Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

Pilda17

Celkem zábavná komedie. Moc jsem si od ní nesliboval, ale dalo se na to koukat. Znám daleko horší komedie a tento film je akorát tak čistý průměr. ()

misterz

Tester videohier môže byť celkom zaujímavá profesia :) Film samotný je tak pritiahnutý za vlasy, až je celkom zábavný. Vždy, keď som ho chcel už vypnúť, prišla nejaká scénka (prekvapko v kúpelni, opica, zhulené babky...), ktorá ma pobavila. Tak to išlo celý film. Ako na hojdačke. Na konci prišla kratučká zápletka, ktorá dej trocha oživila. To stačí na slabšiu priemernú jednohubku. 55/100 ()

pornogrind

Komedie kterou mi pár let nazpět doporučil jeden můj známej. Vím, že jsem ji tenkrát rozkoukal(i se mi líbila) ale něco mě tenkrát vyrušilo a už jsem jí nikdy nedokoukal. Nyní jsem se rozhodl dát filmu druhou šanci a jsem za to rád. Asi nejde o komedii která by se zavděčila každýmu ale svou cílovou skupinu si určitě najde. Já jsem se teda bavil královsky. Myslím si, že tenhle film bude(nebo by mohl být) spíš ideální volbou na nějakou párty s kamarády. 4hvězdy. ()

Frajer42

Velice primitivní komedie, která se mi před pár lety docela líbila, jestli si správně vzpomínám. Dnes už to není ani přibližně tak horké. Je trošku netradiční tím, že se tu vůbec neschyluje k žádné katastrofě. Hlavní a jediná zápletka je absolutně vynucená a uvařená z ničeho. Pár vtipných momentek se ve filmu přeci jen najde. To musím uznat. Navíc pojednává o tématu, které je mi velmi blízké, takže já se nebojím sáhnout po 3 hvězdách, i když velmi slabých. ()

Kudly4

Docela zábavná komedie. Několik trapných ''vtipů'' tam bylo u kterých jsem jen kroutil hlavou, např. ''matrix''. Ale hlavní postava velice sympatická a dobře zahraná. Scénky při hulení samozřejmě výborné. Takovej čistej průměr no. ()

Bachy

Huličská komedie, která je víc o hulení než o hrách. Podařených vtipů se tam najde opravdu málo a naopak některé pitomostí (robotí mluva) se opakují do nekonečna. Potěšily alespoň ty figurky ze South Parku. Přesto se našlo pár momentů, kdy jsem zasmál pořádně. Většinu povedených vtipů sice zvládne opice, ale ta zase grády má, to ano. Viděno, zahozeno, víckrát těžko...najít pořádnou komedii je taaak těžké ()

korbitch22

nečekal jsem nic,a dostal sem naložíno opravdu krutě.já se tlemil tak stašně moc,že jsem si chvílema myslel že se fakt počůrám.dobrá věc na odreagování. ()

honajz

Takoví Experti po americku – kluk testuje videohry, musí bydlet u babičky a zasunuje. Hodně vypovídá slogan filmu: „Sex, nahota, sprosťárny, drogy.“ Produkce je spíš televizní. Navíc to má celé look 70. let, i když jde o film z roku 2006. ()

Pítrs85

Naprosto ujetá komedie, kde jsou furt všichni zkouřený, borec tam chodí v oblečku ala Neo a opice tam cvičí karate :) Ve filmu hrajou všichni ti uchyláci vedlejších rolí ze Sandlerovek (ten je tu jen coby producent), ale všichni do jednoho jsou naprosto perfektní (s výjimkou Jonaha Hilla). Já jsem byl nejvíc zvědavej na Lindu Cardellini (kvůli které jsem se na toto podíval) a ani ona nezklamala a navíc tam má jednu super sexy scénu :P Zkrátka fakt prdel, po jejímž zkouknutí jsem měl chuť si hned zapařit nějakou tu gamesku :) ()

TheEvilTwin

Úsměvné sice ano, ale vtipné až tak moc ne.  Jde o příjemnou retro komedii s fajn vibem, ale že bych se vyloženě smál nebo se nadstandartně bavil, to říct nemůžu. Za zmínku ale určitě stojí postava JP, který se chová jako robot - ten si scény krade místy pro sebe a užíval jsem si je, zbytek jede ovšem na vlnách průměru a nedokáže se přehoupnout výše. ()

eraserhead666

Jak je zvykem, český název je trochu dost mimo a hlavně docela zavádějící (na rozdíl od výstižnějšího originálního). Naláká totiž na něco, co člověk nakonec nedostane, v mém případě však musím říct, že nastěští. o hrách to zase až tak moc není. Přesto docela přiměřeně zábavné, místy až hodně zábavné. Docela mě překvapil Nick Swardson v "normální" roli. 3,5* ()

JohnCZ

Vzpomínám si, že když jsem kdysi v televizi viděl tuhle komedii poprvé, tak jsem ji po cca 20 minutách vypl, protože mě děsně nebavila. Rád ovšem dávám druhé šance. První čtvrthodinka opravdu není nic moc, Allen Covert mi v tomhle filmu přijde poměrně nesympatickej. Jenže jakmile se na scéně objevuje slaďoučká Linda Cardellini (ok, už ne tak slaďoučká, jako v 99tém) film jakoby dostal druhej dech. Humor je dost kolísavý, některé scény jsou vyloženě trapné, ale jsou tu i nečekaně hodně povedené fóry. Nechybí ani cameo Roba Schneidera či menší role pro v té době začínajícího Jonaha Hilla. Celkově spíše slabší 3*. ()

Torision

Film jak stvořenej pro párty u kámošů. Film nemá vůbec žádnej děj a vlastně ani při titulcích jsem nepřišel na to, o čem ten film měl vypovídat. Každopádně byl zábavnej a vyhulenej, že jsem se u toho celou dobu dost dobře bavil, takže na nějakej scénář vám fakt seru :) Frankenstein rules ()

Ajinka126

Možná to pár puberťáků pobaví, ale je to tak neskutečná hovadina... To je snad jen vysněný svět nějakého zastydlého dítěte, který se ve filmové branži ocitl zcela náhodou. Nemám k tomu ani co pozitivního říct.. snad jen, že rok 2006 není tak dávný, ale tento film bych tipovala, tak na rok 1999. Nejen tím, jak byl nevyzrálý a jednoduchý, ale ta jeho "revoluční" hra Demonic neodpovídala herní bombě ani náhodou!! Když už jim stačilo si vytvořit jen jakési takési video na oko diváka, tak do toho mohli dát víc práce.. jen takový Fable (xbox hra), který v USA vyšel v roce 2005 je tak 100 let před tímhle filmem!.. ()