Krchy

Vydali jsme se kdysi s přítelkyní na blind do kina a nakonec z té bídy vybrali tohle, aniž bychom tušili, o co tam půjde. Rozhodně to nebyla špatná volba, i když já to tedy pochopil spíš jako komedii a bavil se velmi dobře. Clive byl coby hlavní "hrdina" výborný, navíc mi je velmi blízký jeho vztah k různým vychytávkám typu náušnic u chlapů :) Poctivé čtyři. ()

Hrosko

Po prvom zhliadnuti som chcel dat 3. No ked som si to pozrel teraz, po par mesacnej pauze, asi mi to zahralo na strunu a dobre ma to pobavilo. Je to pravy film na odreagovanie a pobavenie po celom dni v robote :) . ()

strikeman

Kýbl černého humoru, kontejner nadsázky, vagón akce... ...ale některé scény na mně byly - sorry - už fakt příliš bizarní (hlavně ta počáteční)... ()

Rázlik

Nic jiného než se smát trapným "akčním" scénám a ještě trapnějším hláškám mi nezbylo. Aspoň za tu slušnou porci zábavy, kde Clive Owen alias Chuck Norris všechny vystřílel s nekonečným zásobníkem dávám 1*. To se jen tak nevidí. ()

Hapretor

Jako kvalitní akční thriller naprosto (NE)ucházející. Jako střílecí parodie ala Desperado velmi dobré. Plno nadsazených scén, které nutně musí pobavit ty, kterým se líbilo např. zmíněné Desperado. Toto sice není tak dobré, ale já se fakt bavil. Je to totiž až tak nemožné, až je to skvělé. Nadsázka je jasná, podle mě záměrná a funguje na 100%. Vtípky, které Owen hází v průběhu filmu, trefně dokreslují parodickou atmosféru. A postava, kterou hraje Giamatti, je tak správně debilní a úchylná, že prostě musím dát ty 4 hvězdy. A konec mě také překvapil - žádné akční klišé. Takový styl filmu si klidně nechám líbit. P.S. Asi taky začnu jíst mrkev. I když mi to stejně nepomůže. ()

Rockerman

Ano, to je přesně ten typ filmů, který mám rád. Jelikož příliš nemusím akční filmy, které se"tváří" vážně, tak takové filmy, které si z nich dělají srandu, ty miluju. Skvělý černý humor a vše je až za hranicí absurdity. Výborně jsem se pobavil. Čtyři hvězdy plus jedna za nádhernou Monicu. Po druhém setkání s tímto filmem si uvědomuji, že pět hvězd je opravdu moc, hlavně kvůli dost stupidním dialogům. Nicméně ty kouzelné a humorné přestřelky a akční scény vše vyvařují, takže ponechávám plné hodnocení. No a ta hudba ( AC/DC, Motorhead atd.)! Opět jsem se bavil! ()

Gediman

Tak tenhle film mě příjemně překvapil. Skvělá over-the-top akce, stylově podobná tomu, co točí Tarantino... možná ještě o chlup lepší. Zápletka je také docela zajímavá. ()

Luk Skywalker

Hned od začátku je jasné, že to bude šílená akčňárna plno nereálných situací, nestačil jsem se divit, co všechno se dá vymyslet v takové akční jízdě i příběh to má celkem slušný. Akci na plný plyn přerušují jen dvě krátké přestávky k rozpracování příběhu, protože i v postelové scéně je čas na střílení. Neberte tento film vážně, dejte si mrkev a zírejte. P.S.: Metalové mimino je skvělý nápad. ()

SidneyP

Poté, co chlápek přestřelil pupeční šnůru jsem se musel začít smát. Vždyť tohle dělá úplně každý a všude, že? Nereálný film, kdy hlavní hrdina ví a umí všechno... Vycítí nepřítele na kilometry daleko. Provrtá mrkví hlavu. Prostě taková druhá - velmi laciná - kopie Jamese Bonda. 40%. ()

dave14

Film tak neskutečně ujetej, že se vám prostě musí líbit. Příběh je samozřejmě trochu slabší, ale plně ho nahrazuje rychlost, akce a výbornej soundtrack. A Clive Owen je v tomhle filmu prostě vynikající. Dej si mrkvičku ()

drankeryth

Typek, ktory miloval jedenie mrkvy nemal chybu. Dokonca aj samotnu mrkvu pouzival na zabijanie. Bol jednoducho originalny, pretoze som este nevidel ziadny film, kde by sa mrkva pouzivala, ako smrtiaci nastroj na zneskodnenie protivnika. Vo filme sa to len hybe adrenalinom a obrovskym mnozstvom vystrielanych nabojov. Dokonca aj film dostal priestor pre humorne situacie, ktore boli spravne zaclenene do filmu a vobec to nerusilo dobry dojem zo sledovania filmu. Takyto zaner akcneho filmu milujem a mam rad, kde sa vo filme len vacsinou striela a na reci nedochadza cas:) ()

Heroine

Totální blbost! K dobru ovšem i takové blbině musím přičíst, že každý zhruba třetí vtip je vtipný, a to už je co říct. Celkově tenhle film docela natřel všem těm nezničitelným akčním hrdinům, a chvílema mi docela padala čelist. Clive Owen jako drsňák s mrkvičkou je super, Paul Giamatti je dokonale slizký záporák, a dokonce ani Bellucciová mi nevadila. Neskutečný, fakt neskutečný. ()

animario

Pár vtipnejch pasáží s karotkou v hlavní roli, sem tam slušná akce střídaná slabší až hloupou. Owen připomínající Dwighta McCarthyho ze Sin City, ale v hřísným městě jsem mu to věřil víc, coby cool akční hrdina mi tady prostě nesedí, hlavního ostrostřelce měl hrát někdo jinej .Celý to působí tak strojeně, i když se film nebere vůbec vážně. Třetí hvězdička za závěrečnou akci v cukrárně. ()

BOURQUE

Film, kde sa len strieľa a dejová línia je len druhotná. Ale do frasa! M. Davis to narežíroval tak, že to nie je len obyčajný B-ový akčný film. Vďaka trojici C. Owen, P. Giamatti a M. Bellucci vám M. Davis ponúkne jedinečný zážitok vo svojej „čiernej“ kategórii. Chcem pokračovanie! PS: C. Owen je parádny! Osobné hodnotenie: 90% (*****) ()

greenlord

bavil jsem se moc dobre. ze clive bude drsnej, to jsem cekal, ale u paula to bylo dost prekvapeni, i jsem mu toho hajzla docela veril ()

korok

Akční POHÁDKA o tom, "Jak Honza ranám z pistolí snad sta chlapů úspěšně unikal, aby je z revolveru svého všechny postříleti dokázal a to vše držíce při tom nebohé nemluvně v náručí neb milujíce se v lóži s vyvolenou princeznou svou". Asi tak by se to dalo nazvat. Prostě nesmyslná pohádka no. Aby byla absurdita dotažena do konce, mohli tvůrci ještě přidat, že to bylo "na základě skutečných událostí". ()