mcclane412

Když je takhle pátek večer a nemáte co dělat, tak si přece nepustíte tříhodinové drama s filozofickými kecy o tom co je duše, nebo proč je v Utahu zakázaný orální sex, navíc s hardcore twistem kdy na konci filmu zjistíte, že to byl všechno sen v alternativní realitě, nebo že hlavní hrdina je svým vlastním bratrem. Místo toho si pustíte nějakou akční stupiditu, která využívá maximálně 1% mozkové kapacity i toho největšího Gumpa po lobotomii, ale samozřejmě ta akce musí stát za to a to tady kurva platí do puntíku! Takhle vymazlenou, nápadama našlapanou akční vychytávku jsem neviděl od doby, kdy... no vlastně nikdy. Je to sice maximálně přehnaný (proskočit z jednoho auta do druhýho tím, že do něj prostě čelně narazíte v rychlosti 100 kiláků za hodinu... to doma opravdu nezkoušejte), ale originální na rozdíl od sraček typu kurýr, který se berou smrtelně vážně. Takže až vás bude chtít příště ošoustat vaše přítelkyně, řekněte jí, že vás bolí hlava a pusťte si míst toho toto. ()

gezko

Z tohto filmu mi utkveli v pamäti dve veci: 1) na čo je dobrá mrkva a po 2) sex, rock'n'roll a prestrelka. Testosterón tu strieka z obrazovky plnými priehrštiami. Príbeh, akcia, kečup boli OK, až by som povedal prekvapivé, ale neviem prečo mi stále chodí po mysli tá Monika... :$ ()

Nortizop

Děj je asi nějaký takový: Střílení, střílení a střílení, ... střílení s dítětem, střílení při seskoku padákem, střílení při sexu, střílení s mrtvolou v ruce, střílení s rukama, střílení bez nich, střílení s mrkví a střílení bez mrkve :D ()

Pythonator

Mrkvový masér v akci v podání skvělého Owena. K tomu nepřetržité brutální tempo, hromada mrtvol a mňamková Monica Bellucci. Co víc si jako akční oddechovku přát? Mezi tupými střílečkami naprostý unikát. ()

Al90

Tak tohle me po dlouhe dobe opet dostalo :D Hlaskami se nesetri,cernym humorem to jen vsude strika a strili i kdyz nekomu to nemusi sednout,Owen drsnak kazdym krokem a mrknutim,Monicka spravna kurv*cka ale za to se spravnym srdcem..Myslim ze to byla pocta filmum od garaze Johna Woo :)) Za me spokojenost :) ()

pan_Bily

Film z kategorie „to je tak blbý, až je to boží“, u kterého sedíte a vehementně přemýšlíte, jestli je to myšleno vážně, nebo to má být parodická nadsázka, ale přesto vydržíte do konce plni očekávání jakou další „super“ akci film přinese. A po skončení si s lehkým úsměvem řeknete: to byla blbost. Přesto si ho ale budete nadosmrti pamatovat :-) ()

Sa.sa

Dobrej film: spousta střílení, zbraní, hlášek, sexu... Stačí vypnout mozek a užívat si to. A o tom to je :) ()

Dusty56

Akcí nabitý film, který ale nemá nic jiného. Dějově to je takový hloupý, jednoduchý a divný, to dítě se tam taky úplně nehodí a upřímně pan Smith nevypadá na až takovýho zabijáka. Na druhou stranu jsem se často bavil, takže průměrné tři hvězdy si to zaslouží, i když teď asi nebudu aspoň měsíc jíst mrkev. ()

burson

nie kazdemu sa bude tento film pacit.od zaciatku musite rezignovat na akukolvek logiku(odkial napriklad zobral sofistikovanu robotizovanu napodobeninu babatka predtym ako s nou z tretieho poschodia skocil do cerveneho bmw a v naslednej nahanacke zabil 10 ludi....).tento film je hrany komix.oven v nom zabija okrem ineho mrkvami.a myslim, ze vazne atakuje rekord Komanda, co do poctu mrtvol.urcite je to minimalne jedinecne a zaujmave. ()

rotas

Bezduché, ale má to grády od začátku do konce. Akce které jsme ještě neviděli a na které budu dlouho vzpomínat :-) ()

Gr!mReefer

Kdyby bylo u žánrů dopsána ještě KOMEDIE, tak uvažuju i nad větším počtem hvězdiček, protože takhle sem se nenasmál už dlouho... ()

Michalee

nehorázná blbost, ale Clive je fakt užasnej... Taková trošinku kopie ramba, která neurazí, a občas se u toho člověk zasměje, shrnul bych to bang, bang a mrkev :-D ()

Kňour

Bub, bum, bum, prásk, ratatata, chroup chroup. Tak se dá v kostce shrnout o co jde. Tedy, zdánlivě. hon mafiánů na jedno ještě nenarozené a vzápětí i narozené dítě, do kterého se připlete tajemný cizinec s image, která balancuje někde mezi hrdinou v plášti a somrákem. Nechybí nám tu enormní množství vystřílených nábojů a prolité krve, stylové metody, pozice a techniky střelby, jízdou na pásu počínaje, nekolika milostným polohami konče. Jenomže průšvih nastává, když se přestane střílet a mluví se, řeši se proč, kdo, koho a kdo za tím vším stojí. to svižnému a nadsazenému filmu neuvěřitelně uškodí a zejména celá sekvence v letadle a následně po "vystoupení" z něj je v prostě a jednoduše pitomá. Ale nedlouho potom už je zase dobře, zase se stříí, jí se mrkev, lámou se prsty a tak vůbec. Clive Owen při sobě neustále nosí jednu až dvě tuny charismatu, které v přesně odměřených dávkách způsobují, že ho divák prostě nemůže nemít rád. Takže za čtyři. ()

nobullets

Jooo, tak tohle bylo neco! Zabava + akce genialne promichané do neuveritelneho mixu na ktery jen tak nezapomenu. Samozdrejme musime to vse brat s (velkou) nadsazkou ovsem pak pochopime ze jde o perfektni film (aspon pro me)! ()