poster

Jumanji

 • USA

  Jumanji

 • Slovensko

  Jumanji

Rodinný / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 1995, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Parádní záležitost z dob mého dětství. Bál jsem se pak hrát jakoukoliv hru aby mě nedejbože "nepohltila". :)(27.1.2006)

 • hellstruck
  ****

  Achjo,vy zarputilí kritici-čsfdaři.. každopádně,je tohle tak trochu srdeční záležitost.V dětství snad můj nejoblíbenější film,i když mě svým způsobem vlastně dost děsil.Možná proto netíhnu ke společenským hrám :D Každopádně má Jumanji nezpochybnitelně originální námět,jen je opravdová škoda,že nám tvůrci nenaservírovali trochu něco málo o vzniku hry.Takhle to přeci jen nedává vůbec smysl.Pár nelogičností a děr v dialozích se tu skutečně najde,ale i tak je to fantastická podívaná s dobrým obsazením a natudobu pěknými efekty.Co mi ale imponuje nejvíc je asi ta myšlenka a nápad hry jako je Jumanji.Za to tleskám:)Zkrátka pohodová rodinná podívaná,ke které se i po letech mile ráda vracím.(25.7.2011)

 • Stegr
  ****

  80% - Kolikrát já tuhle neskutečně zábavnou podívanou na VHSce zhlédl, to už ani nespočítám. Kde je jí tak konec?(3.6.2007)

 • xxmartinxx
  ****

  Á, Jumanji, oblíbená pohádka jedenáctiletého mě... Má to pár much, ale nostalgie funguje naplno. Umí to vzbudit jak strach, tak smích (u jedenáctiletého mě), což mluví za vše.(10.12.2009)

 • tron
  ***

  Dravé rodinné dobrodružstvo s podarenou (miestami takmer až hororovou!) atmosférou. Zábavný scenár plný originálnych zvierat a figúrok a nechýba ani skvelý Robin Williams. Oddychovka, ako sa patrí.(19.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace