Rodinný / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 1995, 104 min

Parádní záležitost z dob mého dětství. Bál jsem se pak hrát jakoukoliv hru aby mě nedejbože "nepohltila". :)(27.1.2006)

Achjo,vy zarputilí kritici-čsfdaři.. každopádně,je tohle tak trochu srdeční záležitost.V dětství snad můj nejoblíbenější film,i když mě svým způsobem vlastně dost děsil.Možná proto netíhnu ke společenským hrám :D Každopádně má Jumanji nezpochybnitelně originální námět,jen je opravdová škoda,že nám tvůrci nenaservírovali trochu něco málo o vzniku hry.Takhle to přeci jen nedává vůbec smysl.Pár nelogičností a děr v dialozích se tu skutečně najde,ale i tak je to fantastická podívaná s dobrým obsazením a natudobu pěknými efekty.Co mi ale imponuje nejvíc je asi ta myšlenka a nápad hry jako je Jumanji.Za to tleskám:)Zkrátka pohodová rodinná podívaná,ke které se i po letech mile ráda vracím.(25.7.2011)

80% - Kolikrát já tuhle neskutečně zábavnou podívanou na VHSce zhlédl, to už ani nespočítám. Kde je jí tak konec?(3.6.2007)

Á, Jumanji, oblíbená pohádka jedenáctiletého mě... Má to pár much, ale nostalgie funguje naplno. Umí to vzbudit jak strach, tak smích (u jedenáctiletého mě), což mluví za vše.(10.12.2009)

Dravé rodinné dobrodružstvo s podarenou (miestami takmer až hororovou!) atmosférou. Zábavný scenár plný originálnych zvierat a figúrok a nechýba ani skvelý Robin Williams. Oddychovka, ako sa patrí.(19.12.2004)