Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

Tygrys

Přece jenom v (J)elitech ze Střídačky převládají trapné situace a těch vtipných je pomálu. Více prostoru měl dostat plivající mouřenínek. Postava Clarka v podání Jona Hedera mě vyloženě štvala. 2,5* ()

OG_Swifty

Rob Schneider kupodivu nehraje debila, ale borce. Rolí debilů se chopili Spade a Heder a jako celek to patří k tomu slabšímu z tohoto žánru. ()

Streeper

Další podprůměrná komedie z produkce Adama Sandlera, která vás pobaví svými třemi skvěle napsanými vtipy, ale zbytek je jen trapná snaha o legraci. Občas mi to přišlo jako opravdová blbost plná trapných a nezábavných vtipů. Na druhou stranu bylo hezké vidět Roba Schneidera v trochu vážnější roli než jak ho známe. ()

Kwaichi

Film ktorý mi pripomenul o čom má šport skutočne byť. Nie o peniazoch, ani o chuti víťazstva, ale o zábave a radosti z hry a hlavne - šport tu je pre každého. Jediné čo kazilo dojem z filmu bol ten typický americký prízemný humor, no ale aj na ten si už časom zvykám... ()

pufina

Čekala jsem aspoň půměrnou komedii s Robem Schneiderem, ale tady se ukazuje spíš více normální než vtipný - což je škoda, jako komediant vyniká mnohem líp. Ten zbytek "vtipálků" byli z 99% trapní a smát se tomu většinou ani nedalo. Nic skvělého, na ten průměr to u mě nemá. Název zněl dobře, ale je to taková blbost na jedno zhlédnutí. ()

Juto

Od začiatku do konca som sa zabával. Fyzická a hlúpa komédia, keď sa robí dobre, je potešením sledovať. 6/10 ()

tom88

Patrí to do typu zbytočných amerických komédií, ktoré chcú svojou občasnou zábavou a trápnosťou pobaviť čo najviac ľudí. Nevravím, že som sa pár krát nezasmial, ale je to fakt dosť stupidné. Dejovo strašné, komediálne priemerné, herecky pod úroveň. Nepotešil ma ani Rob Schneider, ktorého mám ako komika veľmi rád. Tu ma jednoducho o ničom nepresvedčil, vie natočiť aj lepšie komédie. Je to len taká malá americká bezúčelná kravina. Pri zažmúrení obidvoch očí môžu byť aj 3*. 50% ()

Radiq

Hej těžká slabota. Jediná věc, které jsem se vážně zasmál, bylo to háro Davida Spadea (vážně zasmál - to je blbost smát se vážně, myslel sem jako upřímně). Ani Rob Schneider to nijak nezachránil. Nejen, že to byla tragédie po dějové stránce, ale ani ty další postavy nebyly nijak vtipný (šťourání v nose, dělání ze sebe debily a nechuťáky, americké šikanovací móresy, to není vtipný). Co musím vyjimečně pochválit, je českej název, kterej má jakž takž nápad... ()

Mylouch

Řemeslně zručně natočená (vzor pro české tvůrce) dětinskými nechutnostmi naplněná blbina pro teenageros americanos tipicos. Fanouškům South Parku bodne. ()

URBAN

Na bláznivou komedie málo bláznivý , ale třeba ten Howie co má za svého úhlavnho nepřítele slunce mě fakt dostal škoda že tam neměl větší prostor protože u něho jsem se nejvíc bavil . Jinak k filmu myslím si že by to šlo i líp a stačilo by jen málo a to nasadit lepší herce třeba na hlavní roli by se mi hodil Adam Sandler . ( 31.10.13/MAC ) ()

Mrkvič

Občas trochu trapné a moc mě nepotěšila pasáž, kdy se hrdinové nechovají moc morálně a má to být sranda. Vtipných situací je ale spousta a ikdyž se opakují, jsou stále trefné a zábavné. ()

DivX

Další průměrný film Roba Schneidera, kterému nepomohl i stejně talentovaný Jon Heder. Chybí sranda a když už se nějaký vtip ukáže tak to není ani k smíchu. Kde se ztratil starý dobrý Deuce Bigalow? 30% ()

karlik4801

Z pár scén jsem se skoro pochcal smíchy. :D Tyhle filmy se točí pro lidi co se smějí každé hovadině. Nějaké scény byly i dost slabé, třeba prskání s tím malým dementem. Ale drtivá většina scén se mi zamlouvala. Není to žádné mistrovské dílo, jen tak někdy na večer u telky je to fajn. ()

Lachtaan

Protože mám Roba Schneidera, navzdory tomu, že nikdy nehrál v žádném 'normálním' filmovém kousku, dost rád, jsou (J)elita ze střídačky jedním z filmů, které jsem byl v posledních několika letech schopný zhlédnout znovu. Porušil jsem jednu ze svých zásad a tuhle krátkou, svižnou, ulítlou, ale trefnou komedii jsem si loni v červenci užil znovu, ačkoli třetí šanci ode mě již čekat nemůže. Stále je to pro mě prachprostá Duganovka v Sandlerovském stylu, která mou stále expandující zhlédnutou filmografii neobohatila ničím nezapomenutelným. Jen mi prostě vyplnila volný čas. ()