Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

f.AJimMy

Musím říct že tahle komedie mě jako fandu počítačových her příjemně překvapila a smál jsem se snad po celé délce filmu.Nejen díky postavě JTýho :) který hrál případ jak to může vypadat když člověk zblbne hraním a v jeho případě programnováním. Tenhle film můžu doporučit všem kteří se chcou dobře pobavit ()

sun.eagle

Překvapení. Čekal jsem další z řady amerických radoby vtipných komedií pro mírně tupé teeneagery. A místo toho je to skvělá komedie, hulení a vše okolo toho bylo narozdíl od těch černošských vyhulkomedií vtipné. Scén kdy jsem se od sdce zasmál bylo spoustu. Jinak ten popisek u filmu by chtěl poopravit. A já si du dát Frankensteina.... ()

Uframufrag

Je to kravina, ale prijemne ma prekvapila. Nic svetaborne to neni, no kazdopadne kto by nechcel mat job ako Alex? Ja urcite ano :-)))))))) A zhulit sa so svojou babickou tu musi byt aka pecka ;-DDDDDDDDDDDDDD ()

Vaclav007

Myslel jsem že to bude nějaká rádoby "vtipná" americká komedie s Adamem Sandlerem. Ale byl jsem mile překvapen a líbilo se mi to. ()

Iker..

Když jsem se na to díval sám a střízlivý tak mi to přišlo jako taková obyčejná blbinka, ale až s pomocí trochy alkoholu a bandy kamarádů jsem této komedii přišel na chuť. Nejlepší scény byly ty, kde se objevil Dante, to jsem šel fakt do kolen :D "This is like my office as well as my home. Plus, the lion comes in a couple days. You're getting a lion? Yeah. Why? To protect my shit. Never heard of a dog? Dude, you can get past a dog. Nobody fucks with a lion. " ()

GlaDOS

Nebyla to taková kravina, jakou jsem čekal. Sice to nemá s testováním her ani s jejich vývojem nic společného (testeři vážně nemají náplň práce zábavu u paření her a hulení trávy) ale pořád je to občas docela sranda. Navíc tam hráli Poison (i když jen karaoke) a glam metal je prostě moje. Takže takový průměr na zabití času a lehké pobavení. ()

pankritik61

Tento film mě velice pobavil. Allen Covert si tu vystřihl svoji nejlepší roli. Sice je to pouze "podherec" Sandlera, ale tato role mu sedla jako vyšitá. Jeho babča je taky skvělá, zvlášť potom co našla Alexův "čaj". Za mě čtyři hvězdy. ()

mar4s

Nechapu proč jsou tyhle filmy tak podcenovany když jejich ukolem je rozesmat ! a tady se to splnilo na vice nez 70% a neni to zadny trapny humor ()

PORTER44

Hrozná slátanina,trapný uchýláci a nadrženci kteří si hrají a vývíjejí videohry a pak si ho honí na záchodě před panenkou.To je ale kravina,hrozný herci a jejich výkony. ()

leafroller

Tenhle film je pro huliče a pařany. Což je sama o sobě dost hustá kombinace. A vážně nevím, jestli by se tolik líbil i ostatním smrtelníkům. Nicméně doporučuju jim to vyzkoušet. Je to svižné, vtipné až popukání, drsné a hlavně žádná vata. Jedním dechem profrčíte celým filmem a na konci si ani nevzpomenete, jestli vás nejvíc rozšvihla matrixovská robovagína nebo "můj vítr - silný!" ()