Ludva

2023-10-27*2020-07-22*2009-11-10 * Ultraledově klidný Clive Owen za asistence sexy Monicy Bellucciové likviduje zloduchy nejnemožnějšími způsoby (od mrkve k pistoli, jejíž spoušť mačká rukou uříznutou předchozímu majiteli zbraně nebo také mrkví) v nejnemožnějších situacích (ve volném pádu, během nepřerušené soulože, při porodu v improvizovaných podmínkách, jejž zakončí --- nůžek nemaje --- ustřelením pupeční šňůry). Toto záměrné přehánění činí z kvalitního akčňáku parádní brutální (v tom nejlepším slova smyslu) černou komedii. Na Smithovo lamentování nad (ne)používáním blinkrů si vzpomenu snad při každé jízdě autem. ()

Mirik81

Pěkně natočená jízda, Clive Owen suprovní, přesně jak píše POMO Owenovi tyto role sedí. Každý film nemusí mít hlubokou myšlenku a tento si na to ani nehraje, zkrátka rychlá pěkná akce... ()

babuca

Skvelé okamihy sa striedajú s totálnymi hovadinami, výborná akcia, častokrát ale neralne nezmysly,výborná hudba, skvelí herci, a novorodenec....nadčlovek....prežije všetko !!!......všetko ??? ()

dexempa

Perfektní akcí a mrkvemi nabitá parodie a zároveň hustá akční podívaná mě nenechala vydechnout. Hrdina ve stylu BugsBunnyho neustále chroupající mrkev, kterou loví v těch nejpříhodnějších momentech ze záhybů svého pršipláště a kterého zároveň vystihuje i trefný název filmu-ano, opravdu všechny je sejme. Ktomu ještě sype z rukávu takové hlášky, že tohoto drsňáka si zamilujete. Muži protože sundá kalhotky Monice a ženy...no protože je to Clive Owen. ()

jarod13

Výborný odpočinkový film.....hodně krve jako u Tarantino spojeno s nádechem odplaty s Melem Gibsonem.....Moc jsem se bavil, skvělý počin......s velkou dávkou nadsázky..... ()

BMAXX

Carrot-killer :-) To tu ještě nebylo... Clive Owen, který nejdřív zabíjí a pak se ptá :-) Hektolitry krve tečou, červená kaše tiše bublá... Tak to má být :-) Pro nadšence hutných černých komedií nutnost :-) ()

+sfinx+

Takhle podle mně má vypadat pořádný akční film - většina slavnějších filmů s akčním hrdinou - nejlépe Stallonem, J.C.V.Dammem nebo s Arniem si hrají na akci úplně jiného druhu a co je nejhorší: berou to vážně! Tahle akce má ale větší spád, má vtip a když už myslíte, že jste viděli vše, tak znovu přijde něco nečekaného, a co je ještě důležitější - originálního, a přesto, že jde o akci, vtipného. Hlavní hrdina se nezastavuje a střílí a střílí a střílí - v továrně, na dětském hřišti, v bordelu, v ubytovně, ve vzduchu, všude. Přestože ve filmu hlavní hrdina jen žere mrkev a střílí tak tohle střílení neunavuje jako ve filmech s výše zmíněnými herci - kde se dají napočítat desítky filmů s jedním příběhem: hlavní hrdina - nejlépe Američan nebo agent jejího veličenstva se snaží zastavit skupinku - nejlépe sto a více lidí a buďto Rusové nebo teroristi, kteří ohrožují jejich zemi (ještě lépe - celý svět). Tohle je jiné ! A lepší !!! Konečně něco co se nebojí přiznat, že realita je úplně někde jinde, proto s ní raději tento film vůbec nepočítá. ()

cotti

Kdyby v tom nehrál Owen, nevím, nevím...ale protože ho mám rád a Monicu taky(ale ještě radši, když mluví italsky), tak hodnotím spíš jen to, že jsem si užil oba, v pro mě netradičních rolích.70% ()

Tulkis

V popisku je napsáno Akční / thriller / krimi.......dodal bych tam ještě komedie. A že pořádná.Někde sem se dočet, že to je film s nejvíce zabitými záporňáky. Ještě by tam mohli naspat, že to celé s miminem v ruce. Víte, že se dá platit za náboje stravenkami, nebo pomocí provázku a kamer kosit nepřítele jak pole kosou?........K tomu ještě milion hlášek a hlavně jíst zdravou mrkev :) Jen od toho nechtějte nějaké smysluplné rozjímání o životě :) ()

stuj

Jako když si zapnete akční gamesu. Náhodný hrdina umí na každou střelu sejmout enemáka, provádět všemožné kousky úniků a navíc k tomu dělat "vtipný" kousky ("nemám rád, když maj týpci vlasy jako koňskej ohon" a bum bum, enemák padne z ustřeleným culíkem). Hlavní zlák má drsný kecy a vypadá divně, když ho hraje Paul Giamatti. Po zběsilém začátku jsem čekal, že se z toho vyklube třeba natáčení akčního filmu ve filmu, ale když se tak nestalo, tak jsem to vypnul. Černý humor a parodie můžu, ale tohle neni ani jedno. Spíš hodně přehnaný akční humor - porod uprostřed přestřelky se střelbou kolem sebe se slovy "už vidím hlavičku" a ustřelení pupeční šňůry ... mno. ()

Telchar

Je to blbost, ujetá blbost, ale neskutečně dobře bavící blbost. Jen se člověk musí na ty zhůvěřilosti, co tam mrkvožrout provozuje, dívat s nadhledem. Ten film je pak neskutečně dobrej relax, aspoň pro mě. Když se chci bavit, tak se bavím, když se chci vztekat a nadávat, tak nad tímhle filmem to jde taky. Těch hovadin na je tam prostě dost pro všechno :D ()

Zofan

Příjemně hloupoučká akční černá komedie. Víc od toho nemá smysl očekávat, ale o to je to pak lepší. ()

Charlie519

Hloupý ale přitom tak neuvěřitelně zábavný film, který provázala jedna debilní/skvělá scéna za druhou. Je to prostě non-stop akce! 80% ()

FidoKuba

86 minut dlouhý film jako by se rozdělil na 43 minut 5 hvězdičkového akčňáku a zbylých 43 minut je žblemta všech žblemt =) Některé scénky přehnané, některé až kure*sky! U některých zase správný černý humor. Já dávám 55% a Sejmi je všechny dávám do šuplíku ()

gomecz

muj oblibeny herec (poprve co jsem ho videl hral roly hrace jedne pocitacove hre, takze jsem s nim tak nejak vnitrne spojen :)) v pekne a vtipne parodii na tuctove strilecky. jedine co tomu trochu ubira na krase je to skryte poselstvi: 'zbrane jsou spatne" a "tytyty, tohle doma nedelejte, to muzou jen profesionalove a akcni hrdinove ve filmech". btw: stouralove co uvadeji romanove sceny na pravou miru by tady meli žně ()

jirzy

Asi jsem čekal něco trochu vážnějšího - úlet od začátku do konce. Režisér se scénáristou asi nemohli myslet vážně ani vteřinu tohohle díla. Chvílema to trochu nudilo, na druhou stranu třeba při hlášce "můžu to zaplatit stravenkama" jsem se za břicho popadal. Prostě celkem zábavný průměr. ()