Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

Werewolf2

Alex, 35-ti lety tester videoher, je kvuli svemu spolubydlicimu, ktery utratil vsechny penize na najem, nucen nastehovat se ke sve babicce a jejim dvema trochu divnym kamaradkam. Pribeh nezni moc zajimave, nejznamejsi herec je tu Rob Schneider, VELMI casto se tu objevuje xbox a reziser vlastne predtim ani nic netatocil. Je to zvlastni, ale i presto je to super. ()

zaack

Hloupost bez příběhu a s minimem vtipů. To že je někdo prakticky celý film zhulenej ještě neznamená, že bude taky vtipnej. ()

Jardys88

příjemná komedie co mě i párkrát od srdce rozesmála.....např hlášky jako: Oooo moje panenka je kurva! a nebo Joe?Kdo je kurva Joe? doporučuju se podívat... ()

RomanL

"Babička mi vypila mariánku". "To je skvělý, je to senzace, kolik lidí může tohle za život říct?" Pro mě jako člověka od počítačů je tenhle film prostě geniální. Divím se, že jsem o něm ještě neslyšel... ()

Gabriel_*

Tam kde jiné "teenagerské" komedie pokračují v načnutém vtipu až se prokopou k jeho trapnosti, tenhle film gag utne a jede se dál. A tak je záplavou lehce načnutých vtipů, které se nesnaží být za každou cenu vtipné, prostě tam jsou aby si jich divák užil. Tohle je komedie udělaná z takového nadhledu, že jsem se velmim, velmi příjemně bavil... Jen k ní musí člověk přistupovat jako k večírku: nic nečekej, nic neřeš, prostě se bav. ()

St0ne

Celkem pěkná pařmensko-huličská komedie. Kdybych patřila mezi pařmeny nebo hulila trávu, asi by se mi ale líbila víc :o) 60 % ()

Upir_Spike

ale jo dám 4 hvězdy:o) Film chvilkami nudný, který ovšem prokládaly fakt super momenty. Opice Danteho suverénně nejlepší z celého filmu. ()

P@\/EL

Parádní komedie, která obsahuje dostatek vydařených srandovních scén a hlášek. Film má bláznivý děj a najde se zde hodně rozličných postav, které svou přitomností zaručeně pobaví. Zejména babička hlavního hrdiny si ve filmu počínala velice povedeně. Nenáročný děj s lehčí zápletkou a pohodová atmosféra z prostředí testovačů videoher dělá z filmu skvělou podívanou. ()

Pythonator

Chápu, že někdo může mít k huličským komediím odpor a nedokáže pochopit jejich humor, ale nechápu, že si někdo nepřizná, že i přesto je ten film pořádná prdel. Prostě další Sandlerovina bez Sandlera. Kdo nemusí Sandlera, nemusí ani Krále videoher. Já ho ovšem musím a s chutí si to vždycky užiju. ()

tekedozai

typicka americka komedialna sracka, s typickou rovnicou pribehu, kde sa meni len par neznamych (prostredie, herci,...) a taktiez typicke je ze sa tato sracka da pozriet, ale iba raz :) ()