Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

TO

Baseballová šaráda s množstvím vtipných situací, která nechce soutěžit o oscary, ale jejím cílem je dobře pobavit. Přes všechno to prdění, prskání, močení, zvracení, jedení holubů z nosu a přes ty fekálie na obličeji je až překvapivě milá. ()

Beky

Solidní začátek, postupně nuda a ke konci jsem se už svíjel v agonii...Verdikt : Ani pro deti, ani pro dospelé...pro koho to teda je..dop.dele??? ()

darek kartac

Né moc povedená komedie dle mého názoru. Je pravda, že Rob Schneider hraje dobře, ale Jon Heder na toho jsem alergický od filmu LEDOVÉ OSTŘÍ. Dávám 2*. Jedna * patří výbornému Soundtracku. ()

Master19

Díval jsem se s polečně s osmiletým synovcem a ten byl nadšený. Já jsem to tedy nesdílel. Omleté schema, gigolo Schneider, tupé vtipy, prostě nic, co by stálo za řeč. ()

Ravi

Nesedlo mi to, zkrátka jde tenhle druh humoru mimo mě, i když jsem se párkrát zasmál, většinou jsem byl v rozpacích. Zkrátka klasická americká "komedie" se šťastným a ještě šťastnějším koncem. Hurá! Já zůstávam v klidu, cvak. 30% = 1+/5 ()

Zagi20

Schneidera moc rád nemám, ale tohle se povedlo. Klasický příběh vítězství těch největších lůzrů ve městě. Albínek to zabíjí. ()

Jaro.Krafcik

Priemerná komédia o športe, teda baseballe ktorí ma nejako nechytil a asi ani nechytí. Nudný šport a celkom aj nudný film. Niektoré scénky ale boli fajn. Pozrieť sa to dá ale nič veľké nečakajte. 3* ()

P1tr

Rob Schneider jednou není za blbečka, od toho je tu zbytek hereckého pole v této sympatické komedii. ()

sedm.1

Kdyby si tento film udržel po celou svou stopáž styl z prvních 2/3 filmu,šlo by o skutečně povedený komediální nářez,se sem tam sice trapnou vsuvkou,ale většinou s fakt zábavnými postavami a mnoha výbornými scénami.Poslední třetina ovšem spadla(opět ta choroba!) do totální moralizační sračičky,ve které se všechno předešlé povedené utopilo.Rob Schneider zde překvapivě nebyl zdaleka za největšího pitomce jako obvykle a docela mu to sedlo,Jon Lovitz opět neskutečně hlásil a ostatní slušně přihazovali,tedy až na mnou nenáviděného Jona Hedera,to je fakt antiherec a pitomec v jednom.Humor se zde nese tu v docela brutálním hávu,tu autoři využili opravdu skvělého nápadu na vtip,sem tam i nějaký ten fekální gag a ikdyž to celé bylo vlastně dějově strašná ubohost,mělo to správný zábavný nenudící šmrnc.Jak jsem se ale zmiňoval,závětr filmu se změnil v obehranou písničku: "vždyť se vlastně máme všichni rádi,obejmeme se a budeme se mít až do smrti rádi!" a vše zábavné bylo fuč.A je to velká škoda,protože to jinak fakt vtipné bylo.P.S.neplatí pro klub náročného diváka :)! ()

darwin

Příjemná letní komedie z dílny mých oblíbených Happy Madison. Dobře jsem se pobavil, k čemu přispěla i celá řada pestrých postaviček. Hlášky Jona Hedera jsou někdy boží, Jon Lovitz je looserským ztělesněním úspěchu a Terry Crews má perfektní vlasy :). Potěší také celá řada narážek, třeba na Extreme Makeover: Home Edition nebo nenápadná audiovizuální narážka na Koyaanisqatsi. P.S. Amaury Nolasco jako dominikánský bejsbolový hráč, který si rád vypije je geniální a taky je to narážka na rozpustilý život profi sportovců. ()

chamba

Svižná komédia, ktorá sa zameriava na prostredie baseballu zábavnou formou a ukazuje nám, že tento šport je naozaj pre každého... ()

Spike23

Nemohu říct, že mě to vůbec nebavilo a že jsem se ani jednou nezasmál, ale chyběly mi tam nejspíš všechny základy, které od jakéhokilv filmu požaduji. Až na pár scének to byla nepředstavitelná nuda a stereotyp. Divil bych se, kdyby mi Benchwarmers jakýmkoliv způsobem uvízli v pamět na delší dobu než týden. ()

Castorr

Tenhle typ komedií miluju, i když vím, že je to průměrná podívaná, mě se to moc líbilo. Je to inteligentnější film než třeba dobrej striptér. ()

joshula

No ja se teda nenudil. jestli se chcete blbostem zasmat a nepremyslet nad nicim, tak je to vynikajici prilezitost. fakt dobra blbost, ktera ale rozesmeje, a to vsechny, tak se mrknete a nepremyslejte o deji a ani o kamere atd... ()