Petrozkoz

Teda nic moc, sice tam byly asi 3 hlášky, co se dle mého soudu povedly, ale jinak nic zajímavého. Jen jsem byl docela mile překvapen, že Monica i ve 43 letech vypadá poměrně dost dobře. Potenciál filmu se podařilo bravurně zahodit a vyšla z toho průměrná blbina s takovou haldou postřílených lidí, která se vyrovná válečnému filmu. ()

Chladek

Ale hooooodně dlouho jsem neviděl akční, zábavný a odlehčující film v jednom. Samozřejmě že je film hodně ujetý, ale to mu z mého pohledu na kouzlu jen přidává. Postřílet za film kolem 200 týpků, střílet za situací jako je porod ženy, či sex - proč ne!!! Stačí denně jíst mrkev a všechno nenávidět ;-). Paul Giamatti jako hnusný odporný záporák?? - No chcete něco víc?? ()

Veto_01

Díky tomuhle snímku jsem začal mít rád Clive Owena. Opravdu perfektní akční film, který si na nic nehraje a jen baví svojí nadsázkou. ()

Santek

Tak přesně takovéhle akční filmy chci vidět. Bavil jsem sem, smál jsem se, žasnul jsem, vychutnával muziku dobře propojenou s tím co se děje na plátně. Je v tom hodně nápadů, dobře vymyšlená akce, mírně klipový způsob režie a efektně podbarvený obrazový filtr dodávají tomuhle filmu neskutečné kouzlo. Owenovi tahle role drsňáka chroupající mrkve sedla dobře, Giamatti se dokázal v té své roli zabijáka taky dobře vyřádit. Že to bylo všechno přehnané a neskutečné? Ale v tom to právě vězí! Michael Davis se tímhle filmem pro mně stal mistrem nadsázky. ()

Miloško

Treba vypnúť mozog a baviť sa.Toto je film na odreagovanie,nie na hľadanie logiky.Výborné efektné scény,hlášky,dobrá hudba a strih prekonávajú hlúpučký dej. Pýtam sa ale,prečo tento film mal rozpočet 40 mil.dolárov, a zarobil len 25mil.dolárov? Komu sa páčil Kuriér,Cranck,Zabi Eso,tomu sa bude páčiť aj Shoot ´Em Up.Inak,zistil som,že mrkva neslúži len na jedenie,ale že je dobrým pomocníkom aj na zabíjanie :-) Ale aj napriek všetkému iba 3 hviezdičky. ()

UranMiner

Absolútna šialenosť :) i keď je pravdou že na Hard Boiled sa to nechytalo, dosť veľa vecí je okopčených SYSTÉM: ...dieťa v náručí a hromada guliek v ovzduší... Po šese začne unavovať fráza Pána Smitha - "Vieš čo neznášam?" (po ktorej zahlásení v bezprostrednom okamihu padajú vystrely) Ale bola tam aj malinký kurz zdravovedy: Mrkva je zdravá, výživná a vhodná aj ako smrtiaca zbraň :) 8/10 ()

Jamast

nemůžu jinak než za pět:) ještě sem neviděl film kde by se začalo střílet ve druhé minutě a už neskončilo :D má to neuvěřitelnej nadhled a rozhodně si na nic nehraje. nejcooooolovějjší akční superstřílečka co znám:) a navíc ještě budete znát použití mrkve 100krát jinak:D ()

Weirdman

7/10... Nečakane cynická, nekompromisná, čiernohumorná blbina... V kine asi neprehľadné peklo, za ktoré sa neoplatí vyhadzovať peniaze, ale doma v telke z DVD-čka geniálny chill out a príjemný prievan pre mozgové závity... ()

Galenius

Tak toto je film, u kterého jsme se s drahou polovičkou neshodli. Ona chtěla dát 2*, já 4*. Proto dávám 3*. Domnívám se, že je to dokonalá parodie na infantilní akční střílečky - právě tím, že je to mnohem infantilnější akční střílečka s mnoha neotřelými nápady. (komentář manželky: Ach můj bože!) ()

Rastman

Přesně jako ve PC hrách je shoot em up jen o akčních scénách, střílení a drsňáckých hláškách. Příběh je pouze jako pozadí, primární jsou hrdinské akční scény. Nutno podotknout, že spousta toho se odehrává "na drátkách" několikrát jsem viděl úplné popření zákonů fyziky, ale má to spád, smějete se u toho a bavíte. Takže, dáte si mrkvičku? ()

Suplo

Tak takto si predstavujem perfektný oddychový film, pri ktorom netreba moc rozmyšľať. Humor, skvelá akcia a Monica Belluci ako bonus. Mimochodom, asi začnem jesť mrkvu vo velkom .... ()

mauik

Testosteronova matrixoidna nakladacka roka. Samozrejme, ze sa na to treba pozerat s nadhladom. Ak nie ste suchar a podari sa vam to, uzijete si zabavu ako sa patri. Az som sa zlakol sam seba, ked som sa smial na roztrusenych agentoch v kaluziach krvi popadanych z neba... Bellucci yebava ako vzdy, Giamatti zapamataniahodny. A Owen je killer killerov. Jednou mrkvou by mozno aj Spartskú tristovku rozbil :-) Kopu originalnych napadov, dynamicka ale nie astmaticka kamera, tarantinovsko-bayovsky scenar. Cakala som podpriemer, uzil som si vsetkými nepolámanými desiatimi. ()

Plague.

Tohle je film, který si na nic nehraje. Už v názvu přiznává, že se bude střílet a bude se sřílet tak šíleně že jeden postřílí všechny. Bude se to dít v neuvěřietlných polohách i situacích a bude se to dít často. Takže i když je samotný příběh a děj hodně přiatžený za vlasy, dávám 4* za zábavu a upřímnost. ()

djbarrel

Tak u tohohle filmu jsem se fakticky bavil, černej humor to je moje + nekonečná akce, která nenechá člověku ani na chvilku vydechnout. Je to příjemná oddychovka na nudné odpoledne, zaručeně člověka probere. Akce, akce, akce. Snad jen děj je trošku mimo a hlavní hrdina je nesmrtelnější než by bylo zdrávo, ale jinak fajn filmeček. 65 % ()

Centime

Černý humor na rozumné úrovni a méně trapných scén než v Cranku. Týpek, který vraždí mrkví, je prostě originální. ()