Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

Šimpy

Není to špatná komedie, ale opravdu vtipných je asi posledních dvacet minut. Scény, ve kterých jsou odhaleny Alexovy spolubydlící a jeho kamarádi si dle jeho lží myslí, že s nimi spí, nejsou ani zdaleka tak vtipné, jak by mohli být. Pouze vyzní trapně do ztracena. Je tam pár skvělých hlášek, které si kvůli pár pivkům nepamatuju, supr scéna se sjetou babičkou a vzpomínka na pár videoher.:-) ()

Blackros

Po kvalitní stránce je to skoro odpad, ale musím přiznat, že jakkoli to bylo stupidní nebo bláznivé, dobře jsem se pobavil. No a není to cíl tohoto žánru? ()

tomeek

"Joooo, jeď opice!" Příběh o videohře je úplně nedůležitý a vedlejší, zato ale všechno ostatní je naprosto psycho! Opět gratuluju člověku od překladatelů za velice inteligentní překlad názvu. ()

Mr.Husts odpad!

Nechtěl jsem být tak přísný, ale po zjištění že film nebyl napsán přes noc na hajzlu člověkem se silným otokem mozku a prodělaným sedminásobným infarktem se nezbývá než divit, co tahle neuvěřitelně stupidní sračka dělá v modrém. Nic proti trhlým komediím, zde se však smích rozhodně nedostavil a alespoň náznak jakékoli dějové linie by neuškodil. Při závěrečných titulkách s naprosto uši trhající písní jsem měl chuť uvolnit chuť k nekontrolovanému zblití celé místnosti. Nasrat na tenhle paskvil a zakopat ho hodně hluboko. ()

Mrkvič

Na párty s alkoholem slušný. Vidět to sám, tak se ale přes ty pitomosti a trapnosti do konce asi neprokoušu. Byla by to ale chyba, protože ke konci párty s důchodkyněma je hodně slušná zábava. ()

Lachtaan

V době opojení Prcičkami asi každý z nás cca dvanáctiletých vyhledával jim filmy co nejpodobnější. A tak mě neminula téměř žádná americká "večerní" komedie. Ještěže se jich v současnosti už netočí takové nepřeberné množství. ()

Yoshimitsu

Krála videoher jsem viděl už mnohokrát a stále mě baví.Film, u kterého nemusíte přemýšlet jen si v klidu sedněte, dejte si něco dobrého a koukejte na tuhle pohodovku ;) ()

venison

Jedna taková nevýrazná crazy komedie ze zhuleného prostředí s překvapivě pevným scénářem, smysluplným dějem a celkem nevyváženým humorem.. Ale jako relax postačilo :-) ()

VasaX

Čekal jsem klasickou americkou mainstreamovou komedii. A Grandma's Boy mě nezklamal a navíc mile překvapil. Z 90 minut (nepočítám titulky...) jsem se všech 90 minut bavil. Populární témata, hry, hulení, pařby, šílenosti a další skvěle smíchané dohromady a se skvělým spádem. V kategorii těchto komedií zaručeně kvalitní zboží. ()

VanTom

Vcelku zábavná hrubozrnná huličská komedie nesklouzává k "nechuťárnám" příliš často, za což pravděpodobně vděčí titulnímu inteligentnímu a (relativně) DOSPĚLÉMU sympaťákovi (oni ho vyvažují ulítlé vedlejší postavy, nebojte :-)). Videoherní prostředí ale příliš nevyužívá, přinejlepším jako specifickou kulisu k pohodové (pracovní) párty a romantice. ()

cross

Počítačové hry nehraju, trávu nehulím a nadržené babky taky nepíchám, ale zato mám rád komedie.... a přestože první tři mnou udané věci Grandma's Boy obsahuje, vtipný není ani trochu...ba naopak, 94 minut nudy jsem tak tak překousal, nezasmál se snad ani jednou a nestačil se divit, jak se na Čsfd mohlo vyhoupnout hodnocení až někam k 60ti procentům.... ale budiž, možná to jen nebyl můj šálek čaje... ()

Kosmik 1

Ty vole, tak tohle byl odvaz! Naprosto neskutečná banda absolutních vymaštěnců a trotlů, přitom geniálně sehraná a hlavně vtipná. Buď se tu furt jen hulí, chlastá a nebo paří gamesy. Zhulené babky byly docela fajn. :) Spousta vtipných grimas a hlášek. "Záchody tu máte nebo serete přímo do kytek?" ... "Omlouvám se, zdobil jsem vánoční stromeček." "Dante, ty vole, dyť je červenec!" "Ty kecáš vole! Vážně?" :D Prostě masakr, doporučuju! Jo a ještě jsem málem zapomněl na ty kočky pod gaučem!!! :DDD 80% ()

P1tr

Skupinová záležitost jako vyšitá! Postarší tester počítačových her, co se musí přestěhovat ke svojí babičce a bez hulení nevydrží ani den. Že je zaděláno na nářez? Kdepak, tady už se dovařilo, nářez je na stole, pojďte si sosnout! ()