Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiální text distributora)

blackrain

Nejděsivější film roku? A kde ten děs a strach je? Zřejmě mi asi něco uniklo. Nápad to nebyl špatný a jako předehra k následné apokalypse to mělo i něco do sebe. ()

lestyna

No,koukla jsem se na to,ale podruhé už to opravdu vidět nemusím ! Jediné co možná stálo zato,byl celý ten nápad s technologii.Bohužel, jinak to byla pěkná blbost s přímo hrůzostrašnými slogany,které by normální člověk nikdy nevypustil z úst.Také zahrnutí celého světa do problému s duchy mi připadalo jako kravina s ohledem na to, že film byl krátký a tudíž jste pak na konci jen jakoby mimochodem zjistili,že s duchy se nepotýkají jen hlavní hrdinové.Dvě hvězdičky za to,že jsem při tom neusnula a za nějaké ty osamocené chvilky ,kdy jsem byla dokonce i vystrašená. ()

kaylin

Americký snímek „Puls“ je jednoduše zbytečným remakem, což je informace, která není nijak překvapující, ale co je smutnější, to je skutečnost, že nefunguje ani po stránce vyvolávání děsu, a to jsou zde scény, které takové ambice rozhodně mají. V tomto případě platí, že původní film rozhodně stojí za pozornost, jeho předělávce je pak lepší se vyhnout, protože není o co stát. ()

IllIlIlIIl

Ne zas tak příliš povedený remake japonského hororu. Postrádá originálnější nápad a také něco, co by udrželo diváka v napjaté atmosféře. Místy povedené lekačky a celkově průměrný až lehce podprůměrný horor. ()

Desperado

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o jeden z dlhej rady typicky amerických remakov či už na staré horory z domácej kuchyne alebo čerpajúci inšpiráciu z azijských projektov, jedná sa o solidné remeslo. Nevadili mi dokonca ani otravné pekné ksichtíky priamočiaro fungujúce na násťročné publikum. Ale ak porovnám s japonským originálom, je to už trošku iné kafe. Už ten sa vyznačoval okrem originality aj typickou "divnotou" (ono už ten nebol pre hocikoho), kde miesto vizuálnych a maskérskych orgií viac dominoval pojem ,plíživý des', a zaobišiel sa bez kvapky krvi. A práve v tom je ten rozdiel medzi americkým a japonským spracovaním. Sonzero je pokiaľ viem, videoklipár a v 90tich minútach predostrie Ringovský tuctový thriller s niekoľkými fajn scénami, kdežto japonský originál sa vyznačuje práve tou správnou depresiou a skľučujúcou apokalyptickou atmosférou, nuž a tá remaku výrazne chýba. ()

stration

Celý film vypadá dobře, atmosféra funguje, člověk čeká, co bude dál a pak konec. Konec, který je se svým komentářem tak debilní, že celý film sráží do průměru. ()

dawe04

Polopaticky podaný vývar z vynikajícího Kaira. Depresivní atmosféra je fuč, strašidelné plížení vystřídaly primitivní lekačky, tajemný příběh byl okleštěn na prostoduchou zápletku vysvětlovanou jako kdybyste četli návod, naprosto idiotský závěr a směšní digitální duchové na každém políčku. Původní apokalyptická premisa Kaira byla eliminována pro potřeby západního diváka a to i přes některé shodné záběry z originálu (letadlo). Bod jen za milou Kristen Bell a dobrou kameru s filtry. ()

Martin741

Remake japonskeho Kairo dopadol nad ocakavania dobre, aj ked bol v rezii mne neznameho Jim Sonzera. Najviac sa mi lubil ten temny zaver : 70 % ()

honajz2

Zpočátku je to jen nefunkční rozvleklá nuda, ale čím víc záhad se do toho přidává, tím líp ten pomalý vývin atmosféry funguje a tím víc jsem dokázal ignorovat, že o postavách vlastně vím kulové. Sice s tím mám menší problém i tak, ale větší problém mám s tím, že to celé není moc dotažené a vlastně se moc nedozvíme, SPOILER jak ten jejich program funguje, jak se ti duchové zase chtějí stát živými, když vysávání duší z živých nepomáhá... KONEC SPOILERU Ale potenciál v tom je a v druhé polovině mi to přišlo i napínavé, navíc i ten nápad je dost zajímavý. Takhle je to pořád spíš průměr, ale kdyby to někdy vzniklo jako seriál, tak bych ho chtěl vidět, protože z tohohle by mohl být hodně zajímavý seriál. V tomhle světě by toho šlo vymyslet skutečně hodně... 3* ()

Rodriguez

Puls byl dalším zářezem do mého vkusu. Po očekávanem Silent Hillu a nečekaných Zrcadlech přišla další filmová bomba, která se mě rozprskla v mozku do všech koutků a utkvěla tam doteď. Duchové jsou vynalézaví a tak se k vám dostanou v jakékoliv formě a jakoukoliv formou. Kristen Bell si v hlavní roli nevedla špatně a konečně jsme ji mohli spatřit také jinde než ve Veronice Mars. Uvidíme jak si povedou další dvě pokračování :-D ()

Dannysek4U

ALe jo, tech par filtru udela slusny ponuro, stejne tech par roztetelenejch duchu. Nebylo ale ty japonsky atmosfery prece jen uz dost? Dobre, ve vyslednym uctovani prinasi Puls trochu jiny finale, ale jinak je to porad to samy. Zlo se siri pres nejruznejsi media a site a nikdo ho nedokaze zastavit - to uz jsme prece videli. Stejne jako vsechno v tomhle hororu - a ze je to pallmall jako svin. 40% je az dost. ()

Juto

Tento film má dobré vystrašil. Tempo je niekedy trochu pomalé, ale vďaka veľmi dobrej umeleckej tvorbe a veľkému strachu sa to oplatí pozrieť. Atmosféra je skvelá. 6/10 ()

Larushka

Film co neurazí a až do konce si udrží slušné tempo. Místama to bylo poněkud nelogické a taky mě fascinovalo, že každý člověk klikl přesně na slovo "to"... Záhada. Wireless duši ušli. Kristýnka je sympaťanda. Ian měl sice stupidní účes, ale alespoň nekulil oči jako obvykle. ()

Noviik

Naprosto průměrný film, který se pokouší o remake japonců. To je poslední dobou opravdu tradiční záležitostí a neznám film, který by se amíkům podařil lépe než japonsům. U mě stále zůstavají na první místě mezi horory původní Japonské snímky. Tak proč dvě hvězdičky? Za Kristen Bell, už to tu psalo několik lidí, ona prostě vyniká všude, kde hraje. ()

tom88

Slabo spracovaný priemerný námet. Čo je horšie, chaosný dej, v ktorom sa dá ľahko stratiť a nenápaditý scenár. Priemerná réžia a technika. Ako horor rozhodne nie. Zopár záberov nespraví film. Záver nebol síce tiež žiadna sláva, ale páčilo sa mi kam to až zašlo. Myslím tým apokalypsu, ktorá nastala v závere ( ale asi mám len slabosť pre apokalyptický svet ). 46% ()

URBAN

Nevím no mě to moc nezaujalo sice to mělo potenciál , ale poměrně dost nevyužitý škoda mohlo to totiž být dobrý nebo mi to možná námlouvala atmosféra která byla vcelku děsivá . ( 9.11.13/MAC ) ()

SeanLSD

Tak ako v 50. rokoch, aj dnes filmy odrážajú strach z nových technológií, napriek tomu, že nie sú primárne, ba ani sekundárne považované za ohrozujúce. Kedysi som videl trailer na tento film a považoval som ho za totálny kaliber, vyvrcholenie celého radu filmových hororov, prevažne ázijskej produkcie, krajín rozvinutej technológie predbiehajúcej svet, kde budúcnosť je dneškom, ako logický dôsledok všetkých tých duchov dávno mŕtvych ľudí, čo na nás hľadia z plátna, vyliezajúcich z televízorov, zachytených na páskach, žijúcich v éteri a hovoriacich v telefónoch...( zatiaľ čo my sami v izbách oddelených stenami žijeme viac s nimi, než so živým okolím ) ... a ich inváziu do sveta živých... Cravena i Soissona mám rád, ale režisér to tak prasaco umŕtvil, doslova bez štipky nápadu, rytmu či napätia – v snahe napodobniť kontemplatívnosť KAIRA ? Asi to nebola náhoda, keďže, ako vidím, k ďalšej podobnej filmovej práci už sa nedostal... A to som si ešte spravil náladu! Jedno z najhorších sklamaní vôbec. ()

Estrellita

Jediný horor u kterého jsem se opravdu bála. Opravdu jako že opravdu - vypnula jsem ho a dokoukala za světla... :) Sice to bylo před pár lety, ale pocit si pamatuju moc dobře. Všechno je to tak děsivě reálné, tak děsivě možné. Lidé jsou naprosto závislí na intenetu, na satelitech a podobných věcech a většina z nás pořádně nechápe, jak tyhle sítě fungují. "Oni jsou systém..." No fakt mi běhal mráz po zádech. Jen jsem čekala, že po skončení filmu se mi vypne počítač a objeví se nápis: "Chceš se setkat s duchem?" ()

cocrHeLL

Zas tak zlé, jak se zpočátku zdálo, to nebylo teda. V prvních minutách proběhla veškerá klišé, která v amerických hororech nesmí chybět - CGI efektama narvané potvory, vysávající život pomocí otevřené tlamy a zvuku vrzajícího plechu, lekavky na základě "nečekaného hluku" a to ještě nehledím na vysokoškolské prostředí (USA jak vyšitý :-D). Soundtrack dost kolísal, ale mnohdy, obzvláště v akčnějších a napínavějších scénách, výrazně podporoval gradaci, o kterou se film snažil. O tom, že to byl remake na japonský film už napovídala hromada věcí, nejvíce do očí bijící byla snaha, co nejvíce to držet ve studených barvách a celková vizáž těch "potvor" (jak je pro většinu japonských duchařin typické). Bohužel jsem neviděl originální "Kairo", u něj očekávám, že to bude mít teda větší koule. Pár scén se povedlo, ale všeobecně tento film spadá spíš do hlubin zapomnění (prádelna, obrazy v monitorech působily taky docela lahodně, ... (5 minut po skončení filmu a další stěžejní scény už si nevybavuju, to asi potvrzuje řazení do šuplíku zapomnění)). ()