Rodinný / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 1995, 104 min

Slušná odpočinková záležitost. Ničím převratná, ale jednou za čas v televizi rozhodně neurazí. Z toho námětu se dalo vytěžit mnohem mnohem víc.(15.4.2003)

Sice to je pohadka, ale pobavilo me, ze ma pristupnost 7+. Maly deti se u toho budou mistama bat. Co se tyce pribehu ten je celkem originalni, sice tam furt nekdo nekoho pronasleduje, ale je to udelany originalne, svizne a hlavne zabavne. Herci sou v klidu, pobavilo me kdyz jsem videl Robina Williamse jako tarzana, dokonce i deti nebyli nejhorsi. Samozrejme tu je spousta predvidatelnejch situaci, ale vubec to nevadi. Ke konci jsem byl docela slusne napnutej, i kdyz mi bylo jasny, ze vse dobre dopadne. Triky jsou na velmi vysoke urovni a spolecne se slusnou hudbou paradne doplnuji dej. Ja se bavil dobre.(22.5.2005)

• WANDRWALL

Pro děti je to dobré, ale pro dospělé?(25.4.2011)

Jako malej jsem z toho byl unešenej....teď už to tak horký není, ale stejně je to pro mě stále jeden z filmů na který se znova rád podívám. Skvělý Robin Williams.(20.8.2007)

Parádná zábava pro celou rodinu, velmi originální příběh.(11.2.2006)

• - Film se natáčel v americkém státu New Hampshire. Ve městě Keene nechali tvůrci pomalovat zeď trvalou reklamou na boty Parrish, kterou můžeme vidět dodnes. (HellFire)

• - Exteriéry továrny na boty Parrish se točili v severním Berwicku, Maine v budově, která bývala prosperující továrnou na bavlnu. (HellFire)

• - Keď policajné auto mizne v priekope, jeho poznávacia značka sa zmení z G2298 na CFJB95. (Greenpeacak)