Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

KdG

Tohle je moje představa ráje, pařit hry, mít super babu a k tomu večírky s hulením a chlastem. Fakt po dlouhý době výborná a vtipná komedie. Scénky s mrtvejma kočkama pod gaučem, zhulenou babičkou, opicí co umí karate a tanečním automatem jsou prostě boží. Chci víc takovejch filmů ! ()

MRPitivier

Komedie, kdy se střetnou dva IT mozky při tvoření hry nové generace! Hlavní hrdina zhulenej a nic nedělající bez charisma a oponent ještě horší! Magor, který si hraje na Matrix a myslí si o sobě, co že není za génia! Možná trochu vtipu tu je, ale více nechutných scén vrcholící starou paní, která se vyspí s 35- ti letým panicem a další nechutné kousky pana režiséra! Tento film u mě ztratil body v půlce filmu a doopravdy u komedie bych se chtěl smát! ()

Petus

Bylo to totálně ujeté a já se šíleně bavila. Vřele doporučuju všem jedincům, co po škole stále bydlí doma aneb jak by to taky mohlo vypadat, když máte okolo sebe dostatečně šílené lidi. ()

Talina

Fakt povedená zhulená komédia! Dante je dle mého názoru totální týpek! :D A chtělo by to zkusit frankesteina..."so what we get drunk, so what we smoke weed" ;) ()

Ronee

Mám rada videohry, ale nechcela by som žiť ako títo "chlapci" zažraní do hier, ktorí žijú do štyridsiatky s matkou, prípadne s babičkou a vlastne stále len vo virtuálnej realite. Po tomto víkende ich však aj celkom chápem. Xbox je super. ()

Plastík odpad!

Za co? Vždyť takovýhle v tipy nebyly vtipný. Huličská komedie? Pche Rádoby vyhulenci a letitý a schizofrení pako. Jedna scéna dobrá. " Chece se mě zpívat. - Na to si moc nalitá" Ale jinak ......! Nezlob te se. ()

Jaromír

Milá komedie pro dospělé diváky, která je plná pravd o 35ti letých zastydlých hráčích počítačových her :). Joel Moore (J. P.) je tam naprosto perfektní, možná by bylo lepší postavit film kolem něho. A kung-fu opice :), no to je opravdu něco. ()

Mes-siah

Táto téma je mi blizka, hry to ja môžem. No ale to je tak všetko, lebo toto snad ani nemá scenár. Pár dobrých gegov to ale nenapravý. 3hviezdy za príbeh o hrách a tráve. Taká skrytá reklama. :-) ()

angel.CZ

Kdo kdy nehrál počitačové hry.A kdo by nechtěl být ,,tester´´. Já bych si to rozhodně zkusil.Tenhle film byl ze začátku myšlen jako Béčkový a taky se tak stalo i když je námět tuctový, scénář a dialogy také tak celek zase není tak špatný a jsou tam i vtipné scénky takže 60% (ale na čtyři hvězdičky to určitě nebude). ()

migele odpad!

Banda loserů co hraje hry a bydlí s rodiči a prarodiči, onanují nad panenkami a k tomu je provází řada trapných vtipů. No viděl jsem i horší filmy, ale kde dát aspon tu jednu hvězdičku? kde? nudné videl jsem polovinu, takže je možné že se to zlepší, ale k vůli 20 minutám na konci filmu se nebudu trápit. Odpad ()

Boudyy

Velmi nenáročná zábava s řadou forků a prasárniček. Hlavní hrdina mi taky přišel jako Gibsonův příbuzný. Řada vedlejších rolí byla také vybrána dobře (nejlepší kámoš hlavního hrdiny, co spí v posteli ve tvaru auta a usíná s pylšovou želvou nebo kšeftař s trávou, který se rozhodne naučit opici tae-kwondo ). J.P. byl magor, ale občas jsem se mu zasmál. V tomto druhu oddechových komedií nejde ani tak o děj, jako spíše o hláškaření a prasárny. Na tom je postavena i tato komedie. Slušných 75 % a tedy 4****. ()

borohub odpad!

OMG další béčkový americký film kterých je opravdu kvanta, nebudu moc lhát proto říkám na rovinu, že jsem musel po 15 minutách vyplnout, důvod hrozná nuda, proto odpad ()

elishia

tento typ komedie se velice casto zvrhava do neuveritelne frasky. Ale tenhle to zvladnul. Cely film neni tak vymatlany, jak by se mohlo zdat. Docela svizne to utika i presto, ze tam neni vylozene nejaka zloduchovska zapletka a vsechno je to takove pohodove. A ta opice byla bozi. Ovsem nejvic me pobavilo moralni ponauceni celeho filmu :D ()

Brano

Film určený len pre jednu generáciu ľudí. Miestami to síce bolo trochu zábavne, ale s tou trápnosťou sa to vyvažovalo. Staré otrepané vtípky a banda dospelých chlapov, ktorí sa hrajú na tínedžerov. Dopozerať sa to dalo, ale i tak to bolo dosť slabé. ()

Detak

Videohry, tráva a babička, co vyhonila Chaplina, co víc si může zhulenej 35 letej kluk přát.. Snad jen 13 hodin cucat kozu dojné matky :-) ()