že už je to trošku obohraté, ale čo by aj vadilo je, aké neskutočne tupé stádo na jatky dokázali obsadiť. Tá myšlienka je síce v pohode už od prvého dielu tejto série, len atmosféra, ktorá to robila tým pravým orechovým tu ide spoločne s dvoma tupkami, nesympatickým negrom a premúdrelým zmejkapovaným buzikom pekne do hajzlu a začína sa primitívna zábava pre americkú mládež. ()

topi80

Třetí díl už neměl čím překvapit, a tak se dílo proměnilo v klasickou teenagerovskou vyvražďovačku, což je asi v pořádku. Horší je, že motivy se už moc opakují. Ta voda kapající všude možně do elektriky už byla téměř otravná. Ale je nespravedlivé porovnávat s předchozími díly. Protože kdybyste tento viděli jako první... ()

Shitonit

Dalo by se říct, že když jsem viděl nezvratný osud , jako jedničku, tak jsem se domníval že jde o dost dobrej film, který by neměl mít pokračování. A on ho měl, a měl a další..a ne že by bylo lepší, horší, prostě se jedná o asi pětilogii nebo kolik toho je, že ty filmy jsou každej inej, každej dost vymazlenej, takže se prostě musej sjet všechny, a hotovo. Páč na každym bych našel něco, čím to můžu schodit, nebo vytáhnout před ty ostatní. A to bych nerad, páč se vcelku jedná o promakaný, prorážející téma, nad kterym jistě každej přemýšlí a nevíme si stím tak nějak rady. No a zde to máme dokonale polopaticky osvětlený. Takže jupí čerte, šup do toho, udělejte si den volno a nezvratně se voosudujte. ()

mikhail

Neviem či to v komentári môžem...ale ja to predsa napíšem. Tento film je jedna veľká vtákovina. Ked si ho nepozriete, o nič neprídete. ()

LukeSharp

Naprosto zbytečné třetí pokračování s naprosto nesympatickou a věčně protivnou(nebo hysterickou)hlavní postavou,které je navíc naprosto stejné jako první dva díly.Asi bych dal odpad kdyby film alespon trošku nezachránily originálná úmrtí postav.Nepochybuju o tom,že asi vznikne i čtvrté pokračování a tady je příklad nějáké debilní smrti:''Chlapec pomáhá paní s kočárkem přižemž ho dítě kopne do nosu.Z frnáku mu vystříkne krev na vedle stojícího pána,který je samý sval a vypadá,že ho právě pustili z basy.Ten je oblečen celý v bílém a když mu na jeho extrémně upnuté tričko vycákne krev neuvěřitelně se nasere a našemu chlapci rozfláká hlavu o patník.''Hodně lidem se asi hodnocení nebude líbit,ale tenhle film prostě nepřináší nic nového takže stačí vidět první(maximálně druhý)díl a víc jich být fakt nemusí.35% ()

Lumpus

Nejslabší z řady,špatné herecké výkony,kopírovaný scénař ,dobře hodnotím smrt v solárku ta byla cool,ostatní smrti nestojí za nic. ()

Dlo'h-osh

I Nezvratný Osud 3 se skvéle povedl. Na to, že je to už třetí pokračování je výborný, podle mě nejlepší z celé trlogie. Předtucha na horské dráze byla slušná a jako dobrý nápad mi připadaly fotky, ze kterých šlo vyčíst smrt. Záběry jednotlivých smrtí byly krásně brutální (zvlášť smrt v posilovně). Sice jsem se v ani jednom z filmů trilogie nebál ani nelekl, což je na horor divné, přesto jsem se skvěle bavil. Jeden z mých Nej filmů..........90% ()

migele

Mno, jak bych to vzal. Přijde mi dosti trapné ty předtuchy hlavní hrdinky ještě než se něco stane. Jednotlivé úmrtí byly pěkné, a místo hlavní nehody bylo dobře vybráno, sám mám panickou hrůzu z kolotočů všeho druhu, takže vetšinou dávám přednost cukrové vatě a střílení ze vzduchovky. Ale celkově to už nebylo ono. První a druhý díl se mi líbil mnohem více. ()

nula87

Pokračující sestupná tendence, každý další díl o hvězdičku méně. Trojka už je naprostou rutinou rezignující byť na náznaky originality, a když si u některých smrtí vypomáhíá logickými a mechanickými nesmysly, na víc než 2* to už není. 40% ()

Dinsberg

Návrat ke kořenů se nekonal ani při znovuzainteresování Jamese Wonga. Proč? Historie se neopakuje, ale kopíruje. Kopíruje základní mustr a zbytek obalí originální slasherovou vatou. Možnosti letu 180 jsou vyčerpány, tak se smrt musí poohlédnout jinde. Wongovi chyběl při castingu cit, žádný z herců totiž nijak nevyčnívá. A ani smrtelná představa havárie horské drahy není tentokrát to pravé ořechové. Zřejmě mělo jít o kontrast mezi zábavou a utrpením, ale ta lokalizace působí až příliš silově. ()

MaxForValue

Tam kde jednotka a dvojka získavala najviac a to na nápade, tu trojka výrazne pokrivkáva. Nemôžem sa ubrániť pocitu, že tento film bol vytvorený len pre naplnenie kasy a pre nič iné. Bohužiaľ to nezachraňuje ani Mary Elizabeth Winstead. Veľká škoda. Uvidíme čo prinesie tento rok päťka, ale veľké očakávania teda rozhodne nemám. ()

dundy666

Celý film se suše opírá o předchozí 2 díly a není v něm špetka originality. Jediné, co se na něm dá ocenit je, že tvůrci stále přicházejí s novými zajímavými způsoby, jak někoho zabít. V podstatě se to dalo i čekat, protože jak může vypadat 3 díl nápadu, který nejde už moc rozvíjet. Každopádně je člověk napnutý, jak to osud tentokrát vymyslí a stojí za to se na to podívat. Taky se mi líbil song - There's someone behind you ()

habertek

Já už odmala chtěl na nějakou obrovskou horskou dráhu, ale po tomhle filmu ...nevím! No určitě mě příjde, že v tomhle díle dali hodně fantazie do úmrtí těch lidí. Třeba z jedničky a dvojky si už moc nepamatuju jak ti lidi umřeli, ale horská dráha, solárko a prostřílená hlava nastřelovačem hřebíků se mi zapsali do paměti opravdu dobře! 85% ()

Renie42

No trojka mě nenadchla ani nezklamala, je to koukatelné, jednotlivé smrti originální. Opět se snažili, aby ten konec byl takový okořeněný. ()

Scelleton

Nebýt předchozích dílů, bude to dobrý film určitě na 4 hvězdy, ovšem obrovská vada na kráse je právě neustále opákování. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)