Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

Zofinka2

Souhlas s milkou. Hlavní představitelka mi není sympatická a ani ta herečka. Bylo mi líto těch chlapů a Vašut byl směšný. Do kina jsem na to jít nechtěla. Když jsem viděla jen jednu ženu a tolik fešáků k ní na plakátě, tak mě napadlo, o čem to bude. Nebyla vůbec vybíravá, když šla skoro s každým. Nebyla to ta nym...manka? ()

Apofis28

Hrozné, asi jsem měl málo piv v sobě když jsem to viděl, ale jak koukám nejsem sám kdo tenhle nesmyslný skvost nepochopil, co tím chtěla autorka říci lze jen těžko vyvozovat, jestli tímto filmem chtěla ukázat jak sebevědomá žena to po té, co s ní jeden chlap vyběhne, bude dávat sežrat jiným, to se moc nepovedlo. Či jestli chtěla ukázat, že tato sebevědomá žena nedokáže vyjebat s žádným chlapem ( až na hodného Honzu...), těžko tedy říci, co bylo myšlenkou... tak jako tak se neukázalo nic, nevyřešilo nic a nakonec evidentně zjistila, že nejlepší chlap pro ni bude bateriový Robert..... ()

slavikzbojni odpad!

Je to naozaj bestiárium havloidného spolku komediantov a aféristiek...smetánkovej babizňárne..Len tak na ukážku hodnotenie kolegov---- .Enšpígl **Docela bestiální příběh. Ta hlavní pipina se chovala jako kráva... .Marthos * Líbivým lžím, plných falešného citu, glycerinových slz, sladkých úsměvů, hloupých frází a šťastných náhod jsme se přece vysmáli už ve 49. roce ()

Jim_Caesar

Nápad a idea filmu, inzerovaný všude dopředu - dobrý... Ale celé je to nedotažené. Typické naivní chování žen hlavně těch mladších (nebo prostě když zblbnou do chlapa) výstižné, ale šílenost (nejen) hlavní hrdinky je mnohdy až přehnaná a nereálná (a že už jsem poznal šílených aspektů chování). Slibovaný cynismus a lámání chlapských srdcí se nekoná, např. Marek Vašut si vyloženě užívá "vztah" i bez sexu - aspoň to tak vypadá:-) Jeho výstupy jsou ve filmu tím lepším a jedna jeho scéna mě dostala do kolen, a i když jsem pointu tipoval předem, a zdálo se mi, že "tohle by tam přece nedali", tak "páv" byl ještě mnohem drsnější, než co jsem čekal:-)) Alex (Roden) je osudový, ale zároveň nechápu, že by s sebou někdo nechal "až tak orat"... Matonoha působí jako zoofilní úchyl (asi ho hlavní hrdinka bere, páč je pěkná krá.a);-) Né, vážně - film je jako nadsazená komedie o tom "jak se dá ale nemá dělat vztah" celkem dobrá, ale film není to co ze sebe dělá a co slibuje. Hodně mi to celé připomíná Román pro ženy... Dal bych i 3 a půl *...spokojenost, víc jsem od toho nečekal. ()

moksha

první hodina se to tvářilo jako pokus o psychologický film a druhá jako¨komedie. celkově bych řekl, že se pí. nesvatbová vypovídala a natřela to ,,svým" mužům.....bohužel, film dle toho vypadá. takže nakonec nejlepší byl vašut. ()

tovarnik

Podprůměrný příběh o hloupé blondýně, ze které se stane lehká dívka (bestie?). Za opravdový happy end bych považoval, kdyby jí jeden z milenců praštil sekerou a zakopal pod zem. Této hrdince opravdu nelze fandit, za všechny svoje prohry si mohla sama, ač se film snaží dívákovi podsouvat pravý opak. ()

HonourUK

Naprostý odpad. Tu jednu * dávám jen za Rodena, od kterýho i ten hloupý scénář nezní tak blbě a za komiku Vašuta. ()

Puml

Tento film má jistě spoustu nedostatků, ale o těch já psát nechci, negativních komentářů je tu kupa. Na druhou stranu je to podle mého názoru ideální film pro ženu/dívku, která zůstala večer sama doma. Bestiář není zrovna podívaná do kina a pro pány je to asi spíš peklo, ale ženy by to ocenit mohly. Existuje mnoho lepších filmů, ale na většinu z nich se lépe kouká s někým. Mám-li koukat na film sama, tak na rozpytvávání vztahu jedné dívky s mnoha muži se kouká moc dobře a o to víc, když je to i celkem napínavé a až do konce si nejste jistá, jak to skončí. ()

Amedeo

Hm, tak mně se to docela líbilo. Tento film není samozřejmě nějakým bůhvíjakým snímkem, ale ten celkový dojem je docela zajímavý. Myslím si, že ty situace, které tam jsou zachyceny, jsou opravdu ze života a že to tak prostě je. Tři hvězdičky dávám hlavně za Karla Rodena a Marka Vašuta, jehož páv je prostě úžasný :-D ()

Nataniel

Celkový děj nic moc!!! Tři hvězdičky pro vynikajícího Marka Vašuta, který jako jediný mi přived usměv na tváři. Scénka jak předvádí páva je obzvlášť povedená. :D ()

insanity_

Taková horší verze Románu pro ženy. Celý film je velmi průhledný, některé postavy jsou mi až nesympatické, herci hrají nemastně neslaně. Vašutův páv a soulož na pračce mě alespoň dokázaly pobavit, ale rozhodně nebyly důvodem pro to, abych se na film někdy v budoucnu zase podíval. ()

hombre_71

nějak jsem nepochopil o co v tomhle "megafilmu" (jak inzerovala n@va) šlo ? Snad jen kamera za něco stála, ale nějakého story, dialogů, toho jsem se nějak nedočkal. Jedna hvězda za povedené záběry Prahy a Londýna je až až :-( ()

Witold odpad!

Tento film je čiré černočerné zlo. Vím, že úkolem filmů nemá být jen zobrazování reality, ale Bestiář lže. Zobrazené postavy, ostatně všechny nesnesitelné, nemají se skutečným životem společného nic. Hlavní "hrdinka", kterou není nesnadné nenávidět, se životem protlouká tím, že cynicky vymetá všechny možné postele a nakonec bez sebemenší reflexe s takovým životem vyjadřuje spokojenost. Neprodělá žádný vývoj, jen nakonec se rozplývá nad vlastní ubohostí, povrchností a vyprázdněností a takový způsob života staví na piedestal. Z celého filmu je cítit absolutní povrchnost "Cosmopolitanové" kultury, která skutečnou kulturu a její atributy bere jen jako ornamenty pro zatraktivnění provozovatelky celoživotní prostituce - viz zcela neorganické a neuvěřitelné zmínky o Jellinekové, Musilovi apod. Prodej se, nemusíš nic umět, znát ani citít, ale prodej se co nejdráž, ať ukojíš všechny své pudy a zacpeš všechny tělesné otvory tím nejdražším! Skutečně má človek té kokotě věřit, že četla Muže bez vlastností? A i kdyby jej četla, tak jen proto, že taková společnice se prodává lépe než běžná prostitutka (ostatně jejíž životní "postoj" na E55 je v tomto směru daleko upřímnější a poctivější). V takovém světě je pak za vrchol vtipu považována záměna antikoncepčních prášků za prášky na spaní (ha ha ha, holky, to jsme se v redakci našeho skvělého časopisu nasmály). Film určitě nemá být propagací maloměstké morálky, ale nemusel by být ani propagací čiré nemravnosti. A to tento film je. A dále se vyznačuje trapnými hereckými výkony a ubohou režií. Zničit všechny kopie, zapálit, popel pokálet, přejet parním válcem, částečky vrhnout do urychlovače částit a atomy nechat "vysublimovat". Howgh. ()

RPO odpad!

Opravdu škoda času a materiálu. Nedokázal jsem se dodívat do konce ani ze "studijních důvodů". ()

tytule

Hrozná kravina,už dlouho jsem neviděla něco tak blbýho jako je tento film a při vší úctě Karla Rodena si myslím ,že tady celkem ujel,škoda materiálu na tento štyk. ()

corax8

Vlastně jsem vůbec nechápal proč se postavy chovají tak jak se chovají. Dle mých zkušeností jsou to naprostý ufoni. Neznám nikoho kdo by se choval alespoň podobně jako postavy ve filmu. Proto mne film vůbec nebavil. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble