Bezva finta

• Československo Bezva finta (více)
TV spot

DocBrown

Neudusi se ? Ne sul jenom konzervuje.. Jen jedna z tuny skvelych hlasek, ktere si budu pamatovat do konce zivota a ten vsivackej lidskej faktor mi ho navic pekne rozvratil. Jako malej jsem tenhle film hrozne zral a zacal na jeho tema programovat i hru v Basicu. A miluju ho dodnes, s Muzem z Acapulca nejoblibenejsi Belmondo, diky skvele hudbe, honickam prakticky se vsim (od taxiku po autobus), panoptiku komickych postav - Robina Hooda Grimma, vseho neschopneho George, krasne mrchy Lisy (dokonce i Kim Cattrall byla pred davnymi casy krasna), krasne nesympatickeho komisare a taxikare Jeremieho. Sakra, neni tu napsan vubec herec jedne z nejdulezitejsich postav - Laskyho. On a Jeremie delaji druhou pulku filmu. Ano, prvni je genialni, ale druha je diky nim take skvela. 95%. Roky 1985-86 byly nesmirne urodne na skvele komedie (BTTF, ShCir, ST-IV, Brazil) a toto je jeden z tech nejlepsich plodu. ()

bila.tecka

Čistá nostalgie. Pohodová komedie s Jeanem-Paulem, který nesmí slézt z obrazovky. Pak je zle a film ztrácí tempo a šťávu. No ono té šťávy tam celkově pravda moc není, ale co už :) ()

cab

Sasek sasa sasula frnak ma jak bambula a zalusk na vyloupeni nevyloupitelne banky. Originalni loupez s nezapomenutelnymi hlaskami brzdi zbytecne natahovany konec. 85% ()

Paity

Souhlasím s Douglasem, že první polovina filmu je geniální a utíká jak řeka. Druhá už je trochu pomalejší a možná i nudná. Přesto dávám maximální počet, protože to patří k tomu nejlepšímu od Jeana-Paula Belmonda. ()

ThomasL

Nejlepší film o klaunovi, jaký jsem kdy viděl. Loupež v bance je naprosto výborná, ale po opuštění banky se děj začal nějakým divným způsobem zamotávat a film začal výrazně ztrácet dech. Prostě začínal trošku nudit... I tak to ale byla Belmondova výborná "one man show". ()

Piškotka

Celkem slušně propracovaná komedie, v druhé půlce hodně crazy a úletová, ale to nevadí. Belmondo mě přesvědčil, že je výborným hercem. Kim Catrall ušla, v Sexu ve městě je větší dračice:-) ()

ondrula

Jedna z nejlepších belmondovek, která nezestárla. Byl jsem na tom někdy jako děcko v kině a dneska bych na to šel klidně znova (což se nedá říct třeba o takový Policejní akademii). V tomhle filmu jsem si taky poprvý všiml Jacquese Villereta, kterej je jako ňouma taxikář nezapomenutelnej. Zato mi neutkvěla Kim Cattrall, která bylo pro mě vždy jen Samantha ze Sexu ve městě a teprve nedávno jsem s úžasem zjistil, že hrála i v Bezva fintě tu kočku. ()

Haymar

Starej dobrej Belmondo noo... Po letech už to sice nemá takový grády jako tenkját, ale pořád je to vcelku zábavná i nadupaná pecka s ještě mladičkou Catrallovou (btw: tlustoprd Lasky byl svojí image hodně do Bud Spencera). Z nostalgie jednu * navrch! ()

Disease

Když se Belmonto nepitvoří, dá se na to koukat a je to i zábavné. Škoda jen, že scénář je zbytečně košatý, takže se nepovedlo udržet laťku první poloviny. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo