Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

Fiftis

Ja to nechápem, ale mňa strašne bavia komédie, kde hrá Rob Schneider. Síce je to žid, ale výborný komik. Veľmi ma to prekvapilo, pôvodne som vôbec nemal tucha o čo ide. Ale fakt som skvele bavil celú dobu. Komédia o tom ako sa z nikoho stane niekto. Klasika. Na jednej strane je to blbosť, ale taká u ktorej sa dá zasmiať. Doporučujem pre tých, čo majú radi srandu a nemajú nič moc na práci. Podľa mňa dosť slušná komédia, ktorá stojí zato, preto ju odporúčam všetkým, ktorí sa radi smejú a má dosť slušné obsadenie. Všetky filmy, v ktorých si zahrá Rob Schneider sú dobré, je to zase niečo iné ako klasické komédie, tento herec veľmi pobaví. Pre mňa bola táto komédia veľmi príjemným prekvapením, pri ktorej som sa naozaj dobre zasmial. Film patrí rozhodne medzi tie jednoduché, takže nejaké intelektuálne vyžitie tu nemá cenu hľadať, ale ako odpočinkový film je to skvelé. ()

lamps

Je to přesně taková ztřeštěná komedie, která dokonale odpovídá dosavadní Schneiderově kariéře a jaké jsem se obával. Na jednu stranu se jí nedá upřít docela příjemná a pohodová atmosféra a několik momentů, u kterých jsem se musel chtě nechtě hlasitě zasmát. Hlavně postava Jona Lovitze a jeho image zarputilého fanouška Star Wars jsou vynikajícím zpestřením. Ale bohužel záplavu poměrně vydařených a zábavných baseballových sekvencí narušuje až moc trapných a nechutných vtípků, které již klasicky zdobí většinu Duganových filmů. Potenciál nulový, konečný výsledek těsně pod průměrem. ()

Pepinec

Rob Schneider a role rozumného týpka, který ctí morálku? To k sobě jde stejně, jako Chuck Norris s návodem použití. ()

JohnnyD

Prekvapivo pozerateľné a asi najznesiteľnejší film Roba Schneidera, aký som videl. Hviezdou filmu je jednoznačne Jon Heder v jeho klasickej role prispatého dementa. Bohužiaľ ide iba o klasickú sandlerovsko-schneiderovskú komédiu s pár nechutnými vtipmi (a musím uznať celkom prekvapivými dvoma zvratmi). Dávam prednosť Frat Packu, Apatowovi a ich fuckovačkám. ()

salahadin odpad!

Filmařská jelita stojí za filmem o baseballových jelitech. Žánr komedie to není, protože komedie by měla obsahovat vtipné situace, většina vtipu je typu: - jelito dloubající se v nose; - jelito prdí druhému do tváře; - jelito dostává různými předměty do horních partií mezinoží; - jelito upouštějící pálku; - jelito bojící se Slunce; - jelito tahající za bradavky (chlapa! fuj!); - jelito pojídající brouka rozmáčklého na míčku; - jelito zvracející druhému do tváře; atd. atd. Je tohle vtipné? Možná pro pravidelné diváky Neváhej a toč! možná. Film o tlupě retardovaných jelit z ústavu pro nedomrlé by natočil každý druhý člen Ústavu sociální péče (nic proti nim). Nakonec nejlepší byl "12letý" černoch se svérázným rodným listem. PS: Žeby krásné ženy ulítávaly na takových jelitech v přiblblých parukách?? To někdy vyzkouším :) ()

-OverLord-

Nenáročná oddychovka, ve který se ukáže několik mistrů z novodobý americký komedie, padne pár super hlášek a působí to příjemným dojmem. ()

DJ Obelix

Je normalni, ze ocekavam hodne a to bud dostanu, nebo ne. Take se mi velmi casto stava, ze neocekavam nic a take ten film podle toho vypada. Ale od teto komedie jsem po silene trapnem Deuce Bigalow 2 necekal uz vubec nic a jake bylo me prekvapeni, kdyz jsem shledl svezi komedii, ktera temer nema vylozene hlucha mista (snad az na pomalejsi rozjezd). Budete se vyborne bavit, ale to pouze za predpokladu, ze vite, co ocekavat od komedie, kde hlavni roli ma na svedomi Rob Schneider. Nekdy je to nevkusne, casto infantilni a absurdni az beda, ale svizne a vtipne je to urcite. Davam lepsi 4* hvezdicky, protoze jsem se dlouho u televize od srdce nezasmal tak "pitomym" vtipum... ()

Payushka

Skvely pisnicky, neskutecne vtipny Amaury "Sucre" Nolasco, ale ten zbytek byl na me az moc...no, jednoduchej. Uznavam, ze v ten samy den jsem videla i 1984... Ale vzdyt ty Benchwarmery zas tolik neshazuju :) prumer. ()

Frajer42

Pár vtípků včetně Ruperta je opravdu vydařených a člověk se u nich s chutí zasměje. Většina stopáže včetně samotného konce působí tak, že byla stvořena stylem přes kopírák, což také byla. Navíc mě neskutečným způsobem vadili 3 ze 4 hlavních postav. Takže maximálně 2*. ()

nash.

Překvapivě docela svižná a pohodová sportovní komedie o tom, že i šprti a outsideři mohou dostat šanci. Jen měl té partě kolem Dugana někdo říci, že by byla vtipná i bez těch fekálních rádoby vtipů plných prdů, tělních tekutin a nechutností. Dokonce vtipnější. ()

SeBig

Parádní Schneiderovka! Ruprecht! Dugan má prostě parádní komedie u kterych se pobavím vždy.. Gus Bus a další dva dementi hrajou baseball proti dětem. I am 12! ,,a co takovýho měsíce? TOHO JO!":-D ()

korbitch22

Nejlepší film Roba Schneidera,konečně není šílenej on,ale má super nástupce a jejich herecký výkony sou solidní.Dlouho už sem se tak skvěle nebavil,paráda. ()

honajz

Studentský humor o blbcích, kteří se rozhodnou dát na baseball a alespoň jednou vyhrát, ale jinak je to opět o prdění apod. I když myšlenka filmu je zajímavá – není důležité vyhrávat, ale u sportu se bavit. ()

Thomick

Schneider je otrava a s ním, coby nepřekonatelným megabuba bourákem, se tenhle film řítí tak akorát do horoucích pekel. ()

SOLOM.

Tak tohle byl vážně výplach, který jsem shlédl úplným omylem. Ujeté komedie mi většinou nevadí, ale tohle bylo už moc dementní. Rob Schneider podal solidní výkon, ostatně jak jsem u něj zvyklý již z jiných filmů, jen tentokrát dostal slušňoučkou roli. Dementy tu tak museli dělat jiní a že jim to šlo. Podle mě se někteří ani nemuseli moc snažit, protože jim to vyzařovalo už z očí. Opravdu excelentní sebranka looserů – to se jim musí nechat. Bohužel musím říct, že mě tento kousek bavil víc ve své první polovině – hodně se toho potom už opakovalo / což přestávalo být již vtipné. Nicméně Amaury Nolasco vévodil celému filmu zcela s přehledem… ()

TheEvilTwin

Čekal jsem ujetou prkotinu jako Machři, ale bohužel jde o “obyčejnou” komedii, která se paradoxně bere celkem vážně a zas tak vtipná bohužel není. A ani Schneider to nezachránil. ()