Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiální text distributora)

juta

Pulzující podívaná. Chcete vidět ducha? Já radši ne. Tenhle horor se mě líbí, hlavně tím, že po celou dobu se tu člověk nenudí, tedy aspoň já ne. Je tu zajimavá ponurá atmosféra, která tomu dodává parádní šmrnc. Každýho to ale rozhodně nemusí zaujmout. ()

Fiftis

Nadpriemerná duchárska záležitosť s takým zrozumiteľnejším poslaním, ktoré je totožné ako u originálu. Prvá tretina filmu sa rozvíja dobre, atmosféra by sa dala krájať, ale potom to ide s kvalitou mierne dole. Mňa prilákalo k tomuto filmu herecké obsadenie. Herci nakoniec ani nesklamali. Zaujímavá myšlienka pre horor a tiež jeden z hororov, ktorý je dobré vidieť raz a dosť. Veľa ľudí sa k nemu vracať asi nebude, lebo by sa už druhý krát nebáli, i keď síce príbeh dá sa povedať, že je originálny. Ak sa chcete báť, tak nájdete určite aj lepšie horory, tento film by som odporučil, iba ak kvôli zaujímavým stiesneným interiérom a konečne nejakým tým duchom, ktorým sa neskryjete, keď za sebou zavriete dvere. ()

Arkos

Tenhle horor mě překvapivě hodně bavil a to od začátku až do konce. Hodně zajímavý námět, velice slušně budovaná atmosféra a Kristen Bell v hlavní roli. Teď si nevzpomenu na nic, co by mě v tomhle filmu zklamalo. ()

Ketri

Jeden z mála relativně zdařilých remaků výborných asijských hororů. Vkusně zařazené do amerického prostředí. Konec byl oproti japonskému originálu vlastně happy end. 3,5 * ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +Kristen Bell, slušná mysteriózní atmosféra -má to hodně logických lapsů, celá ta historka není moc důvěryhodná/// A já myslel, že to je vyvražďovačka a ona je to přitom duchařina. Nebo by se možná slušelo říct postapokaliptická duchařina (snad nespoileruji). Atmosféra je konečně hustá. Občas jsem i napětím nedýchal a konečně nějaký film naplno využívá škatulku duchařina. Rozhodně nenudí, což se mi u tohoto žánru stává výjimečně. Horší je to s obrazovou stránkou. Chápu, že studené barvy více nahánějí hrůzu, ale člověk toho díky té černomodré kombinaci stejně moc neuvidí a hlavně celé je to hodně přitažené za vlasy a občas jsem opravdu kroutil hlavou. Ale co, zábava to byla a účast Kristen mě potěšila./// Celkem 66%/// ()

misterz

Vo svete moderných technológií, počítačov a telekomunikačných zariadení je možné všeličo. Aj ovládnutie sveta duchmi prostredníctvom týchto zariadení :). Film pobaví, ale nie je to ani nič extra, snímok na jedno použitie. 55/100 ()

liskam

Docela mě tahle věcička bavila. Když člověk opomene několik chybiček tak to jekoukatelný horůrek s příjemnými triky. Za mě 65% ()

MaedhRos

Akčnější, polopatičtější lite verze "pro blbečky", jež v porovnání s Kairo vyznívá poněkud triviálně. Atmosféra, mnohovrstevnatost a poměrně výrazný nad/mimožánrový přesah originálu jsou v čudu. U některých scén z Kurosawova filmu mi i po opakovaném zhlédnutí (a že třeba tuhle jsem viděla nesčetněkrát) naskakuje husí kůže jak špunty od maggi, o té existenciální depce, kterou mi přivodil zhruba na půl týdne, ani nemluvě. Při sledování remaku mi po zádech nepřeběhl ani mráz, ani mrazík, ba ani mrazíček a o nějaké depce už vůbec nemůže být řeč. Pořád je to ale celkem solidní, audiovizuálně vydařený horůrkov - a neznat originál, možná bych zvažovala čtvrtou hvězdičku. (Ještě že originál znám.) ()

Socrates

Nuda! To, že se film odehrává z 95% ve tmě, samo o sobě horrorovou atmosféru prostě nenavodí. Herecký výkony směšný, kamera hrozná a k tomu ty módní, ale už okoukaný "flash střihy". Nic moc. ()

Frajer42 odpad!

Tento film je odporná amatérská sračka. Nic jiného. U něčeho, co by si rádo říkalo horor už jsem se skutečně velmi dlouho takhle nenudil. Totální průser je děj, který strašně připomíná všechny nepovedené teen sračky. Další průser jsou ,,herecké" výkony. Slovo ,,herecké" není v úvozovkách omylem. Neposledním průserem jsou virtuální příšerky, které vzbuzují pouze soucit. Pan ,,režisér" Jim Sonzero se totálně minul povoláním. Musím říct, že by mě hodně překvapilo, kdyby po tomto průseru vytvořil ještě něco dalšího. Budu se znovu opakovat. Takovou sračku už jsme dlouho neviděl. Mohl by mi někdo říct, co mu v tomto nesmyslu přišlo alespoň mírně strašidelného? ODPAD! ()

Campbell

Původní Kairo jsem zatím neviděl, tak jsem si musel vystačit s tímto remakem. Inu čekal jsem něco lepšího příběh je pro mě poměrně originální, ale po cca. 1 hodině se dostaví dost velká nuda u který jsem měl co dělat abych neusnul. Herci i když nehrály nějak moc dobře tak jim to vynahradila sympatičnost. Co se lekaček týče tak asi takhle: Obal DVD: "Nejděsivější film roku", nevím kdo tohle mohl napsat, ze začátku jsem se sice bál že se budu lekat jako u remaku Nenávist, a proto jsem se pořádně připravil, ale už po pár minutách jsem zjistil že lekání je to poslední co budu, film opravdu nemá ani jednu lekačku. Ale zato má aspoň malou atmosféru. Film se moc doporučit nedá, pro člověka co má nějaký ty horory nakoukány to bude nuda, takže jedině možná pro nějakého člověka co hororů moc neviděl. ()

sarkas21

Puls nejoriginálnější snímek roku 2006.Když mrtví objeví způsob,jak se spojit z živými pomocí elektronických přístrojů.pomocí mobilů a počítaču se otvírá brána do světa zkázi a děsu.Film působí zvláštními efekty a vrcholí překvapivím koncem. ()

predators

Už se nemusíme bát starých novinových plátků ani zmeškaných hovorů. Od teď nás bude děsit pokrytí 99% území České republiky mobilním signálem:-), dokonce i psát toto hodnocení by nemuselo být dvakrát bezpečné.:-) Mně se tento horůrek líbil velice a především bych vyzdvihl zvukovou kulisu filmu.80% ()

klerik

K tomuto filmu sa dá pristupovať dvoma spôsobmi. Buď ho vnímate ako hru s atmosférou, kde je triviálny scenár podaný pomerne vizuálne pestro (ne však práve hororovo) alebo ako nudu o ničom. Originál (KAIRO) bol podobne ťažko uchopiteľný, ale stále sa dokázal tváriť ako "niečo viac". Remake nemá túto schopnosť ani ambíciu. Puls má akurát tú výhodu, že je iný ako ostatné ducharské prerábky. Ja som ho vdel na DVD, ktorého obal hlásal veci ako "necenzurovaná verzia", "najdesivejší film roku" a "budete si želať, aby ste tento film nikdy nevideli". Hlavne to posledné priam vyzýva k finálnemu hodnoteniu, ja som však rád, že som tento film videl, keďže vďaka pôvodnému filmu som vedel, do čoho idem. Absencia japonského citlivého prístupu zničila čaro katastrofickej témy, no americký Pulz začína nudiť prekvapivo až niekde pri konci. Až tak zle to teda nedopadlo, ale už tradične radšej odporúčam európske hranie sa s atmosférou ako je napr. EDEN LOG.... ()

VenDulin85

Tenhle horor musel napadnout někoho, kdo už má dost virtuální reality, mobilních telefonů a zkrátka všeho, co k životu potřebuje signál. Zkrátka a dobře s chatováním máte utrum, vládu nastoupí duchové a jediné, co vám (snad) pomůže, je červená lepicí páska. Ale teď trochu vážně, co byste dělali, kdyby se na vaší univerzitě naráz zvýšil počet sebevražd a vám by z počítače vyskakovali duchové? Beru zpět, tohle se vážně brát nedá, ale.. horor mi příjemně utekl, proběhlo pár lekaček a celkově to aspirovalo na čtvrtou hvězdu, kdyby se to v závěru trochu nepokazilo tou apokalypsou. ()

jonyyy

Nejděsivější film roku jak píšou na obale asi zrovna ne, ale ty potvory chvílema byly celkem strašidelné, pěkní mladí herci a zajímavá barva kamery, která dávala filmu docela atmosféru dávají u mě dohromady slušných 55% ()

Pítrs85

Docela zábavný horor, který vám sice nejspíš bezesné (v lepším případě) noci nepřinese, ale na těch 80 minut pobavit dokáže určitě. Ambiciózní snímek (nechybí padající letadlo anebo totálně zdevastované město- čistá apokalypsa), kterej dolů strhává ten fakt, že je to celé vlastně taková blbinka bez hlavy a paty (přesto, jak už jsme si řekli, zábavná ;-). Kristen Bell v hlavní roli je pak už jen taková přidaná hodnota, stejně tak hororový harcovník Wes Craven, tentokráte na scenáristické židli. Pevné 3*. ()

SOLOM.

No tak začátek byl opravdu hodně dobrý a tvůrcům se podařilo navodit skutečně zajímavou atmosféru. Jenže zhruba v polovině filmu se začala pomalu, ale jistě dostavovat nuda, protože podobných filmů už existuje halda. Přiznám se, že jsem místy věnoval mnohem větší pozornost oběma hlavním herečkám, než zdlouhavému ději, kdy se nic nedělo a furt se jenom kecalo. Podívat se na to určitě dá, ale není to nic světoborného co bych si musel pouštět víckrát znova. ()