poster

Santa má bráchu

 • USA

  Fred Claus

 • Slovensko

  Aj Santa má brata

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2007, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 6/10/// +kupodivu snesitelný Vince Vaughn, ke konci dobrá atmosféra snímku -Paul Giamatti, ještě že nebyl moc k poznání, poslední dobou mě filmy s vánoční tématikou neoslovují (slušně řečeno)/// S vánočními filmy je to jako s teplým čajem, taky si ho v létě nedáte, pokud zrovna nejste nemocní. To je určitá nevýhoda tématicky zaměřených snímků. Tento by však mohl být výjimkou. Za předpokladu, že přistoupíte na jeho moderní zpracování a humor, který bude asi bližší americkému publiku a nebo skřítkům na severním pólu. Je zajímavé sledovat přerod zlého Freda v hodného a úplně největším úletem je Superman Kevina Spaceyho./// Celkem 64%///(24.1.2011)

 • Pedestrian
  ***

  Ano, je to celé předvídatelné, hloupoučké, sentimentální a patetické, ale co naplat, když jsem byl na konci upřímně dojatý. A na Vince Vaughna se snad člověk vážně nemůže zlobit.(24.12.2008)

 • Linda.csfd
  *

  Tohle jsem nějak nepochopila, film mi nepřipadá vhodný pro děti - žádná "dětská, veselá ani vánoční atmosféra." Pro dospělé to rozhodně také není. Takže když to shrnu, je to podivná dějová slátanina bez jakékoli atmosféry určená bůhví pro koho.(7.12.2013)

 • becki_tu
  ***

  Pohádková sázka na jistotu s kupou známých hereckých tváří, která překypuje vánoční atmosférou a pohodovým humorem. 70%(25.12.2010)

 • predators
  **

  Tak to je pro mě naprosto nová informace. Nebo vy jste to snad věděli? Já teda ne:-) Jenže někdy je možná lepší nevědět, což platí zrovna v tomto případě. Nebo výstižnější je ... nevidět. Dost slabá vánoční podívaná, která svým plitkým obsahem nedá nic jak dětem tak dospělím. Je to jedna velká nuda s hromadou dárků v podobě dobrých herců, které ale moc nepotěší :-) Na druhou stranu lepší dostat něco, než-li nic :-) 35%(27.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace