Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

MaxPower

Strhující film ze života, se zajímavou zápletkou a s grandiozním rozuzlením btw. hlavní herec vypadá jak Mel Gibson. ()

Loom777

komedie zaostřená jedním směrem (tzn. hulíš a hraješ hry?)... a tim směrem je dobrá.. pro ostatní asi naprosto zbytečná.. já jsem se docela nasmál... a hlavně je tam Peter Dante ()

honzic

Tak téhle komedii jsem na chuť nepřišel, ani se jednou nezasmál, vypatlený hráči videoher mne prostě neberou a všechny fóry byly moc nucené a hrané. Hodnocení: 15 % ()

mbrdo

Majstrovské dielo, fakt som tam nenašiel ani jednu chibičku krásy :D Jedna z mojich najobľúbenejších komédií, videl som to 8x a určite sa k tejto lahôdke ešte vrátim. Odporúčam všetkým bláznom od 10 do 25 rokov. ()

Mustaffa

Je to úplně o ničem. Sice to není tak trapné jako většina amerických komedií, ale je to nuda a je to ničem. Ztráta času a taky už jsem řekl, že je to o ničem? Že ne? Tak je to o ničem, naprostá ztráta času, kdybych šel škrábat brambory udělal bych líp a to jsem herní fanoušek. ()

Kalkulon

Drsná komedie na téma hry. To se jen tak nevidí. Do toho tráva, opičák a bizardní postavičky. Dříve jsem si tuhle ujetinu pouštěl vcelku pravidelně. Soundtrack rozhodně stojí za poslech. Prostě pohoda. ()

Manas50

Pohodová komedie, která mě přijemně překvapila. Slušní herci, zajimavý námět a prostředí, několik srandovně ulítlých postav, cool babičky, večírek a huličské scény docela slušně pobaví, dokonce to ani moc nezabíha k trapnosti, takže jsem byl spokojený, na oddych to stačí. 60% ()

cici24

Tohle byla po delší době dost vtipná komedie. Parta huličů a jejich příhody byly super a i reálné:-)))...Největší borec ale byl J.P....no tak tohoto borce bych chtěl potkat ()

Mick3y

Tohle dělá huličům docela ostudu, je to hodně hloupý film, postrádající jakýkoliv příběh. Pár situací bylo k pousmání, ale nic víc... ()

Vitex26

Nadějný začátek slibuje poměrně vtipnou záležitost, leč postupem času se Král videoher rozpadá na sérii jednotlivých, vzájemně víceméně nesouvisejících gagů, z nichž většina bohužel za mnoho nestojí. S povděkem se tak dá alespoň kvitovat, že tvůrci nesklouzli k řvavé trapnosti, tak časté u záoceánských komedií. Jedna * za noční "konverzaci" s panenkou, druhá * za šúrování pod gaučem. ()

Luke189

Stručně řečeno "dobrá úchylárna" :-D .. je to výborná komedie o ajťácích, kteří se živí testováním počítačových her a vedou báječný život. Sen, který by si přálo mnoho hráčů po celém světě. Ne však každý má to štěstí. Hlavní tahoun celého filmu je Alex, který opustí nudnou práci úředníka a živí se testováním pc her. Má skvělé přátelé, perfektní práci, pěknou holku, dočasně bydlí u své babičky a neschází mu skoro nic, jen do té doby, než mu "Japie" ukradne a přivlastní jeho vlastní hru, kterou Alex sám naprogramoval a vymyslel a u které strávil hromadu svého volného času. Výborná ujetá komedie, kterou si ihned oblíbíte. Každá postava tam má své kouzlo :-D, které si zamilujete. Hodnotím plným počtem bodů !! ()

blade23mc

Dějově je to skoro o ničem a zaměří se to na něj asi až v posledních 10 minutách, ale to je úplně jedno, protože jsem se u toho neskutečně nasmál. Libovej film na takový ten nudný večer a klidně k tomu pár pivek a trochu toho zelenýho a nasměje se člověk ještě víc. Některý hlášky a fóry libový..překvapilo mě to..75% ()