Tigran

Viewegh je prostě rádobyvtipný prasák, který si nemůže pomoct a musí to všecko narvat do knížek, aby se toho vždycky někdo chytl a natočil podle toho stejně prasáckou nevkusnou tupou hovadinu. Báječná léta pod psa měla ještě úroveň, ale to, co začal psát potom, to je nechutnost. A ta jedna hvězdička skutečně NENÍ za Lišku s Krobotem a jejich debilní rozhovor o podšálcích. ()

zdenur

Další dílo zapadající do kategorie "Nudný a nudnější". Zachraňuje to jen pár vtipných scén a hlášek. Obsazení se mi vůbec nelíbilo - hodně herců které nemám rád a ty, které jsem díky tomuhle filmu poznal, už nemám rád taky. ()

Emzet

Ze začátku se mi to velmi líbilo, ale později se film stává neskutečně úmorným, nudným a o ničem. Což je škoda, vzhledem k potenciálu, který dané téma skýtalo. ()

Andresito

Film naprosto o ničem, děj se dá shrnout zhruba tak do pár vět (o čem ta kniha proboha byla?), pár vtipnějších momentů sice obstarají dvojice Liška/Krobot a Klepl/Holubová, ale jinak vážně nic. Za celých 113 minut jsem nenašel odpověď na otázku: O čem to, sakra, mělo být? O partě co nejodlišnějších charakterů, která na zájezdu v Chorvatsku nezažije absolutně nic, co by diváka mohlo zajímat. Jestli si snad někdo všiml té mě skryté výjimečnosti, nestyďte se ozvat. 40% ()

Hepy13

Docela povedená komedie o českých zájezdech k moři. Výborný je rozhovor řidičů "Karla" a "Karla" o podšálcích nebo o délce přestávky. Líbila se mi manželská dvojice Bohumil Klepl a Eva Holubová. Hezky zahrála svojí roli průvodkyně Jitka Kocurová. Naopak kdo mě štval byla otravná dvojice důchodkyň. Určitě by nebylo na škodu zapojit více postav do příběhu. Postupem času jde film dolů a začíná být nudnější. Není to bůhví co, ale smál jsem se víc než bych čekal, takže spokojenost. ()

IvcaSammet

Jedna z mých nejoblíbenějších českých komedií. Příběhy účastníků mě dokážou vždycky skvěle pobavit! Dnes uz legendární hlášky, situace i samotné účastníky znám sice naspaměť, ale odepřít si je nikdy nedokážu ... Moje největší sympatie ale patří Jaromírovi s Adrianem, kteří své role zahráli naprosto výborně. ()

Chudobka

Já se fakt bavila. Viewegh není "můj autor", knihu jsem nečetla. Anička Polívková byla výborná, Krobot s Liškou jsou skvělí vždycky, pana Klepla nemám moc ráda, ale nijak mi tam nevadil. Kdykoli tahle komedie běží v televizi, především Anička mě znovu pobaví.Ta role jí sedí. ()

TheSpearCZ

Účastníci zájezdu jsou definicí české nátury, tady se zkompletovaly snad všechny hlášky Čechů na dovolené a vznikl z toho tento kultovní skvost. Čisté 4* ()

Ulrich

Film naprosto o nicem, ktery sazi na noticku, ze kazdy v nejake postave najde sebe nebo nekoho koho zna. Ja takoveto filmy ze srdce nenavidim. To ze jen banda figurek skotaci u more a resi a resi... vlastne ani nic neresi. Nic se tam nedeje, akorat jsou u toho more. Je to presne typ filmu, o kterem vam nikdo nerekne vubec nic, ale urcite zmini: "No to je ta prdel s tema podsalkama". Mozna, v knize funguji nejake vztahy a psychologie, ale ve filmu rozhodne ne. Jedine, co je nutne pripsat k dobru je precejen jista remeslna kvalita, ale pouze v porovnani se zbytkem ceske produkce. A pak taky celkem pohodovy hlavni motiv. ()

Milwa

Velmi příjemné pokoukání, dovolenková atmosféra mě úplně pohltila, jako bych byla na zájezdu u moře:-) Příjemně strávené chvilky v kině, dlouho jsem nešla z kina tak příjemně naladěná. ()

Berry

V kině jsem to neviděla, říkala jsem si - další český tuctový film - , ale musím přiznat, že tohle se mi líbilo. Nejsem z toho sice u vytržení, ale líbilo se mi to. Je to průměrná, i když milá, zábavná komedie s ucházejícími hereckými výkony a dobrou hudbou. ()

pend

Stavbou mi to připomínalo Kameňák, spíše jednotlivé episody, které spojuje pouze zájezd. Ovšem jenom samotná cesta autobusem posouvá tento film o několik tříd výš. ()